Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:20 09.06.24 
Спорт
   >> Волейбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Боян Йордановнови  
Автор4 (Нерегистриран)
Публикувано23.01.07 14:14



Е,дойде и този момент....Вчера Боян изигра последния си мач в родния шампионат! Много мисли ми минаха през главата вчера! Спомнях си различни моменти от кариерата му... И по едно време ми се прииска отново да спре тока,както на 24.1. миналата година в Дупница...Защото не можех да повярвам,че след този мач той ще свали синята фланелка може би завинаги!
Мога да пиша многорще се постарая да съм възможно най-кратка!

Дълъг беше пътят до тук!Той си знае колко трънлив!Седя в "кошарката" и гледа Владо Николов,здраво тренираше и знаеше,че ще дойде неговия час! После се появи Краси Стефанов,но Боян продължи да чака своя звезден миг. Може би всички ще си спомните как блестящо завърши сезона след като Стефанов се контузи...Това може би това беше едно от първите по-сериозни психически изпитания в кариерата.
И след като Краси Стефанов вече не бе част от синия отбор логично беше Боян да покаже какво може!И тук се сещам някои не особено приятни подробности...Подготвката за новия сезон беше към края си....София,Вечер,Зала Сиконко,контролна среща....Гледам някаква странна особа в синия отбор...И бях леко изненадана,не че е там,защото бях запозната със селекцията,по-скоро от това, че ми беше леко непознат като стил на игра.Мачът започва и се щипя вярно ли е

момчето,което идва буквално от никъде бе титуляр-Боян негова резерва!!!Спомняте си какво беше тогава положението!Смея да твърдя,че имаше играчи и играчи!Но за щастие това приключи!
И едва при Мартин Стоев Боян показа какво може,като не спря да се развива!
Резултатът от свършената работа се видя в Япония в мачовете от Шампионската лига,вчера!
Да му пожелая от тук много здраве,защото по-важно няма!И да продължава да е този Боян,който не се отказва никога!


Р.Р Интересно ще ми е да разбера вашите впечатления!



Тема Re: Боян Йордановнови [re: 4]  
Автор7777 (Нерегистриран)
Публикувано23.01.07 14:42



След такива думи нямам какво да кажа!Само се радвам, че това, което Боян направи в Левски и за Левски е оценено както трябва!Радвах се и вчера на агитката, която дойде и остана заради него до край!!!Пътят му наистина бе дълъг и покрит повече с бодли, отколкото с рози!То не беше Владо Николов, Краси Стефанов, Николай Учиков, контузиите, треньорското недоверие..Боян като мъж се пребори с всичко и всички!За да покаже и на света в Япония, че у нас волейболът е ЖИВ!!!Мартин е прав - Боян бе най-добрият не само в Левски, но и в България!Сега остава само да му стискаме палци да е здрав и да продължава така!Той отдавна знае - Невъзможни неща няма!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Боян Йордановнови [re: 4]  
Автор 7733 (непознат )
Публикувано23.01.07 15:03



УЖАС! написала си го все едно се е споминало момчето.не влагайте толкова трагедия в заминаването му. в края на краищата никой не е останал в България ако е добър и качествен играч.да жив и здрав отърва се.



Тема Re: Боян Йордановнови [re: 7733]  
Автор4 (Нерегистриран)
Публикувано23.01.07 15:18



Не влагам никаква трагедия в заминаването му!Напротив, радвам се!Защото той продължава своя път нагоре!

И коментар като "отърва се" за играч като него не мисля е особено точен,защото той винаги е играл със сърцето си докато носеше синята фланелка! Заради което никога няма да бъде забравен!
До тук беше добре,сега вече трябва да става все по-добре!



Тема Re: Боян Йорданов [re: 4]  
Автор 7733 (непознат )
Публикувано23.01.07 15:30



напротив много е удачен и се отърва от този треньор, шефове и клуб. аз лично не познавам някой от левси който не е играл със сърцето си,между другото. все пак сама си написала какво му е коствало да играе в Б-ия.



Тема Re: Боян Йордановнови [re: 7733]  
Автор4 (Нерегистриран)
Публикувано23.01.07 15:45



Не знам какви са ти впечатленията от този треньор,това ръководство и т.н.Относно треньора-според мен този треньор е с огромен принос за това,което е Боян сега и номер 1 в историята на Левски!Относно ръководството-беше по черно от дявола,че не пуска играчите си!Но сега пак са си черни,угодия няма!
Всички играели със сърце-замисли се!
И нека не почва поредното плуене по Марто и ръководството!Темата е за Боян!



Тема Re: Боян Йордановнови [re: 4]  
Автор 7733 (непознат )
Публикувано23.01.07 16:16



ами впечатленията ми са близки и не особено добри.м/у другото са ми черни, защото винаги са се подигравали с играчите си, с смешни заплати в сравнение с половината отбори,взимат им безобразни трансфери. и замислям се - Да всички са имали сърце и са играели да побеждават ,всъщност са се борили защото винаги всичко и всички са били против сиконко.и не разбрах кой е № 1 на Левски в историята? а другите съм си ги оплюла където трябва.



Тема Re: Боян Йордановнови [re: 4]  
Автор 7733 (непознат )
Публикувано23.01.07 16:19



А и всъщност ти гарантирам, че Боян не мисли като теб по отношение на приноса на Мартин в неговата кариера. но всъщност всеки има право на собствено мнение тук.



Тема Re: Боян Йордановнови [re: 4]  
Автор4 (Нерегистриран)
Публикувано24.01.07 23:14



Жалко!!!Исках да свали фланелката след победа,но уви не стана!
Успех,Бояне ,от тук на сетне!Бъди здрав!От сърце ти желая да стигнеш върхът!И съм убедена ,че можеш!Пълен напред!



Тема Re: Боян Йордановнови [re: 4]  
Авторбaт aнro (Нерегистриран)
Публикувано25.01.07 14:45



За Боян - късмет и само нагоре. А за фенките ще кажа - бъркате относно ролята на Владо - той му даде номера си в Левски и винаги е заставал зад него и му е помагал в националния.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.