Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:00 05.06.24 
Спорт
   >> Волейбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема купата"Атаро Клима"нови  
Авторпk17 (Нерегистриран)
Публикувано16.02.08 16:30



какво е мнението ви за вече отминалия волейболен турнир "атаро клима",в който както сигурно знаете победител стана ЦСКА . Заслужена ли ЦСКА взе титлата ? на какво ниво се представиха съдиите ? на какво ниво се намират 6 най-добри отбора в България? добре ли се представиха волейболистите които играят и в националния отбор на страната?



Тема Re: купата"Атаро Клима" [re: пk17]  
Авторfenkata_forever (Нерегистриран)
Публикувано18.02.08 13:50



Kato cqlo na men mi haresa,imah vuzmojnost da prisustvam na nego 1te 3 dni,no smqtam,4e takiva turniri trqbva da se organizirat ne samo v Sofiq,a i v drugi gradove,kato Burgas razbira se!!

NO naistina kakto se i komentira ve4e,trqbva6e da ima nekoi drug den po4ivka,za da se prezaredqt otborite sus sili za po-nahusani i zrelishni dvuboi...za jalost qvno malko lo6a 6ega ni izigra na Lukoil posledovatelnite 4 pobedi,nasiteni s mnogo emocii,i to4no nakraq doide pre4upvaneto s fatalnata zaguba otnovo s/u Cska,qvno tova 6e sa nai-zavurzanite machove tazi godina m/u Lukoil i Cska,no nadqvam se Burgaskite mom4eta nakraq otnovo da grabnat titlata!
Iskam da komentiram otnovo Martin Penev,radvam se,4e toi be6e v tolkova dobra forma,naistina se nasladih na negovite proqvi i na dobrite dumi za nego suotvetno!Gorda sum,razbira se,4e kakto Marto,taka est i Ivan Stanev i Niki Nokolov sa v t.nar. "idealen otbor ot turnira Ataro Klima",zashoto naistina bqha nai-dobrite i mestata im v nacionalniq sa zaslujeni!!!Ne sujalqvam,4e poputyvah ot Burgas do Sofiq,za da podkrepqm lubimcite si i she chakam s neturpenie podoben turnir v Burgas,a zasega razmenenite gostuvaniq veche ot NVL!



Тема Re: купата"Атаро Клима"нови [re: fenkata_forever]  
Авторпk17 (Нерегистриран)
Публикувано18.02.08 17:14



а как според вас ще се развие шампионата?доколкото знам сега водачеството в НВЛ заема ЦСКА .
И друг въпрос, който лично за мен е доста интересен е как оценявате формата на Тодор Алексиев?аз също имах възможността да гледам няколко мача от турнира и бях изумена и дори втрещена от неговата форма. имам предвит наднорменото тегло , но ми направи впечатление и неговата избухливост и припряност на моменти в играта му

?!?~!?



Тема Re: купата"Атаро Клима"нови [re: пk17]  
Автор4 (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 19:46



ami todor za poreden pat dokaza ,4e ne e za nacionalnia,no.....ne vsi4ki misliat taka!predstvianeto na lukoil-dano zadarjat 6ampionskia duh i da zabraviat zagubata na kupata i da triumfirat s 6ampionskata titla!marto niama smisal da go komentiram-koito si go moje si go moje,vapreki vsi4ko...!Uspeh!polojitelni emocii ,jelaia na vsi4ki:)Fenkata,skoro moje da se vidim v bs:)



Тема Re: купата"Атаро Клима"нови [re: 4]  
АвторAZ (Нерегистриран)
Публикувано22.02.08 00:28



Marti e nai dobria!!! Pojelavam mu samo pobedi ! Toi e straxoten voleibolist! Ako imax vazmojnost 6tax da prisastvam na vsihki mahove!!!



Тема Re: купата"Атаро Клима"нови [re: 4]  
Авторfenkata_forever (Нерегистриран)
Публикувано22.02.08 15:16



Suglasna sum za Aleksiev,hora,i na men vednaga mi napravi vpe4atlenie nashishkavqlata mu forma,normalno,toi pri nai-malkoto otpuskane i izpada v dupki,puk ottam i sporovete im prosluvitite sus Stoev moje se ochakvat:))..no tva si e tehen problem,otnovo se radvam za tolkoz dobrite dumi za Marto

vupreki,4e za men ne e prosto sladur,a si e ot kudeto i da go poglednesh golqm mujaga i mnogo kachestven chovek,razbira se i volleybolist!!!
4,ti do kolkoto usesham mai si ot Sf,taka li?:)i sled kato az bqh malko na gosti v sf,mai ti she naminavash sega kum BS?..ako iskash za po-udobno pishi mi napravo na mail-a fenkata_forever01@abv.bg moje da spodelish daje nesho povechko za sebe si;)
Inache i az se nadqvam veche kato otpadnahme ot Chalundj Cup/za jalost!!!/,da se susredoto4im maksimalno v/u BG purvenstvoto i da si zashitim titlata `07!!!
Inache sq chuvam Marek mnoo naduhani da biqt nai-setne momchetata ot Lukoil,no vupreki presilenata im publika mislq,che Lukoil nikak lesno nema se dadat pak!!!



Тема Re: купата"Атаро Клима"нови [re: пk17]  
Автор 7733 (новак)
Публикувано19.03.08 11:52



"При Пенев положението обаче е далеч по-драматично. Той ще трябва да смъкне 10 кг до 30 април" - 7дни спорт


.....ааа, та какво викахте, за дебелата форма на Алексиев???!!!





Тема Re: купата"Атаро Клима"нови [re: 7733]  
Авторпk 17 (Нерегистриран)
Публикувано19.03.08 18:45



ами не мисля,че Алексиев има много по-молко килограми. Разликата обаче е в това че Алексиев е свалил вече 6 кг ,а Пенев трябва да свали 10.
а смятате ли че Пенев трябваше да попадне в разширения състав. също така какво смятате за промените в националния , а имнно : Иван Зарев, Пенев вместо Градинаров от Черно море и Любомир Христов от Пирин???



Тема Re: купата"Атаро Клима"нови [re: пk 17]  
Автор 7733 (новак)
Публикувано19.03.08 21:29



Разбира се, че не е имал по-малко килограми, въпроса е че са на едно и също дередже...
За мен лично, Пенев можеше да попадне в отбора още преди година-две. Честно казано,Владо Александров не ми направи кой знае какво впечатление миналата година, но пак е в състава. Зарев - не го харесвам, а Любо Христов отпадна от разширения състав. Иначе не е никак лош. Стойко Ненчев, според мен обаче, трябваше да е там.





Тема Re: купата"Атаро Клима"нови [re: 7733]  
Авторпk 17 (Нерегистриран)
Публикувано20.03.08 17:08



извинявай 7733 не съм те разбрала правилно. аз обаче мисля, че иван зарев заслужено влезна в отбора ,не вярвам да отречеш, че това е един доста успешен и силен сезон за него. но съм съгласна с теб ,че в разширения състав можеше да намери място и стойко ненчев.за любо христов... не мога да говоря много,защото чесно казано не съм гледала много негови мачове ,но от тези ,които имах възможност да наблюдавам не ми направи някакво по-специално впечатление. но това се отнася и за владо александров, този сезон не е от най-успешните му.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.