Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:33 02.06.24 
Спорт
   >> Волейбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Мартин Пеневнови [re: 4]  
Автор4 (Нерегистриран)
Публикувано01.03.07 02:09



Днес май е рожденик

да е жив и здрав!Другото си го може!
Някъде по-нагоре ме посъветваха да го сравнявам със самия него!Така и ще направя,въпреки че има посрещачи с които като го сравнява човек не може да не умира от яд....
Това момче ми направи впечатление още като отиде в Дупница!Като го видях за пръв път си казах-този е за тенис корта,какво прави във волейболна зала!
Наблюдавах го известно време тренировки, на мачове - забелязах доста добри качества и си казах а дано работи и ги развие!
И с времето това определено става!
Миналата година съвсем заслужено трябваше да облече националната фланелка!Нямаше по-стабилен от него в защита!При посрещане-равен нямаше!Мощна атака,много добър сервис,но да не си кривя душата блокадата куцаше!
Някой беше споменал,че е от значение къди играе,ако бил в Левски какво щяло да е ,ако бил там,ако бил онам!Той е в Мерам!Да.В турското първенство,17 отбора,не 8,с различна схема,абе с две думи нищо общо с българското!И колкото и да говорят,че шампионатът ни бил силен- пасти да яде!Дали е било грешка отиването му-не мисля! Доказа се в Дупница,същото направи и в Лукойл!Къде,в Левски ли да заиграе?!Ако не е имал стимул да играе там за какво да ходи!И естествено гледа се навън!В тази ситуация според мен е важно с какъв мениджър работиш!Добре че не отиде в Португалия...
Но най-важното за един състезател е да играе! В Турция Марто показва показва наистина стабилна игра! Та затова се ядосах като прочетох,че формата му била спаднала!
И след като миналата година блокадата му бе сериозен проблем да е в националния,сега вече не е !
И накрая се замислям на имената,които са включени в национала тази година!
Цветан Соколов-сила и см!Доста още има да работи,за да може да използва тази сила!Още не съм го видяла да изиграе един цял мач на ниво!
Валентив Братоев-талант,дойде в Левски,браво на момчето,сега да се докаже!!!
Методи Ананиев-играч на Левски,постоянно е пред очите на старши треньора и той,но и неговата игра е на приливи и отливи,дано не бъде пак изгонен!
Иван Колев-с нищо не ме е впечатлил!
Костадин Стойков-нещо късмета му бяга!Колко контузии,операции!Искрено му желая въстановяване и успех,но по-добре друг да вземе мястото му още от сега!
Тодор Алексиев-какво прави в Русия? при него посрещането доколкото си спомням куцаше!
Матей и Пламен е излишно да се коментират!
Но като казах Пламен-Мартин е най-достойния му заместник!



Тема Re: Мартин Пеневнови [re: 4]  
Автор 7733 (непознат )
Публикувано01.03.07 07:12



Ти гледаш ли мачовете от турското първенство ? Аз нямам сателит за това казах, че предполагам за формата му. Ако си му голям фен, няма как да се радваш на трансфера му в Турция, пред отиването му в Левски. Сигурна съм, че първенството не е по-силно от българското, а и щеше да играе шампионска лига - най-доброто училище. Както се казва " по-добре първи на село, от колкото последен в града". За съжаление, както отдавна казах , няма да попадне в националния отбор, доказва го списъка с 22 играчи за лигата и всеки следващ. ЗА СЪЖАЛЕНИЕ.!!!



Тема Re: Мартин Пеневнови [re: 7733]  
Автор 7733 (непознат )
Публикувано01.03.07 07:14



Забравих. Честит рожден ден и от мен. Много здраве и успехи!!!



Тема Re: Мартин Пеневнови [re: 4]  
Автор big_sis ()
Публикувано01.03.07 19:32



Честит рожден ден на момчето!

И честита Баба Марта!

Иначе на въпроса ти: " Тодор Алексиев-какво прави в Русия? при него посрещането доколкото си спомням куцаше! " отговорът е следният (не е мой, а синтезиран вариант на коментарите на последните мачове на Нефтяник Уфа в руското първенство):
С контузен втори посрещач, треньорът показва невиждани комбинации
-централният блокировач (бивш национал) Казаков (2,17 м.) играе посрещач последните няколко мача и според треньора се справя изключително добре (75 % на посрещане) точно в защита, въпреки че никога не е тренирал особено този елемент . В последния мач с Нова (в който Светозар Иванов е с 14 т.) Алексиев е сменен заради слабото посрещане (цитат от треньора-в атака и на блок ме устройваше напълно. Но на посрещане-ужас! Като не броим лошите посрещания, той сгреши девет пъти-точно толкова аса и направи Нова със сервис към него!). Сменен е с играч от резервния състав, който бил стабилен на посрещане, но зле на блок и в атака....
Накрая журналистът прави следната констатация-Жал ми е за треньора с неговите весели играчи-единият го няма на посрещане, другият-на блок, третият не може да разпределя към центровете (което ние отдавна си го знаем). Централният блокировач Казаков блести като посрещач...Пари няма. (повече, не само за Алексиев тук http://www.bashvest.ru/showinf.php?id=15576 и тук http://www.bashvest.ru/showinf.php?id=15449 и тук http://www.bashvest.ru/showinf.php?id=15410)

Та така....нищо ново не ни казват... с едно изключение (от форума на клуба) и то оптимистично - Жеков подавал към Казаков на нивото на рамото му , което значи, че напредва - на Евгени (2,10 м.) подаваше на нивото под брадичката му, добре че си е дигнал нивото , иначе направо ме е срам да си помисля къде можеше да подава на централен с ръст 2,17 м.

Съжалявам за отклонението от темата.....

-----------------------------

“…civility is not a sign of weakness and sincerity is always subject to proof”-JFK, 20.01.1961

Тема Re: Мартин Пеневнови [re: big_sis]  
Автор 7733 (непознат )
Публикувано02.03.07 12:23



M-м да, страхотно си се постарала, по-безинтересно е да кажем " какво прави Тодор в Русия" - ами 5-и е в класацията за нападатели в цялото руско първенство. Тъпо е , верно дай да ги омаскариме. И за пореден път се доказа мнението ми за руснаците- тъпи, ограничени и невинни. Поглеждаме набързо статистиката от мача, който ти със задоволство цитираш- и що да видим? На Тошко са му направили 3 аса, / а не 9 / точно толкова е сгрешил, и има 67 % посрещане. Извинявам се на това треньорче, ама май не е бил на този мач. Най-лесно е да си измие ръчичките с чужденците.


Аз не знаех, че Андрей не може да вдига в центъра, ти от къде разбра ?? Да, на Евгени му вдига до брадичката, гледам го сега в Полша има по 2-3 точки от атака, явно и на СКРА разпределителя му я вдига там!!!??? Или, не сетих се, може да е защото в последната година скача 5 см и забива по-слабо от Страшимира. Да май е за това. То няма лошо, двама играчи да не си подхождат и да не могат да се сработят, лошото е когато има такива като теб, който да се надсмиват на това.



Тема Re: Мартин Пеневнови [re: 7733]  
Автор4 (Нерегистриран)
Публикувано04.03.07 14:27



Наистина се радвам, че не заигра в Левски тогава! Вярвах,че не е важно къде играеш, а как играеш!



Тема Re: Мартин Пеневнови [re: 4]  
Автор4 (Нерегистриран)
Публикувано05.03.07 10:21



На няколко места прочетох , че Тодор и Андрей бият в Русия.Мдааааа браво на Андрей,но Тодор с нищичко не е допринесъл за въпросната победа!!! Прекрасно е да играеш в такова силно първенство като руското, но ключова дума в случая е "играеш"...
И тъй като темата е за Мартин ще спомена,че и Мерам имаше мач онзи ден и биха,прекрасно е,че за пореден път Марто имаше основна заслуга за това!!!



Тема Re: Мартин Пеневнови [re: big_sis]  
Автор****** (Нерегистриран)
Публикувано05.03.07 13:36



Вземи мерки злобата да не избива през порите защото мирише лошо и не е хигиенично-което ние отдавна си го знаем.



Тема Re: Мартин Пеневнови [re: 4]  
Автор 7733 (непознат )
Публикувано05.03.07 13:55



Браво на българите. Стискам палци на всички наши играчи в чужбина.
Тодор играе в руското първенство, май последния мач е бил първия в който той не е участвал. Не виждам нищо срамно в това.



Тема Re: Мартин Пенев [re: ******]  
Авторfenkata_forever (Нерегистриран)
Публикувано06.03.07 09:25



Дано рожденият ден на Марто,който е на специалната дата 29ти Февруари,да означава,че е роден "под щастлива звезда",тоест много успехи в клубните му и още повече в националния ни отбор!,защото адски много ги заслужава,здраве за постигането на това,а тъй като хубавите хора/готините мъже

като него те грабват отдалеч,съм сигурна,че винаги ще си е заобграден с много положителни хора и мнооогооо любов!!
4,евала за "Пламен-Марто" и а дано!!!...И да питам,къде следиш тия мачове на Мерам,къде могат се гледат!?Аз за Динамо Москва разбрах по коя тв,ама немам късмета да я имам,ся поне за Марто да имам възможността да гледам ще се надявам..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.