Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:59 09.06.24 
Спорт
   >> Волейбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Мартин Пеневнови [re: fenkata_forever]  
Автор4 (Нерегистриран)
Публикувано06.03.07 14:33



Mnogo hubavi dumi,fenkata_forever!!!Radvam se,che ima hora koito se valnuvat kakvo stava s Martin!Informacia za ma4ovete v internet ima,ako ne razbira6 ezika ili prevejda6 ili gleda6 samo cifri4ki

! Utre Meram gostuva na Galatasaray,macha e ot 20,30 i 6te go davat po D SPOR i FB TV!



Тема Re: Мартин Пеневнови [re: 7733]  
Автор-------- (Нерегистриран)
Публикувано07.03.07 16:24



Познавам Мартин Пенев лично и мога да ви кажа,че беше по-редно да му честите рождения ден на 28.02.07,а не на 01.02.07.Все пак той е роден на 29.02.07-и между другото той е невероятен човек и спортист.Няма значение къде играе-той винаги побеждава.



Тема Re: Мартин Пеневнови [re: --------]  
Автор-------- (Нерегистриран)
Публикувано07.03.07 16:29



Извинявам се за грешката-01.03.07г.Честито Марто!!!



Тема Re: Мартин Пеневнови [re: --------]  
Автор4 (Нерегистриран)
Публикувано07.03.07 20:54



Много добре знам,че Мартин е роден на 29.2, но доколкото знам празнува не на 28,а 01

!



Тема Re: Мартин Пеневнови [re: 4]  
Автор 7733 (непознат )
Публикувано08.03.07 08:47



Както се очертава тази година Лукойл е най-вероятния шампион. За да не ми се разсърдите пак, ще попитам вас. Ако към Мартин няма по-добра оферта от тази в Турция, дали ще се върне в Бургас да играе шампионска лига догодина?

И честит 8-ми март.

Редактирано от 7733 на 08.03.07 08:48.



Тема Re: Мартин Пеневнови [re: 7733]  
Автор4 (Нерегистриран)
Публикувано08.03.07 20:12



На такъв впрос може да ти отговори само той!



Тема Re: Мартин Пеневнови [re: 4]  
Авторbgvolley.com (Нерегистриран)
Публикувано09.03.07 15:02



дайте ми някакви линкове за мачовете,класиранията и отбора на мартин и краси да пиша по сайта и за тях...а и ако има други българи в турция, че българската общественост ги забрави нещо,а не трябва...



Тема Re: Мартин Пеневнови [re: bgvolley.com]  
Авторfenkata_forever (Нерегистриран)
Публикувано13.03.07 09:15



Па дяволите и кабелните телевизии и тия програми ги немам,за да следя мачовете с Марто

...и аз се питам по същия въпрос къде би играл Марто,но явно наистина ще се пита лично...



Тема Re: Мартин Пеневнови [re: fenkata_forever]  
Автор4 (Нерегистриран)
Публикувано16.03.07 00:59



Спокойно,повече тв мачове не се очертават,така че остави нервите,радвай се че онзи ден пак би





Тема Re: Мартин Пеневнови [re: 4]  
Авторfenkata_forever (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 09:10



Е,винаги се радвам на и за Марто как!

Надявам се тая година да се мерне във Варна за лигата/с Полша разбира се/!!!...абе аз само за Марто може да си продължавам темичката....както и да е,важното е Марто да е на 6!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.