Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:21 27.06.24 
Спорт
   >> Волейбол
*Кратък преглед

Тема КУБА - БЪЛГАРИЯ 1 : 3нови  
Автор sasho. ()
Публикувано18.06.05 05:44



Страхотна игра на наште момчета!!!
Стартов състав:Жеков,Милушев,Казийски,Константинов,Цветанов,Гайдарски,Салпаров. Като смени влизаха Михайлов и Иванов.
По геймове :0/1 за България, следва 1/1 и 1/3.
По средата на втория гейм Стоев вкара на диагонала Стойков, който игра ВЕЛИКОЛЕПНО до края на мача. Всички останали също бяха на висота. Чудесна блокада и защита, за атаката да не говорим.
Поздравления и за Мартин Стоев! Води мача отлично!!!За разлика от Стоичков, смените на Стоев са адекватни и изобщо - справя се чудесно! /чудя се дали не е вече време да го сменяме/

Редактирано от sasho. на 18.06.05 05:49.



Тема Re: КУБА - БЪЛГАРИЯ 1 : 3нови [re: sasho.]  
Автор big_sis ()
Публикувано18.06.05 05:48



Ура, ура, ура!!!



-------------------------------------------------

“…civility is not a sign of weakness and sincerity is always subject to proof”-JFK, 20.01.1961


Тема Re: КУБА - БЪЛГАРИЯ 1 : 3нови [re: big_sis]  
Автор sasho. ()
Публикувано18.06.05 05:52



Сис, виждам Белград отблизо!!!!!!!!



Тема Re: КУБА - БЪЛГАРИЯ 1 : 3нови [re: sasho.]  
Автор big_sis ()
Публикувано18.06.05 06:25



С най-искрени пожелания да имаме повод да се прошеташ там и да пийнеш едно и за мене. Като му дойде времето , ще ти кажа и името на заведението

------------------------------------------------

“…civility is not a sign of weakness and sincerity is always subject to proof”-JFK, 20.01.1961

Редактирано от big_sis на 18.06.05 06:26.



Тема Re: КУБА - БЪЛГАРИЯ 1 : 3нови [re: sasho.]  
Авторfairplay (Нерегистриран)
Публикувано18.06.05 12:49



Много, много, много се радвам!!!
Тъй като не успях да ги гледам тази нощ, аз научих резултат от теб.
Първо си помислих, че това е може би шега, не ми се вярваше, разбираш ли?
Но сега разбрах, че е доста реално!
С нетърпение очаквам следващия мач с Куба, всъщност в колко часа ще го дават?
А пък ако бием, ще ходя на всички мачове във Варна!!!



Тема Re: КУБА - БЪЛГАРИЯ 1 : 3 [re: sasho.]  
Автор дoн Пpacoнe (прасе в космоса)
Публикувано18.06.05 13:34



БЪЛГАРИ ЮНАЦИ!
Напълно си прав за Стоев, в последните години е най-адекватният треньор, поне що се отнася до смени.
Успех и тази нощ!



Тема Re: КУБА - БЪЛГАРИЯ 1 : 3нови [re: fairplay]  
Авторadagio (Нерегистриран)
Публикувано18.06.05 13:59



Мачът е от 3.40 тази нощ ... викай и за мен!!!

Айде и днес да им вземем мача!.......



Тема Re: КУБА - БЪЛГАРИЯ 1 : 3нови [re: дoн Пpacoнe]  
Авторhumdrum (Нерегистриран)
Публикувано18.06.05 14:38



S ogled na poslednite ni machove i sybitiata v otbora na Kuba edna syvsem ochakvana i zakonomerna pobeda.Pozdravlenia za smianata na Stoev malko treniori biha pusnali Stoykov diagonal, no toi se spravi naistina vpechatliavashto . E sega mu se radvame ama pri edna zaguba pak she si go kritikuvame Oshte edna pobeda tazi vecher i veche mojem da mislim za derbitata vyv Varnai eventualno klasirane.



Тема Сашееееееенови [re: sasho.]  
Авторbugi_bugi (Нерегистриран)
Публикувано18.06.05 22:18



Сашеее, искам само да ти кажа Здрасти, защото не съм те "срещала" в клуба отдавна. То всички се изгубихме, но ти най-отдавна не си се явявал. Имаш много отсъствия за извиняване. Наистина ми е драго, че си се появил...Щото тук единствените ентусиасти от "старите муцуни" останаха май само Каки, Сис и Меги.....И аз де, но в момента стачкувам......



Тема Re: Сашееееееенови [re: bugi_bugi]  
Автор sasho. ()
Публикувано20.06.05 08:24



Здрасти Буги, много ми е драго, че излезе "на светло" заради мен. Знам, че стачкуваш и се досещам защо. Аз обаче не стачкувам, напротив - влизам си редовно в клуба и старателно си прочитам всички мнения, но нямам време да пиша. Понякога срещам и твое мнение и искрено се смея като "заковеш" някой пубер с претенций.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.