Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:22 28.06.24 
Спорт
   >> Волейбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Андрей Жеков-дупката в отборанови  
Авторbee (Нерегистриран)
Публикувано25.11.07 10:58



Какво мислите за представянето на Жеков?За мен лично-най-голямото разочарование.Прецаква целия отбор,постоянно е депресиран,всички се страхуват да му правят забележки,че видите ли горкия има много слаба психика и съвсем ще спре да играе...Това е една ненормална история-разполагаме с невероятни нападатели и изведнъж най-слабия разпределител ги оставя безпомощни.И това разбира се не е първото голямо състезание в което той напълно се проваля!Жалко за момчетата и всичкия труд и надежди!...



Тема Re: Андрей Жеков-дупката в отборанови [re: bee]  
Авторiveto (Нерегистриран)
Публикувано25.11.07 11:46



първото,което искам да ти кажа е че първенството още не е приключило,за да казваш край на надеждите!второ:смяташ ли,че точно сега е момента да критикуваш?защото на националите сега най-малко им трябва такова отношение!!!и трето ако си гледал мача с Корея и си слушал коментатора сигурно знаеш на кое място е нашия разпределител в този турнир.
и между другото волейбола е колективна игра и не винаги грешките са само в разпределителя!но за едно съм съгласна с теб имаме добър отбор!и не трябва да го натоварваме допълнително и да подлагаме на съмнение качествата на нито един от тях!

и им желая още победи като тази над Корея днес



Тема Re: Андрей Жеков-дупката в отборанови [re: iveto]  
Авторbee (Нерегистриран)
Публикувано25.11.07 12:09



Права си,но съм сигурна,че щяхме да ги размажем ако не бяха грубите му грешки и невероятно ниски топки към нападателите.Изнерви всички,дори и треньора,но въпреки това всички бяха добри с него за да не нарушат крехката му психика:).Това не може да продължава до безкрайност-има и други разпределители.Като говориш за мача с Корея-да забеляза техния смешен разпределител да прави подобни грешки?



Тема Re: Андрей Жеков-дупката в отборанови [re: bee]  
Авторiveto (Нерегистриран)
Публикувано26.11.07 16:50



смяташ,че трябва да сравняваме двамата ли?!?

не споменах мача с Корея,за да правих такова сравнение,а за да обърнеш внимание на думите на коментатора.на световното някой критикува ли играта на националите?не!а сега направихме две загуби(наистина много тежки)и трябва да обвиним някого!пак казвам волейбола е колективна игра!!!вината не носи един,победата не носи само един играч,а целия отбор!!!искам да те питам нещо ти казваш цитирам:"има и други разпределители" и какво искаш да ми кажеш с това?кои са тези други?за мен за поста разпределител на националния отбор освен Жеков е подготвен само Станев.в последното си включване Иван Зарев не беше подготвен.или ти визираш други играчи?и смятам, че момчетата не еднократно са ни доказвали,че заслужават да бъдат уважавани и смятам, че им го дължим!!!!!!



Тема Re: Андрей Жеков-дупката в отборанови [re: iveto]  
АвторSuper Bobo (Нерегистриран)
Публикувано26.11.07 17:38



Аз сам на същото мнение,че дъжим на момчетата малко уважение.Не може да обиждаме отделни играчи,защото в даден мач не са играли добре.Вапреки,че разпределителя е един от наи-важните играчи в отбора и тои има право да греши и да има слаби моменти в играта си.А Жекож е може да се каже наи-добрия на този пост в БГ,С наи-много опит в националния.Нека малко поне да си имаме уважението и не говорим по този начин за наи-добрите спортисти на БГ.



Тема Re: Андрей Жеков-дупката в отборанови [re: Super Bobo]  
Авторbee (Нерегистриран)
Публикувано26.11.07 18:40



Разбирате ме погрешно,не плюя а изказвам мнение-не ми харесва като разпределител и това е-другите са класи над него и заслужават най-накрая да вземат титла-а с него това никога няма да се случи,въпреки огромното ни желание.А колкото до загубите-тежки,но това не значи че в победите тои е бил блестящ!А колкото до друг-наистина нямаме-може би имаме качествени млади разпределители,но нямат нужния опит.Но мисля,че и Станев и Зарев са доста по стабилни психически...Или и в това ще ме опровергаете;)
Не се заяждам-просто ми е мъчно,че все сме аха да стъпим на върха,а нещо ни липсва.А едва ли има друг спорт в България който да го заслужава повече!Стискам палци и желая така мечтаното класиране!



Тема Re: Андрей Жеков-дупката в отборанови [re: Super Bobo]  
Авторiveto (Нерегистриран)
Публикувано26.11.07 18:40



и аз това казвам





Тема Re: Андрей Жеков-дупката в отборанови [re: bee]  
Авторбee (Нерегистриран)
Публикувано26.11.07 18:43



и за да надникнете в мнение много по-тежащо от моето ето ви цитат от предишно изказване на Владимир Алекно по повод играта на Жеков: Селекционерът на Русия - Владимир Алекно все още не може да си обясни как България е победила Бразилия с разпределител като Андрей Жеков.

"Още веднъж се убедих, че в спорта няма логика. Българите не показаха нищо изключително. Гледайки играта на Жеков можех с лекота да разгадая всеки негов пас - ако направи две крачки напред, винаги подава назад, ако се върне назад пък подава напред. Няма никаква изненада, просто Жеков винаги играе по този начин. Бразилците не може да не са били запознати с тези нюанси на играта му. Загубата на Франция от Полша също е пример за липса на логика, тъй като французите бяха по-силни и независимо от съдийските грешки в техен ущърб и подкрепата на публиката, трябваше да победят Полша", каза Алекно пред "Спорт-Експрес".

Доста по-авторитетно от моите филосфствания:)
Сори



Тема Re: Андрей Жеков-дупката в отборанови [re: бee]  
Авторiveto (Нерегистриран)
Публикувано26.11.07 18:57



виж сега май ти не си ме разбрала.не съм казвала,че не си компетентна и нямаш право на мнение,защото колкото право да коментираш имаш ти толкова имам и аз.а сега по темата.Владимир Алекно е специалист,спор няма,но смяташ ли,че е напълно обективен?а и да не забравяме,че в Русия също имат проблеми с този пост!дори смея да твърдя още по-големи от нашите.



Тема Re: Андрей Жеков-дупката в отбора [re: iveto]  
Авторбee (Нерегистриран)
Публикувано26.11.07 19:08



Предполагам имат проблеми с това,че другите отбори обикновенно докато видят онзи пенсионер разпределител кво прави и са получили поредна точка:)!
Да им имаме проблемите:)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.