Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:52 11.06.24 
Спорт
   >> Волейбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Пламен Константиновнови  
Авторlucky (Нерегистриран)
Публикувано19.08.06 15:39



Видях две такива теми, но в тях се обсъжда основно личният живот на Пламен. Мен по-скоро ме интересува какво мислите за него като волейболист, капитан на националния отбор и човек?какво ви прави впечатление?ще ми е интересно да споделите мнението си...



Тема Re: Пламен Константиновнови [re: lucky]  
Автор Vito Corleone (Добряк)
Публикувано24.08.06 18:09



Водач!!!!

Нищо Лично


Тема Re: Пламен Константиновнови [re: lucky]  
Авторbat ango (Нерегистриран)
Публикувано26.08.06 13:45



Mi pravi v4epatlenie slednoto-mngo nerven mi se vijda, may se vzima mnogo naseriozno pyk ima inteligenten vid. To verno, 4e parite sa vajni, ama te li sa naj-vajnoto?! Tragediqta, koqto se slu4i predi vreme v otbora maj e pokazala na vsi4ki, 4e ne tova e naj-vajnoto.



Тема Re: Пламен Константиновнови [re: bat ango]  
Автор lncarnadine ()
Публикувано26.08.06 19:40



Хайде сега кое е най-важното! Мисля, че въобще не става дума за пари. Всеки е различен, това, че ти се струва нервен на игрището е напълно нормално, ако се ядосва за изгубена точка, то едва ли има нещо общо с парите.



Тема Re: Пламен Константиновнови [re: lncarnadine]  
Автор kateto_e_sladur (ludotuuu)
Публикувано26.08.06 19:44



i a z mislq kato INCARDINE,mislq 4e Plamen e dostoen za kapitan:))4oveka izglejda mn inteligenten i tova,4e se nervi na igri6teto ne ozna4ava ,4e e zaradi parite,moje i da e zaradi golqmoto mu jelanie da pobedi,naduhanossta,no ne i faktora pari!!1





Тема Re: Пламен Константиновнови [re: bat ango]  
АвторHuku (Нерегистриран)
Публикувано28.08.06 13:14



"Mi pravi v4epatlenie slednoto-mngo nerven mi se vijda, may se vzima mnogo naseriozno pyk ima inteligenten vid. To verno, 4e parite sa vajni, ama te li sa naj-vajnoto?! Tragediqta, koqto se slu4i predi vreme v otbora maj e pokazala na vsi4ki, 4e ne tova e naj-vajnoto."

Това мнение определено ме изненадва. Пламен редовно дава пари за благотворителни цели, и то доста... По-скоро причината за нервността му е, че е доста суетен. Харесва му да бъде харесван; не обича да се излага. Едно съвсем човешко качество, което обаче често му прави лоша шегичка на терена. То беше фактор и при загубата ни от Куба с 3:2 във Варна. Притеснението да не се изложат пред толкова много публика попречи не само на Пламен, но и на целия отбор в първите гейм и половина, докато успеят да се отърсят от него...



Тема Re: Пламен Константиновнови [re: Huku]  
Авторris (Нерегистриран)
Публикувано28.08.06 13:39



e toia Plamen ne go ostavihte na mira....



Тема Re: Пламен Константиновнови [re: ris]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано01.09.06 17:24



nqma mira za tozi krasavec



Тема Re: Пламен Константиновнови [re: az]  
Авторthe_charming (Нерегистриран)
Публикувано02.09.06 18:39



лидер с манталитет на победител и огромно желание да бъде пръв
100 процента заслужава да е капитан



Тема Re: Пламен Константиновнови [re: the_charming]  
Автор big_sis ()
Публикувано03.09.06 10:48



Дали?!?

Според мен в мнението ти има една излишна дума и една липсва

.

P.S. До Лъки-виждаш, че от тези, които преди пишеха в клуба, никой не се е изказал....
А тези, които сега пишат, смятат (условно казано), че Пламен е ГОТИН и НЕ Е ЖЕНЕН и ДАЛИ ОЩЕ ХОДИ с Поли....

--------------------------

“…civility is not a sign of weakness and sincerity is always subject to proof”-JFK, 20.01.1961


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.