Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:11 18.05.24 
Спорт
   >> Волейбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Absurda s u4ili6tnite igri  
Автор plamenivanov (непознат )
Публикувано12.10.05 10:58



Iskam nqkoi da mi kaze koi vze re6enieto za razdelqne na u4ili6tnite igri po tozi na4in. IGRI 4iqto osnovna ideq e masovost sega 6te budat s po malko otbori (u4ili6ta) a su6to taka i s po malko sustezateli. Aplausi za komisiqta vzela tova re6enie. dosega u4astvaha vsi4ki u4enici ot 8 do 12 klas, a sega ve4e 6te sa dve vuzrastovite grupi. 8-10 i 11-12 klas. poneje ima "MNOGO" jelae6ti da igraqt. A za malkite grupata se sviva ot 5-8, na 5-7 klas.



Тема Re: Absurda s u4ili6tnite igriнови [re: plamenivanov]  
Авторhumdrum (Нерегистриран)
Публикувано14.10.05 01:14



Че какво лошо има в това решение.Така по-малките ще имат по-добри шансове.Все пак възрастовата разлика има голямо значение точно в тези години.



Тема Re: Absurda s u4ili6tnite igriнови [re: plamenivanov]  
АвторMax (Нерегистриран)
Публикувано16.10.05 17:22



Съвсем правилно решение, кое точно не ти е ясно?



Тема Re: Absurda s u4ili6tnite igriнови [re: Max]  
Авторdjuli (Нерегистриран)
Публикувано17.11.05 20:02



i na men mi e 4udno za6to gi napraiha tai, po dobre da si stoqha ot 5-8 za eitva nai mnoo ne sam saglasna.



Тема Re: Absurda s u4ili6tnite igriнови [re: plamenivanov]  
Автор BeнaбилиМодератор (5-18)
Публикувано22.11.05 12:47



Така е по-добре.
Извинявай ама във възрастта 11-15 години ( 5-8 клас) децата израстват бързо. Реално при група 5-8-ми почти се отписваха всички от 5 и 6-ти...
А за 11-12-ти - тук вече говорим за деца над 17 години обикновено..

Така че крайно време беше...
А и доколкото си спомням няма проблем да играеш в по-голямата група, в по-малка не можеш. Стига да решат че те искат ( поне по мое време беше така... сега се съмнявам да е променено)

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: Absurda s u4ili6tnite igriнови [re: Beнaбили]  
Автор PSolberg (непознат )
Публикувано25.11.05 12:55



Променено е, нямаш право да играш в по-голямата група.



Тема Re: Absurda s u4ili6tnite igriнови [re: PSolberg]  
Автор BeнaбилиМодератор (5-18)
Публикувано25.11.05 16:19



Гадно...
Е така поне отборът върви комплектован през годините ама...

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: Absurda s u4ili6tnite igriнови [re: Beнaбили]  
Автор PSolberg (непознат )
Публикувано28.11.05 17:55



Да, но се получава абсурда, че в един момент няма хора за групата от 11 и 12 клас, защото в състава са влизали и по-малки деца. Това е супер тъпо и просто тези промени са абсурдни.



Тема Re: Absurda s u4ili6tnite igriнови [re: PSolberg]  
Автор BeнaбилиМодератор (5-18)
Публикувано28.11.05 21:17



Ами аз не знам дали сега е отменено това за по-малките или преди...

Амиии не се е случвало.
По-скоро проблемът беше в малките групи - За да се засили горна група, се взимаха хора от малките групи. Но като цяло не се случваше често така че не беше проблем.
Реално с разрешениоето да се играе в горна група ставаше плавното преминаване от една група в друга. И завършването на най-големите влияеше зле на отбора, защото най-големите от долната група обикновено вече играеха при по-големите....

Ами както са го измислили така - ще го преживеем Предполагам, че нещата ще се объркат за един сезон, ама после ще влязат в релси. Макар че се надявам това да не е било изненадващо решение... и да се е знаело поне от треньорите, ама...

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.