Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:40 16.06.24 
Спорт
   >> Волейбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема martin stoevнови  
Авторjust me (Нерегистриран)
Публикувано28.04.06 20:03



kakvo mislite za nego,i kato 4ovek i kato trenior? Poznava li go li4no niakoi ot vas,za da napi6e ne6to za nego ili pove4eto ne6ta ot tozi forum sa samo na baza 4ul-vidial?



Тема Re: martin stoevнови [re: just me]  
Авторjust me (Нерегистриран)
Публикувано17.05.06 18:28



e, haide de,za6to mal4ite?



Тема Re: martin stoevнови [re: just me]  
Авторx (Нерегистриран)
Публикувано17.05.06 21:03



Очевидно малко или много е безразличен на публиката. От 1 страна добре - значи не е впечатлил с някакви големи гафове - в залата или в обществото извън нея, обаче също значи, че и не блести, пак в залата или извън нея.
Според мен не беше най - добрия избор за национален треньор; засега предпочитам да не казвам тежки думи, нека има време да се покаже като (добър, надявам се) тактик, психолог и всичко друго, което прави 1 треньор успешен такъв. Иначе да вземе да се стегне малко- може ли на малко на 30, до вчера активен професионален спортист, днес да изглежда като кит плачещ за липосукция:)



Тема Re: martin stoevнови [re: x]  
Автор big_sis ()
Публикувано18.05.06 10:27



по повод на последната констатация от мнението ти-в този смисъл беше и прогнозата на Топспорт за волейбола през тази година: че Мартин Стоев още в ранната есен ще иде в Япония, за да стане вторият българин в първенството им по сумо , докато търси база за волейболните национали за световното ......

-----------------

“…civility is not a sign of weakness and sincerity is always subject to proof”-JFK, 20.01.1961


Тема Re: martin stoev [re: just me]  
Автормoжe би (Нерегистриран)
Публикувано18.05.06 18:16



ако го болеше колкото го мързи, досега да е полудял. Базата в Япония вече е избрана - на брега, а ще играем в Нагано/2000 м , на далече и най-важното - там е най-голямото замърсяване в Япония. Що ли му трябваше беля на главата с тоя национален отбор. Колкото по-бързо си отиде - толкова по-добре заго и за всички които милеят за волейбпла!



Тема Re: martin stoevнови [re: мoжe би]  
Авторfenkata_forever (Нерегистриран)
Публикувано19.05.06 20:29



Ne moga proumeq az kak toq go ostavixa za 2ra godina na4elo na 1 ot NAI-dobrite Volleyball-ni otbori v sveta-Bulgarskiq,razbira se!!! sled kato ne potiska igra4ite/tolkova e na4umeren i nepredrazpolaga6 za jelanie i uspexi,napravi problemi s 1 ot Nai-dobrite Voleybolisti v Evropa-Vlado Nikolov i vsravnenie s predi6nite treniori,s koito stignaxme do finali pone i izob6o rezultatite bqxa zna4itelno po-dobri...nqmam dumi prosto...MNOOGOO uspexi za BG,mom4etata sa nezamenimi/s leki izklu4eniq ot Levski...



Тема Re: martin stoevнови [re: fenkata_forever]  
Авторjust me (Нерегистриран)
Публикувано04.06.06 21:04



na4umeren, da, nadebelial sa6to da, tova sas sumoto v Japan mnogo me razsmia, imate pravo, no niakoi poznava li go kato 4ovek, ne kato trenior, za6toto znae li 4ovek, moje pak togava da e savsem razli4en.



Тема Re: martin stoevнови [re: big_sis]  
Авторx (Нерегистриран)
Публикувано19.06.06 20:51



http://www.7sport.net/7sport/sports/d4362_6.htm

eто още 1 потвърждение за "формата" на старши - треньора в частност и дуото като цяло



Тема Re: martin stoevнови [re: just me]  
АвторB (Нерегистриран)
Публикувано23.07.06 15:00



Dusha,
Ako shtete vqrvaite az imah vryzka s nego 3 meseca!Mnogo e gotin,dobyr,znae kak da uvajava!Prekrasen e kao chovek!No strashno mnogo pytuva i reshihme da se razdelim kato priqteli:)
Ako nqkoi go interesuva neshto poveche da mi pishe na bobiv@abv.bg



Тема Re: martin stoevнови [re: big_sis]  
Автор topla_bira (минаващ)
Публикувано24.07.06 09:22



Япония?Сумо?Това значи ли,че е свиня?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.