Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:46 08.06.24 
Спорт
   >> Волейбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема вниманиетонови  
АвторA17 (Нерегистриран)
Публикувано16.03.06 15:08



Имам един въпрос към всички вас. Не смятате ли, че прекалено много превъзнасяте тези ХОРА. Не смятате ли че това е излишно, има толкова много личности които 100 % заслужават вашето уважение и прехласване. Затова е трудно да се контактува с тях. Дори ако желаеш да говориш с тях за нещо по-различно /от това колко са велики/ е много много трудно, да не кажа почти невъзможно. Аз не отричам че са чудесни спортисти, но до тук. Има специалисти в всички сфери било то спорт, икономика, право.... и сега какво...



Тема Re: вниманието [re: A17]  
Авторlucky (Нерегистриран)
Публикувано16.03.06 18:48



Това може да го каже само човек, който никога, ама никога не е направил опит да говори с тези хора!Или пък другия вариант - като в онази приказка за гроздето и лисицата, която като не можела да го стигне твърдяла че е кисело!но ако поне малко е имало контакт с някое от тези момчета щеше да е ясно, че тези хора са безкрайно земни. С тях можеш да говориш за всичко - от волейбол и спорт до нещата от живота....Независимо дали става дума за Пламен Константинов или момчетата от Левски - всички са еднакво готини!



Тема Re: вниманиетонови [re: lucky]  
АвторA17 (Нерегистриран)
Публикувано17.03.06 08:51



За да бъда искрен с теб, твърдя че съм бил много по-близо в това обкръжение от колкото предполагаш. Затова смея да си правя тези заключения. Затова не ме обвинявай че твърденията ми са повърхностни.



Тема Re: вниманиетонови [re: A17]  
Авторskaldar (Нерегистриран)
Публикувано17.03.06 13:55



Здравей, А 17! Искам да ти кажа, че напълно си прав за това, че ние превъзнасяме едни ОБИКНОВЕНИ хора, които в резултат на това започват да се мислят за толкова велики, че дори се стига до момента, в който не може да се говори с тях. Лично аз контактувам с някои от момчетата и все си мисля, че не са толкова велики, колкото феновете си мислят. Може би зависи от подхода ти към тях. Не ми се е случвало да ми се правят на итересни, дори и на лични теми си говорим, ама определено има хора, с които не може даже да се запознаеш ;) Но не се жалвай за това, което виждаш, защото в крайна сметка човек прави избора си и трябва да се придържа към него. Ако тези хора/феновете/ са избрали да се "кланят" на тези момчета, все има и такива, които се кефят на икономисти, банкери, манекени, зъболекари и т.н.Освен това, нека си припомним наскоро казаните от един коментатор на зимните олимпийски игри думи, че един велик спортист преди всичко трябва да е велик ЧОВЕК. Велик,разбира се, не е употребено в смисъла на известен!!!!Наблегни на думата ЧОВЕК.Ако ти си дотатъчно честен и достоен дори и пред себе си,все ще се намери кой да го оцени.



Тема Re: вниманиетонови [re: A17]  
АвторA17 (Нерегистриран)
Публикувано17.03.06 13:59



Това ми хареса....



Тема Re: вниманиетонови [re: skaldar]  
Авторfenkata_forever (Нерегистриран)
Публикувано20.03.06 23:55



леле,абе хора вие чувате ли се кви глупости приказвате тука!?Да,тва наистина са си просто момчета като всички останали,за кви банкери,манекени и т.н. става въпрос!?!Първо,че всеки си има предпочитания за тип хора и второ то не става въпрос дали ще можеш говориш със всеки от тях,щото естествено,че колкото и да си фен характерите са си характери...аз обаче мога смело да заявя,че почти всички волейболисти се държат много коректно към феновете си,особено към стабилните и утвърдили се като такива,а то иначе ако се тръгне наистина на секи да се отдава внимание кой знае колко...еми кво да ви кажа просто още,за тях тая подкрепа на всеки мач от силна публика наистина значи страшно Много и Много им помага!!!Коректните отношения отдалеч си се знаят и който може си го може!!!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.