Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:32 27.06.24 
Спорт
   >> Волейбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Данаил Милушев в националниянови  
Автор puffeno (непознат )
Публикувано03.11.06 22:33



реших че трябва да напиша нещо относно факта че Данаил Милушев винаги остава извън отбора в големите първенства които се провеждат извън България-имам предвид световно и европейско първенство...Защо по дяволите
на негово място Мартин Стоев избира Боян Йорданов или Тодор Алексиев-защото сигурно играят в неговия клубен отбор!! Мисля че е адски неприятно да не кажа долно че само когато се играе светвната лига в Варна, Милушев е в отбора..какво мислите по въпроса??!





Тема Re: Данаил Милушев в националния [re: puffeno]  
Авторfenkata_forever (Нерегистриран)
Публикувано04.11.06 00:40



Absolutno tva 6e e nai-golqma i absurdna prostotiq na Stoev ko ne zeme za svetovnoto v Qponiq Dani Milushev,a oshe nedorasliq i nezaslujavash absolutno Boqn Yordanov!!!

Verno,4e imam nekvi lichni pristrastiq i ne moga go ponasqm i az ne znam sho tochno,obache Dani Milushev she dokaje nivo i na Matey Kaziyski,samo deto trebe mu se dava poveche podkrepa i pole za izqva!!!Ne sluchaino razbiva francuzi sega i ko tva osobeno ne nakara Stoev da izbere nego za svetovnoto she zabie mnoo tapo po-potencialniq i kachestven voleybolist!!!
Danail Milushev i Matey Kaziyski she badat novite nai-dobri v sveta,poneje sa razbivali v mladejkiq nacionalen/a i v "Lukoil",kogato igraexa zaedno v BS!/,she go pravqt vinagi i za majkiq naciona...samo da se nameri i po-podhodqsh trenior,koito da razbere tva i da mu dade strat!!!



Тема Re: Данаил Милушев в националниянови [re: puffeno]  
АвторRENl (Нерегистриран)
Публикувано04.11.06 12:34



Vsi4ko e vapros na smetki.Ia pomislete malko.Pri dobro predstaviane na Boian Iordanov v Iaponia nesamneno 6e ima oferti ot 4ujdi klubove.Pri eventualen transfer Martin Stoev si slaga v joba 5 ili 10% ot transfernata suma.Taka,4e niama kakvo da ni zalagva,4e se 4udi koi ot dvamata da vzeme.Toi si e vzel reshenieto vednaga sled kato se klasirahme za svetovnoto.





Тема Re: Данаил Милушев в националниянови [re: RENl]  
Автор7777 (Нерегистриран)
Публикувано04.11.06 13:35



За съжаление сте абсолютно прави!Данаил Милушев е великолепен диагонал и се намира в отлична форма!Доказателството за това е не само статистиката му във Франция!Впечатленията на всички специалисти там са такива и в Кан са доволни, че го взеха!Но Мартин Стоев бе взел решението предварително! С безумния мотив - Милушев се присъединява по-късно, няма разбирателство с разпределителя и няма да свърши работа в Япония!А как да има синхрон с Жеков, като никога не е играл с него!Затова просто Стоев трябваше да му даде шанс да изиграе един цял мач и тогава да си вади изводи за играта и състоянието му!Вместо това го пускаше за еизодични включвания и при безумните вдигания на безумния ни разпределител и Иван Милкович няма да се справи!Веднага след това влиза Боян, който не е играл с Жеков само един месец и прави фурор!Е, нормално е!Да не говорим, че през това лято Левски видя, че може да вземе доста добри пари на диагонала си!Надеждите им са че като поиграе и в националния отбор съвсем ще му се вдигне цената!За сметка на това обаче са на път да унищожат един безспорен талант като Дани!Защото всичко това се отразява жестоко на пскихиката му...



Тема Re: Данаил Милушев в националниянови [re: 7777]  
Автор puffeno (непознат )
Публикувано04.11.06 14:44



за съжаление така си е,за това до последно се надявах да го вземе за световното...но мисля че ще има достатъчно време дани да се покаже ,тъй като стоев няма да е завинаги треньор на отбора....





Тема Re: Данаил Милушев в националниянови [re: 4]  
Автор puffeno (непознат )
Публикувано04.11.06 15:50



Мисля че съпоставката дани и техеран е доста смешна..естествено че боян йорданов се е сработил с отбора повече от дани ,то няма как да е иначе като се има впревид че играе в клубния си отбор с голяма част от националите..как милушев да се разбира в игрово отношение с останалите като не му е дадена тази възможност,в последната година е имал толкова малко включвания че даже не се помнят...





Тема Re: Данаил Милушев в националниянови [re: puffeno]  
Авторfenkata_forever (Нерегистриран)
Публикувано04.11.06 16:28



Absolutno ne sam saglasna s dadenoto ot 4 mnenie!!!

Tva sa palni gluposti,6ansa Yordanov da si go 4aka kolkot 6e,no i duma ne moje da stava da bade predi Dani,tolkova o6e ima da go goni i goni!!!Ne stava vapros za sapostavka samo s klubnite im otbori be,prosto Danail Milushev e naprail mnoogooo pove4e i za klubni i za nacionalnite otbori,boreiki se strashno mnogo!!!Dokato na glezeni4etata ot levski det gi butat ei taka i imat pove4e vazmojnosti po 4ist kasmet i da sa nahakani si4kite v nacionalniq e ebati o6etqvaneto za dosta drugi mnoo po-potencialni voleybolisti,na koit prosto ne im e predostavena po-dobra vazmojnost za razvitie po edna ili druga pri4iina!!!Ne me interisuva iska li nekvi procenti Stoev ot Boyan,tam tehnite dalaveri razni i naglasqnki,no e fakt,4e otborat ni v sega6niq si vid ima super potencial,postaven naravno s parvite svetovni lideri...i kogato Boyan4o stigne nivoto na Danail Mlilushev moje i toi gordo i dostoino da se naredi v tiq redici,no ima o6e i o6e mnoogooo voda da izte4e dokato dogoni Danail Milushev!!!



Тема Re: Данаил Милушев в националниянови [re: fenkata_forever]  
Автор4 (Нерегистриран)
Публикувано04.11.06 16:50



Boian4o e Boian Yordanov,sastezatel na Levski i Nacionalnia otbor ,a ne 5 god hlape ,4e da go nari4a6 taka.
I mislia e napalno zaslujil da e sega v nac.otbor!Dosta vreme 4aka,no go do4aka!I tozi period kolkoto i nepriaten da be6e za nego mina i sega ve4e moje da pokaje kakvo moje,a to e mnogo!
Konkurenciata v momenta e goliama,no taka rastat i dvamata,ako psihi4eski mogat da priemat fakta,4e v edin moment na drugia sa dadeni pove4e vazmojnosti,ne biha imali problemi.
Koi 6te uspee pove4e.Vapros na neprekasnato dokazvane,koeto i dvamata ne spirat da praviat,silna psihika i ogromna sportna zloba.
Jelaia uspeh i na dvamata.

Niakoi ne me be6e razbral pravilno-kato kazah Teheran imah v predvid da zapo4ne ot tam sapostavkata na koi kolko 6ans mu e daden v nacionalnite garnituri!

I ne me razbiraite nepravilno,ne sam protiv Dani,prosto mislia ,4e Boian zaslujava da e v nacionalnia otbor!



Тема Re: Данаил Милушев в националниянови [re: 4]  
Авторpuffeno (Нерегистриран)
Публикувано04.11.06 17:32



Боян Йорданов най-вероятно ще бъде вторият нападател на националния отбор за световното първенство в Япония (17 ноември - 3 декември), научи "Топспорт". Твърди се, че селекционерът Мартин Стоев е предпочел диагонала на Левски Сиконко пред Данаил Милушев, за да може Йорданов да бъде продаден в чужд отбор догодина. Както е известно, Стоев прибира процент от трансферите на волейболистите на "синия" клуб....
днес след контролата ще реши окончателно кой да вземе



Тема Re: Данаил Милушев в националниянови [re: fenkata_forever]  
Авторiti (Нерегистриран)
Публикувано04.11.06 22:33



Хайде по-спокойно и с повече уважение към хората! Тези определения към Йорданов не ти правят чест нито като човек, нито като "познавач" на волейбола. Ако си истински фен, както предполага псевдонимът ти, би трябвало да подхождаш по друг начин към усилията, уменията и труда на спортистите ни. Кой имал нужда от шанс, кой не... споменатите съзтезатели се развиват добре и си вървят по пътя, не ги мисли толкова.
Ако имаш нещо лично към някой, гледай да лишаваш коментарите си от обидни квалификации, иначе вкарваш волейбола и феновете му в махленски изпълнения.

А този спорт не е такъв. Отиди при батко си Боян и се разберете, а? И после говори пак, но с повече такт, за волейбол, национални съзтезатели и свeтовните конспирации, свързани с тях...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.