Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:25 18.06.24 
Спорт
   >> Волейбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема kak da napravia ockokнови  
Авторka4itavani (Нерегистриран)
Публикувано16.01.06 14:03



treniram volleyboll ama n esam mn. visok i iskam d akompensiram s ockok ama neznam kak d ago napravia
sas himia mi kazvat pove4eto no poestestven pak iskam da e



Тема Re: kak da napravia ockokнови [re: ka4itavani]  
АвторFaber (Нерегистриран)
Публикувано17.01.06 21:32



otskok ne se pravi. Ili go ima6 ili go nqma6. Sled kato si po nisuk bi trqbvalo kato prirodna dadenost da ima6 po golqm otskok. Estestveno ima na4ini za povi6avane na otskoka no govorim ot porqduka na 10cm max. Pravqt se polukleci i pulni kleci za podgotovka na muskulite sled koeto se iziskva mnogo intenzivnost. Vednaga sled seriqta sus 6tanga pravi6 deset otskoka na meko. Ska4ane na kub i e takiva raboti. Prosti no efikasni. No e dostatu4na 1-2 sedmici v koito da ne trenira6 i otskoka vednaga 6te se vurne na izhodnata ti poziciq. Trqbva postoqnno da trenira6 krakata. A himiq v nikakuv slu4ai ne ti preporu4vam. Proteini i aminokiselini da no ako govori6 za himiq kato steroidi i anaboli ili sum 4uval za injekcii na hormonalna osnova koito vdigat otskok i rastej- ne ti gi preporu4vam, imat mnogo strani4ni efekti!



Тема Re: kak da napravia ockokнови [re: ka4itavani]  
Авторposre6ta4a (Нерегистриран)
Публикувано17.01.06 23:06



samo trening brato4ka,az moja go vdignax za 2 mesetza ama 6-pati trenirovka sedmi4no.visok sam 186 i stignax do 1.10 otskok.ska4ai postojano i nai dobre na mrejata,dokato ne po4ne da ti izliza tzjalata glava nad neja/mrejata/.sega ve4e sam se poizostavil ama njama kak,no s dva pati sedmi4no pak moje6 da podarja6 70-90 sm..ima i drugi podrobnosti trjabva ti metodika i posledovatelnost/plan/.nai dobre sled ofitzialnata ti trenirovka/s otbora ili s kogoto tam trenira6/zapo4vai skotzi do kato krakata te darjat,no s plan pak kazvam.trajbva sa6to i da im dava6 nujnata po4ivka/relaksatzija/.moje6 sa6to tama da nosi6 na garba/na kon4e/,njakoi tvoi aver koito otgovarja na tvoite kilogrami.aide kasmet a mejdu drugoto vsi4ko zavisi ot teb.



Тема Re: kak da napravia ockokнови [re: posre6ta4a]  
Авторhumdrum (Нерегистриран)
Публикувано19.01.06 21:46



Посрещачът да не би случайно да се казва Матей Казийски или може и да е Дани Милушев? Пич на колко години си бе ? 110 см. е чудовищен отскок ако наистина си вярваш , че скачаш толкова ,явно си един от големите бг-таланти, защото по мои сметки пипаш поне 350 см respect



Тема Re: kak da napravia ockokнови [re: humdrum]  
Авторskaldar (Нерегистриран)
Публикувано20.01.06 08:56



186 см ми сеструва, че е малко малка височина като за Матей Казийски или Милушев, като се има пред вид, че са над 200 см...Пък и доколкото познавам Матей, той не говори на "браточка", освен ако не се е повлиял от руския язьик...



Тема Re: kak da napravia ockokнови [re: skaldar]  
Авторposre6ta4a (Нерегистриран)
Публикувано20.01.06 13:44



taka,prijateli kato si napravite edna prosta smetka/rastegat mi e 235sm.,sega sloji metar otskok i kolko stava??-ppresmetnete go sami/znaete kakvo imam v predvid pod rasteg!? Na 26 sam ve4e 2 god. ne treniram redovno poradi red pri4ini no i sega moga da ja zabija s glava,kakto i da e njama da se xvalja .predi 5 -6 god. s mnogo trenirovki go postignax,v momenta se namiram v germania i igraja amatörski/dove4era imam ma4ove/. V bg igraex v Dobri4/tam i sega ima parvenstvo/.Vzemal sam xap4eta samo vednaj,daje neznam to4no kak se kazva6e s E zapo4va6e.Vajno e da ima6 silata i duxa,sled trenirovka vzimam 6tangata i klekove,ka4vam na kon4e njakoi aver i gas, ili nai prostoto slaga6 edin stol i davai maika.az nepe4elja ni6to kato gi pi6a tija raboti samo iskam da mu pomogna na mom4eto,a pak dali 6te mi povjarva ili vie tova si e negov problem.aide sas zdrave



Тема Re: kak da napravia ockokнови [re: ka4itavani]  
Автор malin (новак)
Публикувано11.02.06 09:33



Ми за оЦкок се скача високо.Скачай,скачай за оЦкок!



Тема Re: kak da napravia ockokнови [re: ka4itavani]  
Автор malin (новак)
Публикувано11.02.06 09:40



оЦкок се прай с лъвски скок,уакаримаска?



Тема Re: kak da napravia ockokнови [re: ka4itavani]  
Авторmaster (Нерегистриран)
Публикувано12.02.06 12:57



Imashe edna reklama na rakiq - "Za otskok" edva li shte ti pomogne
Ina4e drugite sa pravi trqbva qko trenirovki ! Predi kato trenirah otskoka mi be6e 60cm. sega neznam kolko e ma pak e tam nqkyde! Visok sym 178 i poradi tova sprqh da treniram shtoto sym nisak za toq sport. Tova ne mi pre4i da si igraq na amatiorsko nivo (www.volleymania.com)
aide uspeh



Тема Re: kak da napravia ockokнови [re: ka4itavani]  
Автор malin (новак)
Публикувано14.02.06 10:19



Ето как.Сваляй гащите и си натрий една люта чушка отзад.Ще скочиш до звездите.Скачай,скачай за оЦкок.За оцкок скачай,скачай.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.