Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:00 18.05.24 
Спорт
   >> Волейбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Мартин Пеневнови  
Автор4 (Нерегистриран)
Публикувано12.02.07 23:12



Видях тема за него,но не ми допадна особено и реших да отворя нова!
Интересно ще ми е да споделите впечатленията си от този състезател!



Тема Re: Мартин Пеневнови [re: 4]  
Автор 7733 (непознат )
Публикувано15.02.07 20:30



Аз лично го харесвах, и съжалявам че преди две години отказа трансфер в Левски. Сега 100% щеше да бъде и в националния отбор и заедно с Тошко да са резерви. Но всеки отговаря за собствените си грешки

Сега в Коня, предполагам му е спаднало и качеството.



Тема Re: Мартин Пеневнови [re: 7733]  
Автор4 (Нерегистриран)
Публикувано15.02.07 22:55



Нищо лично,7733,но моля те недей да предполагаш подобни неща! Но май никой нищо не знае!



Тема Re: Мартин Пеневнови [re: 4]  
Автор 7733 (непознат )
Публикувано16.02.07 07:35



За кое да не предполагам- за формата му ли? Знам че играе силно в Турция и след контузията на Младен им е бил водещия играч. Но моляте, нищо лично , не можеш да сравниш играта на някой в турски отбор, който не е в осмицата и евентуално играта му, ако беше в някой по-добър отбор. И тъй като в темата ти пише " какво е впечатлението ви от този състезател", мисля, че е неумесно да ми правиш забележки.

Редактирано от 7733 на 16.02.07 07:37.



Тема Re: Мартин Пеневнови [re: 7733]  
Авторfenkata_forever (Нерегистриран)
Публикувано16.02.07 10:28



7733,koi si ti,4e da opredelq6 re6eniqta na Marto kato gre6ki vmesto nego!?!Aide molq ti se hi4 ne sujalqvai,4e ne e oti6ul v Levski-EVALA na Marto za tova!!Kakto Nikolai Nikolov 6e bude v nacionalniq ot Lukoil,taka i Marto moje6e da postigne tva sega,samo da ne be6e oti6al naistina v Turciq

,za6oto 4ovekut e adski stoinosten i principen!!!Ne znam kakva e formata mu 4estno kazano sega,no adski se nadqvam da razviva viskoite si sposobnosti i da bude preuspqva6 v silni otbori i nacionalniq ni!!!



Тема Re: Мартин Пеневнови [re: fenkata_forever]  
Автор 7733 (непознат )
Публикувано16.02.07 10:37



Не съжалявам, че не е отишъл в Левски а Че не е в националния отбор. Не знам дали знаеш, но миналата година предложиха на Николов да подпише в Левски и той отказа, и не беше в разширения състав. Сигурна съм че тази година ще подпише след като и Гайдарски се маха. А за грешката си права, той си я преценява.



Тема Re: Мартин Пеневнови [re: 7733]  
Автор4 (Нерегистриран)
Публикувано16.02.07 17:27



Забележката е съвсем уместна,ще направя уточнението,че има разлика между впечатление и предположение

!
И къде прочете,че го сравнявам с когото и да било??? И още нещо -отборът му е на 5 място с 19т!



Тема Re: Мартин Пеневнови [re: 4]  
Автор 7733 (непознат )
Публикувано16.02.07 17:49



Идеята ми беше да го сравниш със самия него в два различни по класа отбора. Коня е на 5-то място в предварителните 2 групи от по 8 отбора от които се класират първите 4 , за да сформират финалната осмица. Краси Стефанов е единствения българин, който продължава напред.



Тема Re: Мартин Пеневнови [re: 7733]  
Автор4 (Нерегистриран)
Публикувано16.02.07 18:31



Първото, което ми направи впечатление-отборите са 17-групите са 2,тази на Мерам е с 9 отбора!А дали ще продължат напред-вярвам,че това ще стане!!!



Тема Re: Мартин Пеневнови [re: 7733]  
Авторfenkata_forever (Нерегистриран)
Публикувано20.02.07 08:55



O,da,znam,4e i Nikito e bil ofertiran za Levski,no az puk sum sigurna,4e i zanapred nema da otide tam i taq godina ne moje da ne e nai-malkoto v raz6ireniq sustav na nacionalniq!!!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.