Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:51 09.06.24 
Спорт
   >> Волейбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Мартин Пеневнови [re: 4]  
Автор 7733 (новак)
Публикувано01.03.08 10:13



Ти си болна!!!!!!!!!!!!!!!!!!


И много по-мило ще е да го наричаш човек, вместо "същество".



Тема Re: Мартин Пеневнови [re: 7733]  
Автор4 (Нерегистриран)
Публикувано01.03.08 16:51



Ama razbira se ,4e sam bolna 6tom sledia rodnata kartinka,no nikoi ne me kara na sila...ami homo habilis takav,kak moga da go nareka 4ovek ,kato teb primerno! Da toi e 4ovek ,pri tova istinski,za razlika ot teb! Zastani pred ogledaloto i poobijdai sebe si,ima za6to!Ako se 4udi6 kakvi epiteti da izpolzva6 zvanni mi ,6te ti pomogna!V4era be edin hubav den,dnes sa6to...Dano dove4era polivame pobeda!Nie ,koito obi4ame prekrasnite sa6testva Lukoil!
A i 4 B M!Badete zdravi polojitelni:)



Тема Re: Мартин Пеневнови [re: 4]  
Автор 7733 (новак)
Публикувано01.03.08 17:15



Извинявай, не предполагах ,че е толкова тежка диагнозата ти!!!!!!!!Иди кажи на Танчето, че сина и е прекрасно същество, да видим ще се поласкае или ще се обиди. Няма как да знаеш аз какъв Човек съм след като не ме познаваш, нали така? Плюс това не виждам да съм "пообиждала" никого, още по-малко има защо да го правя със себе си. За разнообразие, можеш следващият път да го наречеш "земна твар" примерно. Същото е.
И СЕ ЛЕКУВАЙ!!!!! Повечко секс му е майката.





Тема Re: Мартин Пеневнови [re: 7733]  
Автор4 (Нерегистриран)
Публикувано01.03.08 22:13



Samo 6te spomena ,4e temata e za Martin,a moje bi ako niakoi 4etata malko pove4e 6te sa malko po-...No stiga!kaji mi samo ,7733,koga ima6 r.d da ti podaria edin talkoven re4nik i 1 vibrator! Izviniavam se za tona na vsi4ki 4etia6ti! S tova mislia da priklu4a!



Тема Re: Мартин Пеневнови [re: 4]  
Автор 7733 (новак)
Публикувано01.03.08 23:00



Ox, вярно че е тема за това ....същество Пенев. Искаше ми се само да те успокоя малко, но ти налиташ като кобра на всеки , който не започва с изречението "той е страхотен". Та иде реч за това, че огромна част от нашите мисли трябва да си останат само и единствено в главите ни, защото ако ги кажем на глас можем да станем за смях пред много хора. Твоите мисли за Мартин са именно такива. Отправила си му чудесни пожелания за рождения ден и ако се беше ограничила до там щях само да ти се зарадвам. Но видях, че си сериозно объркана. На светът не му пука дали Пенев е роден изобщо, да знаеш. Твоят свят за съжаление също не е много засегнат от това тъй като си безкрайно злобно СЪЩЕСТВО. /тая дума ще ми стане любима/.Ако невероятната му доброта беше влязла и в твоя дом, сигурно нямаше да е така.


Аз за щастие имам чудесен интимен партньор, който си ме задоволява редовно и нямам нужда да точа лиги по чуждите мъже.... а ти ???



Тема Re: Мартин Пеневнови [re: 4]  
Автор 7733 (новак)
Публикувано02.03.08 15:38



Ето виждаш ли колко е важен всъщност, именно чрез секс се случва Чудото - да дадеш живот. Аз вече си имам едно малко човече и ми е раничко за второ - но благодаря за пожеланието. Дама не съм в никакъв случай, но пък и за момиче вече не минавам.
Относно критиките-определено не ги приемаш и още по-малко, уважаваш. Всяко едно мнение тук е репликирано от твоя страна и общо взето не даваш шанс на хората да се изкажат. Определено оставяш впечатление, че си напълно обсебена от Мартин. А както знаеш всяко нещо когато е прекалено, не е хубаво. Ти на колко си 23-24 години??? Може би ако беше на 13-14 щеше да е разбираемо, но сега ти е време вече за реални неща.
Можеш да направиш някой много щастлив ако всичката тая нежност и любов му я предадеш, която изпитваш към Марто. Но някой по-истински, повярвай ми -съществува. Тогава дори няма да си правиш труда да влизаш в този форум. Успех!!!



Тема Re: Мартин Пеневнови [re: 7733]  
Авторfenkata_forever (Нерегистриран)
Публикувано07.03.08 15:17



Hora,ne 4e da vi se mesq v izlishnite sporove,no sum potresena kak ot edna chestitka za RD na edin chovek se stiga do tolkoz grozni kartinki!Razbiram da se poznavahte i togava da si namesvate i vashite lichni jivoti i emocii v podobni sprechkvaniq,ama tui kuv e smisula,seki si znae negovoto i samo se bulvat bumashini..s leki izklucheniq,poneje pak iskam da napraq evala za poslednite dumi na 4

...Prosto e fakt,che Marto e edin specialen chovek,roden na edna specialna data i zaslujava vnimanie i uvajenie i kato chovek,i kato voleybolist!Marto she vurvi nagore az sum sigurna,samo da e jiv e zdrav i s vse taka silen duh!



Тема Re: Мартин Пеневнови [re: 4]  
Автор4 (Нерегистриран)
Публикувано16.03.08 14:46



Честито на всички, който се радват на случилото се !



Тема Re: Мартин Пеневнови [re: 4]  
Авторfenkata_forever (Нерегистриран)
Публикувано17.03.08 12:22



4estito na Marto za zaslujeniq daden shans nai-nakraq za nacionalniq,toi go zaslujava i vqrvam,4e e sposoben na mnogo!





Тема Re: Мартин Пеневнови [re: 4]  
Авторrosi7yyy (Нерегистриран)
Публикувано19.05.08 20:35



mi kvo za marto osven 4e e mn gotin(to se vijda) i e mn dobur kato harakter(imam 4esta da go poznavam)super volleybolist i...taka...ob6to vzeto samo hubavi ne6ta...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.