Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:32 20.06.24 
Спорт
   >> Волейбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема ники николов  
Авторudo (Нерегистриран)
Публикувано20.05.08 00:46



Некой знае ли кво стана с Ники Николов.Контузиата му минава ли и сте играе ли пак в национала?И сега в Варна ли е или е верно че са си го върнали в карнобат



Тема Re: ники николовнови [re: udo]  
Авторпk17 (Нерегистриран)
Публикувано20.05.08 22:44



ники се възтановява успехно и ще може да се присъедини към националите за световната лига.



Тема Re: ники николовнови [re: пk17]  
Авторudo (Нерегистриран)
Публикувано20.05.08 23:20



мерси и аз тва го видех в Тема спорт днеска че се въстановял и ще се присъдени към отбора на 1 юни.обаче на тея от Темата не може хи да се верва много си съчитняват.ако ти е отдруг информацията кажи моля. Ите ако в Карнобат го лекуват нешо не ме кефи тва



Тема Re: ники николовнови [re: udo]  
Авторvlubena (Нерегистриран)
Публикувано24.05.08 18:42



а аз да попитам като става въпрос за Ники Николов - той има ли гадже? и негови координати някой може ли да подскаже?





Тема Re: ники николовнови [re: vlubena]  
Автор.... (Нерегистриран)
Публикувано27.07.08 14:26



hahaha,edinen grajdanski nomer nqma li da iskate? ili puk ne6to ot roda na liubim cvqt belio? ako ne vi e sram produljavaite da se izlagate



Тема Re: ники николовнови [re: ....]  
Авторhihihi (Нерегистриран)
Публикувано28.07.08 23:26



kakav lubim zvjat beljo be! toi Nikito pone v Lukoil igrae naro4no bez beljo. Tova sigurnost go tvardja. Vednaj se snimahme s nego sled ma4a. Ebasi rabotata vi kazvam

ne znaeh nakade dagledamposle ve4e se zaglejdah da proverja dali pak e bez beljo i vse taka si be6e tova mom4e mnogo mu e otpusnalo kraja za radost ne fenkite si.losho samo 4e igrata mu kuza naposledak. no to kato nevarvi rabotata da varv pone drugoto



Тема Re: ники николовнови [re: hihihi]  
Автор....... (Нерегистриран)
Публикувано04.10.08 12:10



HAHAHAA, 6TE ME UBIETEEE PROSTO! bez belio bil igral. 4uvate li se kakvo kazvate be hora?? zna4i ne sym muj, 4e da dam nai-kompetentnoto i ve4e izpitano na li4en grub mnenie, no GARANTIRAM, 4e nqma kak 4as i otgore da igrae, da ti4a, da ska4a, da se premqta, da PADA po korem na zemqta,dokato se hvurlq za topkata i da ne go e slojil na nqkude. prosto.... bez belio..moolq vi se. osven ako ne go premqta prez ramo, koeto grani4i s hudojestvena izmislica, nqma kak da igrae i d amu e udobno



Тема Re: ники николовнови [re: .......]  
Авторkam......... (Нерегистриран)
Публикувано04.10.08 19:00



Izbi ribata s toq komentar bate!!!





Тема Re: ники николовнови [re: udo]  
Автор poshta (непознат )
Публикувано04.10.08 19:04







Тема Re: ники николовнови [re: poshta]  
Автор....... (Нерегистриран)
Публикувано04.10.08 21:23



Ama to istinata si e istina. I sym jensko, ne sym bate :) to da se sasipe6 ot smqh tuk.



Тема Re: ники николовнови [re: udo]  
Авторkyky (Нерегистриран)
Публикувано04.10.08 23:37



тука пак стана весело и пак никито е виновника за това


обаче изостават тук писачите,в форума на донбалон нова пачавра му спрягат за гадже вечестягай се дружина!!!!



Тема Re: ники николовнови [re: kyky]  
Автор..... (Нерегистриран)
Публикувано05.10.08 00:12



ti puk! ne dumai haha :) q, dai link da vidim



Тема Re: ники николовнови [re: .....]  
Авторkyky (Нерегистриран)
Публикувано05.10.08 00:18



тези са най-свежите


http://www.donbalon.eu/life1736.html



Тема Re: ники николовнови [re: kyky]  
Авторkyky (Нерегистриран)
Публикувано05.10.08 00:21



за цвета станилова иде реч. зарязала била баскетболистчето и сега с нашето Ники я спрягат..Ма тряваше първо тука да го сгащим това бе хора

Как се дадохме на донбалон да ни изпреварят



Тема Re: ники николовнови [re: kyky]  
Автор....... (Нерегистриран)
Публикувано05.10.08 00:37



hahahaha, lele lele. tova mom4e ludo go napraviha. zna4i da obob6tq: purvo be6e s kurveto zvezdelina (uj), deto cqla varna q znae,posle s nqkakva druga deto si hvurlqa mandjite na ku4etata,posle bez belio igrael,sega pak s nqkakva po.. interesna jena go svurzvat. haha Ili ne mu vurvi na nego,ili ne si e stoka. PROSTO moje6 da si zagine6 ot smqhhh. Sumnqva me i tova da e vqrno...



Тема Re: ники николовнови [re: .......]  
Авторkyky (Нерегистриран)
Публикувано05.10.08 00:47



виж сега,аз от баскетбол разбирам колкото и от волейбол и то не е малко.И ще тик кажа, че тая Цвета никак не е цвете.Това момче Станислав как я търпеше незнам.Той лятото лежа в болницата в Плевен десет дена с гнойна ангина.беше на системи, отпадна от националния отбор за евроквалификациите.А тая пръдла кви ги вършеше през това време да не говорим че е срамота заради Станката.Цвета е едно голямо лайно.Търпят я в телевизията само защото майка й е журналистка а баща и е бивш плувец и защото беше гадже на Станислав.А най-добрия и семеен приятел е мръсния педал Евгени Минчев!!!!Ето това е Цвета.И ако Ники Николов се е хванал с нея е наистина боклук и не струва.И не заслужава да е в националния.Като гледам какво се пише за него май натам вървят нещата.Варненска курва-бургаската курва-сега старозагорскал



Тема Re: ники николовнови [re: kyky]  
Автор....... (Нерегистриран)
Публикувано05.10.08 00:59



Abe az za varnenskata kurva silno se sumqnavm,za6toto taq mai samo s nekvi vehti pi6ki izliza. s drugi dumi.. dosta nad godinkite na nikito. ne moga da kaja,4e nqkoga mnooogo mi e haresval.no igrata do predi vreme nqma6e na4in da mu otreka. v posledno vreme.. bilo to zardi kontuziq, zaradi edno ili drugo.. mnogo spadna.A taq zvezdelina.. ne znam znae6 li q, ama e... pod vsqkakva kritikaaaa. Dolna,dolna,dolna, ta 4ak me oskurbqva hahaha :) ako e iskal i onaq Topmodel da prasne.... Puk ako sega i s taq.. az taka kato 4eta kakva e, ne mu trqbva na nikito takuv bu6on. a az ne mojah da razbera za6to nego go svurzvat s neq? to ot nikudeto se poqvqva taq informaciq. moje nqkoi da si e izmislil



Тема Re: ники николовнови [re: .......]  
АвторBбeceн (Нерегистриран)
Публикувано15.10.08 10:21



Пак ли някаква пачавра уж манекенка се опитва да се изкара гадже на Ники Николов!Тая Цветанка Станилова е толкова тъпа, грозна и лигава. За да се задържи в МСАТ все трябва да е гадже на спортист и той и да казва какво да прави чее малоумна и сама нищо не може. Но да тръгне да си съчинява че е гадже на някой е падение!!!!
Тука като гледам голяма приказка за Ники сте ударили в тоя форум.Е, ако е вярно и половината не знам какво да мисля за него.Тая Звезделина я знам от някакво списание.То дете направо, май няма 20 години а обясняваше колко много опит има в секса и с мъжете.Ясна е...Другата пък правела свирки на полицаи в Бургас!!!Ех, Ники, Ники много ще има да си биеш главата с такива курвета

А ако са лъгали катоЦветанка да ги хванеш и да им строшиш тъпите кратуни!!!!



Тема Re: ники николовнови [re: Bбeceн]  
Авторkym udo (Нерегистриран)
Публикувано15.10.08 21:28



Ti ostavi, 4e tuka s nqkakva deto svirki na policai vurti go zaburkvat, mi i s nqkakva deto v u4ili6te za kutiq tebe6iri si davala ustata.Gorkiq nikolov ako s takiva prosta4ki si ima rabota! To mom4eto , 4e e talantlivo spor nqma, ama ako sega ne se hvane da se dokazva do nikude nqma da q dokara. A za cvetanka... kolkoto moje da e vqrno,tolkova moje i da ne e. ne mi e lubimec, no nqkakuv dobrodu6ko mi izglejda i prosto ama naistina ne mu otiva nqkoq kurva,kamo li cveta. dano si nameri nqkoe svqstno momi4e, ne fliorca.ama ako za zvezdelina e vqrno, 4e imal ne6to s neq.....kategori4no si e kurvar i to stabilen. to da sym muj 6te mi e gadno q pipna kato znam kolko predi men sa q minali!!! nikolov da se stqga!!!



Тема Re: ники николовнови [re: kym udo]  
Авторtikvi4ko (Нерегистриран)
Публикувано16.10.08 20:02



Be Dushko Dobrodushkov nali beshe geroi ot edin razkaz za tikva!

Ta i Nikito takova dobrodushno i vse pove4e kato tivka stava. Ne q znam zvezdelina, ot napisanoto v druga tematuka ostavam vpe4atlenie 4e si sabira krakata samo kogato gi krastosva.No Cvetanka e debela i ozverela pa4a.Ako s neq se e hvanal zna4i se e propil i neizreznqva



Тема Re: ники николовнови [re: tikvi4ko]  
Авторkym tikvi4ko (Нерегистриран)
Публикувано20.10.08 21:07



Ami!! Subirala gi samo kato gi krustosva... Tq ako moje6e da gi krustosa pak dobre 6te6e da e!! Mnogo nepriqtna jeni4ka e do kolkoto i popada v grafa -JENI. No i da si krivq du6ata da kaja, 4e e grozna... ne e. Ta i da q e prasnal lo6o nqma,vuprosa e 4e prostoooo ako ima qkul NE S TAKIVA! a 4e izglejda Du6ko Dobrodu6kov.... izglejda si. Dano tikva verno ne stane, ako ve4e ne e..puk moje i da si e bilo mom4eto



Тема Re: ники николовнови [re: kym tikvi4ko]  
Авторaman ot pa4avri (Нерегистриран)
Публикувано21.10.08 12:04



ne ja e prasnal za negov kasmet i zatova ljatoto lekuva6e ahiles, a ne sifilis. To i za Zvezda vaji - i tam ne moja da probie Nikito i si spesti nqkoq veneri4ska. A ti kade si q vijdala Kaloqnka ne znam no qvno e bilo mnogo otdale4e 6tom vika6 4e e hubava!!! Vijdala li si q bez izkustvenata kosa, migli i manikur na kvo prili4a????A da ne govorim za lizeto, ako e bez grim tiq skuli i koja vobste gi nqama. Dobre 4e si bodna silikon v ustata ta pone tam i sutrin kato stane ot krevata ima ne6to.A zadnika i e kato remarke vapreki 4e si hodi s kasi poli i celulit. I drugo ne razbiram-hranla bila vrab4eta drug pat.Tova e takav izrod 4e i maika si ne bi nahranilo!Osvm pa4avra i izpolva4 e i nai-golemiq egoist i mo6enik.No istinata e 4e tq Niki Nikolov izob6to ne go haresva,daje naprotiv,vse govori 4e bil sma4kan i grozen. mai samo e probala da go izpolzva a kakvo to4no e stanalo ne znam no oba4e 4e si padalo kurveto po malkiq Kadunkov.Trqbva da se pazi i toi sega





Тема Re: ники николовнови [re: aman ot pa4avri]  
Авторkurvetata (Нерегистриран)
Публикувано22.10.08 17:45



Neee, az kazvam ,4e zvezdelinata e hubava. I bez grim ne e grozna, nqma kakvo du6ata da si krivq. ima si i tq razni kofti periodi deto ne prili4a mnogo na 4ovek,no kato cqlo ne e izrod. ne mu gi znam az na nikolov vetrovete kude go veqt,no to takiva ne6ta se izpisvat za nego tuka, 4e to sram me hva6ta i ot negovo ime. tq e kurveto zvezda mnogo go govori. vse razpravq, kolko i bil vurzal toi na neq,puk tq razbira6 li ne go traela,oruflqk bil i redovno mu vika karnobatsko selqn4e 6tom se otvori duma za sport. kaje li se ne6to ,, oooo ne mi govorete, 4e se se6tam za onq karnobatski ciganin,, . mnogo e prosta gorkata, a i tq deto e 5-6 bani po-tumna ne e nai-ugledno to4no tq za nego da go plue. NO, to i ne e izkliu4eno vsi4ko deto se pi6e da e vqrno de.



Тема Re: ники николовнови [re: kurvetata]  
Авторkurva sma4kana (Нерегистриран)
Публикувано22.10.08 22:45



maleee, taq kurva sma4kana zvezdelina ako mu e vicala kanobatsko selqn4e i ciganin e pozor!!
To tq e bash evtinoto cigane Zvezda,na nisto ne prili4a.Kato sloji sinite le6ti pak stava i da q mine fotoshopa.bez tva e to4no ciganka marlqva!!!
Znam 4e plue Niki i mu se podigrava vinagi 4e bil nekadarnik i bednqk,no tova minava vsi4ko.To tova mom4e kade gi namira tiq pa4avri be,sto se izlaga toq niki!!!!!!!!
Ama to vsi4ko 6toto i toi izpolzva4 stana.Okolo Zvezda se vart46e 6toto tq laje navsqkade 4e e mnogo blizka s Plamen Konstantinov i Martin Stoev.I toq na6ija se nadal da go uredi a tq samo go pluela i pred tqh.



Тема Re: ники николовнови [re: kurva sma4kana]  
Авторkurvetata (Нерегистриран)
Публикувано22.10.08 23:02



Tq tolkova mazno mu se podigrava, 4e napravo mi stava gadno. Ne konkretno za nego, no kato cqlo e gadno nqkoi taka da govori za drug. Predi, ve4e ne tolkova.. kato go podhvane6e i mu se smee ma napravo... ot surce.Razpravq6e ,4e toi samo se nadqval da q e*e ama tq ne se praskala bila s ne6tastnici i takiva deto nqmali pari da i platat kafetata. Dolna pa4avra si e, a da ne govorq, 4e e spala i s dosta vuzrastni muje... te napravo na preklonna vuzrast. No tq kakva e... qsno,kofti, 4e niki i se e to4il seriozno. Pone po neini dumi



Тема Re: ники николовнови [re: kurvetata]  
Авторhhahhaaa (Нерегистриран)
Публикувано23.10.08 21:10



hahahhahahahhahaha po neini dumi Niki moje da se e to4il i na baba i.Sto vervate na kurvi be,nali te ot tva si paqta reklama,da razparvqt koi im se to4il.No Niki da se nato4i na volleq 4e e mnogo zle tam.Dnes Levski sa gi razmazali



Тема Re: ники николовнови [re: hhahhaaa]  
Автор6666 (Нерегистриран)
Публикувано24.10.08 11:24



te 4e sa gi razmazali, razmazali sa gi, ama da ne e samo nikolov vinoven. da se stqga i toi i celiq otbor, 4e interesno purvenstvo se zadava



Тема Re: ники николовнови [re: 6666]  
Авторniki-pomiqara (Нерегистриран)
Публикувано25.10.08 18:17



az puk da vi kaja 4e toq niki nikolov e palen pomiqar i sam se predlaga na izvestnite jeni,a moje i da si pla6ta da se pi6e 4e im e gadje.Sega se varti kato obezumql okolo Cveta Stanilova poneje e razbral 4e ste hodi da raboti v po golqma tv i toq se nadqva tq po zql den samo za nego da govori v efir.I o6te ne6to da vi kaja-skapozeniq vi nikolai4o se pisal v facebooka si jenen predi nqkolko dni.I Cveta kato go pitala za koi se ojenil toi i otgovoril "za tebe"!!!!E tva e klasi4eski lainar i izpolzav4!zatova sprete da pluete po momi4eta.i nai-glemata kurva sravnena s nego e 4ovek.nikito vi e edna mujka p***a



Тема Re: ники николовнови [re: niki-pomiqara]  
Авторsprete (Нерегистриран)
Публикувано25.10.08 23:37



ujas ujas ujas- posheguval se choveka. ai daite edin kamshik da go linchuvame, che ne se e svil ot sram kato go pitala za koi se ojenil. ako vas vi slusha choveka nito trqbva da se vijda s momicheta,nito da spi s tqh..puk da govori....LELE! tzveta nadali ima neshto obshto,a ako beshe s nqkoq izvestna da se e chulo. nikoi ne e kanoniziran ot tzurkvata, ot tezi koito pishat tuk, taka che da ne govori mnogo,mnogo dobar li e ,losh li e. kakuvto -takuv.



Тема Re: ники николовнови [re: sprete]  
Авторrazberete (Нерегистриран)
Публикувано26.10.08 00:06



4uvstvo za humor nqamate li be? Niki se e pisal jenen za da prestanat nqkakvi pubertetki da mu dosajdat i da prestanat glupavi reporterki ot No6ten trud da go svatosvat s takiva kato Tzveta!!!
Vie tuka mai si pi6ete samo da se uprajnqvate, a koe vqrno, koe ne - hi4 ne vi puka. Opluhte tolkova momi4eta na koito mai izob6to ne im dreme za Niki. Takava tema ste si spretnali, 4e....Uj nqkakva jurnalista go haresvala pak posle se okazalo, 4e si padala tq po ameriaknskoto darvo Sean Rooney, da i se 4udi 4ovek ma akula. Posle nqkakva Kaloqana topmodel besneela po nego uj, a pak tq mai si padala po malkiq Venelin Kaunkov, da i se 4udi6 oste pove4e na akula!!!A za Zvezdelina me ubihte!!!! Tq po Niki nikoga ne si e padala, za6toto drug voleibolist i e na sarzeto, a tova lqto ve4e i zavarkata stanala. Za Dani Milu6ev stava vapros, zqla Varna go znae samo vie razbira4ite tuka ste izostanali. Momi4eto e tolkovavlubeno v nego!!! Kvi stari pi6ki i pripisvate, kvi pet leva!!!I da e e zarabotila nqkoi lev taka navremeto, goyma rabota, ai sega...A Niki 4e ne e osobeno umen, ne e. Ot karnobat e vse pak. No to i ne moje vsi4ki da sa Matei Kaziiski i Plamen Konstantinov!!!!



Тема Re: ники николовнови [re: udo]  
Авторpju (Нерегистриран)
Публикувано26.10.08 13:48



uffff,ne dumaiiii
zna4i izgore i Dani Milusev


i sega Briana i Zvezda za rachicka v Turziya
a niki ne go hapete,toi si e glupav,gorkiq i kato nisto moje da se ovarta za zlava okolo tratlestata bivoliza Tzveta.drugo da e, da mu go dadem,ama akul nyama kak da mu naleem



Тема Re: ники николовнови [re: pju]  
Авторfantaziite na veronika (Нерегистриран)
Публикувано26.10.08 13:59



stiga ste govorili gluposti. aide da klukarstvate - ok. koi ne go pravi- edni po-qvno, drugi ne, ama da kazvate, 4e ne moje i da igrae. sega za6to taka se izlagate? toi ako ne moje6e i imeto nqma6e da mu znaete , nali? ako e s cveta da se e razbralo otdavna, sys zvezdelina qsno ,4e ne e, a i tq ne go haresva, za drugata ne q znam, ama qvno bila otvratena, 4e ne6te da q iznosi na grub. Koq e sledva6tata ....? Angelina Joli?? mi ni6to 4udno ,a? Daje mai tq mu se natiska.



Тема Re: ники николовнови [re: fantaziite na veroni]  
Авторne taka (Нерегистриран)
Публикувано26.10.08 15:15



nikoi ne e kazal,4e ne moje da igrae, a samo 4e nqma mnogo akul. No poneje voleibolat e inteligenta igra, imat pravoto horata da se pritesnqvat ako na nqkoi voleibolist akula mu namalqava,kakva i ste e igrata mu v nastoqste i badeshte.Na Nikito v nastoqste e tragediq.kazvam go otgovorno poneje go gledah v kontrolata srestu Tomis.No da se nqvame,4e e ot kontuziqata.E, drug e vaprosat 4e Plamen igrae s kontuziq godini nared i vse e number one.No Plamen ima akul...ta pak se vrastame otkadeto tragnahme.Samata Tzveta Stanilova e edno mnogo prosto i razglezeno momi4enze.Ima vid na kravarka i intelekt na kozarka.Ne iskam da vi razo4arovam,no Niki za slava e gotov na vsi4ko,a Tzveta za da ne ja uvolnjta ot televizijata spe6no trqbva da si hvane sportist za gadje zastoto sama za nisto ne stava kato sportna reporterka.Govori se dori 4e sled kato q zarqaza nazionala-basketbolist sega q gonqt ot MSAT. celta opravdava sredstavta
No nai-lo6ata novina za men e tova za Dani Milu6ev. Vqrno li e? Ujas,ujas! Ot tova, koeto se pi6e za Zvazda tuk kosite da mu nastrahnat na 4ovek,ako e oplela Dani



Тема Re: ники николовнови [re: ne taka]  
Авторne (Нерегистриран)
Публикувано26.10.08 16:03



E, ne e redno da se govori taka. Ne iskam da go za6titavam bez li4no da go poznavam, no ne mi izglejda glupak.Ako be6e gotov na vsi4ko za slava... neka ne se pravim na 6 bez 10. Vsqka jena se blazni ot samata duma ,,sportist,,, a toi e takuv i to v nacionalniq,ako e iskal da go pi6at samo, da e nameril na4in, a i e simpati4en.Ne moje i Niki da sravnqvate s Plamen,za6toto Kapitana e v igra ot mnooooogo pove4e otkolkoto Nikolov.Lipsva mu opit i samo4uvstvie,koito 6te natrupa s vremeto,za6toto ima seriozen talant i potencial za naistina klasen igra4,stiga da poloji neobhodimite usiliq i postoqnstvo. ako mom4eto vliza tuk da gi 4ete tezi raboti e napravo sramota. Vmesto sled kontuziqta da se opitvate da vkarate malko polojitelna emociq, 4e se e vuzstanovil, 4e sled mahaneto na Pu6kata na nego 6te se raz4ita pove4e i 6te se opitva da pomaga na nacionalniq => Bulgariq..kakvo pravite vie? Tursite mu vse kirlivi rizi da se zabavlqvate. Grozno e



Тема Re: ники николовнови [re: ne]  
Авторnikitooooo (Нерегистриран)
Публикувано30.10.08 20:26



Oooo, Niki ima samo4uvstvie za deset takiva kato Plamen. I tova mu e problema!!! Mnogo si vqrva, 4e ve4e e velik, a oste e po4ti nikoi. Znaem go, zashtoto BESHE!!!! v nazionalniq, a ne zashtoto e tam i sega.
Za Tzveta izobsto ne ste pravi!!! Momi4eto njama nisto obsto s tezi gluposti, 4e bila gadje na Nikolai. A koi go izmisli tova i go pusna na dvete nai-tapi sportni reporterki ot Donbalon i Nosten trud e drug vapros. I otgovora kato nisto moje da zavede do vashija lubimez, zastoto Nikolai4o mnogo jako i se mazni, otkakto razbra 4e se e razdelila s Stankata. No ne samo na neja de - buta se i okolo vsi4kite i prijatelki. Te sa vse ot MSAT. Kato gledam njama da mu e za parvi pat da si fantazira 4e e blizak s njakoe izvestno momi4e, a jurnalistkite javno sa mu me4ta...........



Тема Re: ники николовнови [re: razbira4ite]  
Авторn (Нерегистриран)
Публикувано22.11.08 18:11



Naistina po-golemi prostotii i klukar6tini ne bqh ..sre6tala otdavna. Za6to ne go ostavite na spokoistvie 4oveka? Nito e bokluk, nito ot sorta. Kakva e jenata do nego si q izbira toi. Ostavete na nego da precenqva dali mu otiva nqkoq ili ne. Tq , 4e prostotiqta po horata hodi si go znaem vsi4ki, no puk i ei taka -ot 4ista zloba da go obijdate.. to e prosto dolno.



Тема Re: ники николовнови [re: n]  
Авторizmislen nacional (Нерегистриран)
Публикувано23.11.08 21:18



stigaa ste ni zanimavali stoq izmislen nacional Nikolai Nikolov. Toi za edna godina ima 30 min. v nazinalniq, ne stava za nisto ve4e. 4e e bokuk i pomiqr takav e. no tova 4e hodi s grozni bezmoza4ni kurvi naistina nikoi ne intresesuva zastoto i ot samija nikolai ve4e nikoi ne se ineteresuva.osven tuka desetina otka4eni fenki.



Тема Re: ники николовнови [re: izmislen nacional]  
Авторtihoooo (Нерегистриран)
Публикувано25.11.08 10:19



4e nikakuv nacional ne e ve4e, ne e,oba4e da go obijdate na bokluk pa e tolkova BOKLU4ARSKO. ako nqkoi go poznava i taka mu vika - to s takiva poznati na nego vragove ne mu trqbvat. a i ne go za6titavat samo fenki, a hora deto imat malko akul i ne mislqt, 4e e redno taka da se prikazva za nqkoi drug,koito daje ne poznava6 li4no

p.s a na koito ne mu se 4ete i ne iska da go zanimavat - ma ne otvarqite stranicata be



Тема Re: ники николовнови [re: tihoooo]  
Авторhmmmm (Нерегистриран)
Публикувано29.11.08 00:17



sega go vijdam tova i mnogo se zabavlqvah.ne mislq 4e nqkoi go pule ot zloba no qavno nqkoi hora dobre sa si na4eshali ezicite za negova smetka.ne go poznavam li4no no i na men ne mi haresva nikito naposledak..ne go biva v igrata,gleda naduto i ako i po takiva pa4avri e tragnal mai si zaslujava epitetite tuka



Тема Re: ники николовнови [re: hmmmm]  
Авторsvetiq duh (Нерегистриран)
Публикувано01.12.08 20:28



toi moje zaradi kurvite da se naduva,6toto si misli, 4e e velik kato mu vruzvat. ama to i lo6o ima li, be? to vajnoto e da si e dobre 4oveka i da igrae KAKTO SE O4AKVA ot nego. toi ne6to naposleduk hi4 go nqma i ako e 6toto nqkoq kurvoletina mu mati glavata- mnooogo lo6o govori za nego, a i da vi kaja ne sym go zabelqzala da gleda naduto. hahaha nai-golqmata ebavka 6e e ako verno se e lepnal za cveta,6toto tq e purvoto po edra ot nego i vtoro 6toto e prozra4na kato planinski ru4ei. da si opi4a akula sineokiq glarus, 4e samo intrigi okolo nego i nito edna dobra duma.



Тема Re: ники николовнови [re: udo]  
Авторhappy (Нерегистриран)
Публикувано06.12.08 22:00



ха честит му имен ден на Ники че така хубаво ни забавлява тука

да е живо и здраво момчето а акъл ако му дойде повечко в главата ще е най-добре



Тема Re: ники николовнови [re: happy]  
АвторNikol (Нерегистриран)
Публикувано11.12.08 23:05



Slu4aino popadnah na tazi glupost, no do kolkoto imam vpe4atleniq Nikolai Nikolov e edin mnogo dobur i vuzpitan, vnimatelen i ne-ve-ro-qt-no turpeliv 4ovek. Taka 4e, de4ica veselu6ki, za6to ne si u4ite urocite i ne ostavite na nego da precenqva sam za sebe si?





Тема Re: ники николовнови [re: hmmmm]  
Авторняkoя (Нерегистриран)
Публикувано30.01.09 13:03



а бе не мога да разбера как ви доставя удоволствие да пишете такива неща... Оставте го момчето... житова си е негов... така сте развили тая тема все едно че живота ви се върти около ники Николов.Какво като спал с еди коя си или бил гадже на друга да не ви зависи бъдещето от това... вземете си гледайте вашият личен живот и оставете николай на спокойствие...



Тема Re: ники николовнови [re: Nikol]  
АвторЛykoйл (Нерегистриран)
Публикувано02.03.09 16:49



николай николов е един неблагодарник ,леке и келеш!!Тръгнал сега да напуска лукойл а лятото никой чужд отбор като не го искаше и му изтичаше договора само се мазнеше на везенков да му го продължат.Боклук!позор за националния!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.