Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:57 29.06.24 
Спорт
   >> Волейбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Владо is back !нови  
Авторhumdrum (Нерегистриран)
Публикувано22.06.05 13:06



Владо Николов е върнат в отбора за мача с Франция. Изненадата в състава е новото либеро Атанас Митрев. Цитирам топспорт :"Митрев е бивш играч на Марек Юнион Ивкони. Преди няколко дни дупничани го продадоха на шампиона Левски Сиконко. Либерото обаче все още не е дал окончателен отговор"
Че връщат Владо Николов - хубаво.Може да е починал да играе страхотно и да помоогне на отбора.Боян Йорданов е определено по-слаб от него. Ама тва либеро ?!?!?!?? Е тука намирисва на тоталитаризъм.Изведнъж е повикан в отбора , и то когато трябва да се съгласи да подпише с Левски ?!? Защо ли ? Бил ли е в разширения състав? И как са се разбрали Левски с Марек!?! Преполагам ,че той е от школата на Локо Пл , който редовно пращаха по един отбор юноши в Дупница.А както знаем президентът на Локото е настоящ треньор и пръв солташак на инж. Лазаров. Мноооого интересно надупване от страна на господин треньора !!!!!???!?!



Тема Re: Владо is back !нови [re: humdrum]  
Авторadagio (Нерегистриран)
Публикувано22.06.05 14:04



Той Владо е back, но утре Стоев ще обяви състава, с който ще участва в мачовете през уикенда... Така, че все още има вероятност да не участва, макар и малка... Дано наистина е успял да разпусне и да можем на разчитаме на него през идните срещи!

А това за Митрев и на мен ми намирисва на някаква врътка... Как така уж "нямаше нужда от второ либеро", как "Дани Михайлов ще играе либеро ако се наложи" и как така без да има ни най-малка нужда, някаква промяна в положението - Салпаров е на 6, няма контузии (дай Боже да е все така), начело е на листата на FIVB за този елемент, с две думи - всичко си е тип топ, и изведнъж се появява Митрев?... A пък "Б" отбора остава без либеро в същото време...
На мен лично ми прилича на някакъв вид стимул за съзтезателя на Марек, за да бъде привлечен във Левски Сиконко...



Тема Re: Владо is back !нови [re: adagio]  
Автор big_sis ()
Публикувано22.06.05 14:48



Митрев вече е собственост на Левски, повече подробности за бартера между Левски и Марек тук:

http://sportni.bg/?tid=40&oid=742805

И въпреки добрите коментари за играта му през сезона в МАРЕК, не беше включен в националния отбор, докато беше играч на МАРЕК
Той и сега няма (най-вероятно) да играе (това е доста скъпо удоволствие, а и едва ли е възможно от чисто процедурна гледна точка), но поне ще може да потренира малко с Батковците във Варна, а за световните квалификации сигурно ще го включат и в състава....

Да му пожелаем успех, защото си нямаме по 1 добро либеро на отбор в нашия шампионат...

И вече да стане пределно ясно как се влиза в националния

-------------------------------------------------

“…civility is not a sign of weakness and sincerity is always subject to proof”-JFK, 20.01.1961


Тема Re: Владо is back !нови [re: big_sis]  
Авторhumdrum (Нерегистриран)
Публикувано22.06.05 15:06



Както и предполагах - бивш зноша на Локото.Тоя бартер обаче е по странн схема няква. Първо Локо Пл захранва ежегодно Марек с играчи, миналата година дадоха Учиков на Марек , обаче изведнъж той се оказа в Левски , а пък президента на Локото беше награден с треньорския пост на Левски по-късно именно заради този трансфер.Сега пък Марек дават не Левски вероятно най-перспективния си следователно скъп играч срещу недоказан разпределител, още по-недоказан център и един доказан играч, който обаче няма да е тяхна собственост. Странни сделки стават между ЦК на БФВ и основната опозиция.А за награда Мартин Стоев показва ,колко е послушен и вика ни в клин ни в ръкав момчето в националния.Кръгооборот да става



Тема Re: Владо is back ! [re: humdrum]  
Авторb_boy (Нерегистриран)
Публикувано22.06.05 17:34



haha. Vlado is back i bulgariq out ot top 4. Edinstveniq ni 6ans da se klasirame ako na vlado mu dadat ve4na po4ivka ot nacionalniq otbor



Тема Re: Владо is back !нови [re: humdrum]  
Автор Operation Sharpmind ()
Публикувано22.06.05 20:56



Митрев е млад състезател и мисля че е много добре да тренира заедно с отбора, поне да показва на Салпаров, че ако не тренира сериозно ще бъде заменен. Може да има и друга причина, но на мен ми се вижда логично да го повикат, трябваше да е по-рано обаче.



Тема Re: Владо is back !нови [re: adagio]  
Автор Operation Sharpmind ()
Публикувано22.06.05 20:58



Салпаров е начело на листата за защита, посрещането му обаче не е перфектно.



Тема Re: Владо is back !нови [re: Operation Sharpmind]  
Авторhumdrum (Нерегистриран)
Публикувано22.06.05 21:57



Ако е здрав Салпаров е НЕзаменин. Досега обясняваха как нямало нужда от второ либеро и ако се наложи щял да играе Дани Михайлов и сега по средата на лигата викат играч,който даже не е бил и в прекалено разширения състав на Стоев обявен , когато го назначиха. Освен това Митрев не е картотекиран за Световната лига.Защо тогава е повикан - и ако е за да се обиграва, защо не взеха тогава либерото на ЦСКА или на Пирин Разлог примерно...



Тема Re: Владо is back !нови [re: Operation Sharpmind]  
Авторadagio (Нерегистриран)
Публикувано22.06.05 23:41



Еми то винаги има какво да се желае от всеки, който играе.

Мисълта ми беше, че нито се е контузил, нито се е издънил по някакъв начин... такъв, че да наложи силно участието на още едно либеро... Освен това той дори не е картотекиран...
Абе странна ситуация... Не е току-така, то е ясно.



Тема Re: Владо is back ! [re: humdrum]  
Авторfuny (Нерегистриран)
Публикувано06.04.07 15:15



Мили сладурчета, какво ще кажете сега на либерото Митрев? Врътки и не знам какво, къде е сега Салпаров?Митрев е най-доброто либеро в момента в България и играе невероятно? Да му мисли Мартин Стоев, който с предишния отбор трябваше да стане шампион. Но какво да се прави толкова са му възможностите на човека. А момчета са страхотни.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.