Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:08 09.06.24 
Спорт
   >> Волейбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Въпрос  
Автор terasito (непознат )
Публикувано06.05.05 22:14



В този форум има много компетентни хора и въпросът ми е към тях. Бих искала някои да ми каже на каква възраст да запиша дъщеря си да тренира волейбол. Също бих се радвала, ако някои ми помогне при избора на клуб. Женските школи са ми много неизвестни.



Тема Re: Въпроснови [re: terasito]  
Авторвoлeйбoлeн (Нерегистриран)
Публикувано07.05.05 17:22



В този форум има много компетентни хора на които компетентноста им се изразява в това ,основно да четат темите без да коментират,така че не мисля че ще получите конкретен отговор .



Тема Re: Въпроснови [re: вoлeйбoлeн]  
Автор terasito (непознат )
Публикувано07.05.05 18:01



Тук таме прочетох доста компетентни мнения по различни въпроси за това си помислих, че ще има кои да ми отговори по един смислен въпрос. За всички е лесно да обсъждат живота на известните, но за някои е по-важно как са станали известни. Мислех, че за повечето ще е интересно да споделят своите наблюдения за развитието на женските школи в България.



Тема Re: Въпроснови [re: terasito]  
Автор blokada (непознат)
Публикувано08.05.05 01:05



ako ste ot sofia moje da polzvate slednite varianti : Septemvri,Slavia,zvezdi,Akademik,Levski,Levski Sikonko,lokomotiv,CSKA . Tova sa klubovete koito razvivat jensko napravlenie.Drugoto vajno neshto e v koi kvartal na SOFIA jiveete.kolkoto do vazrasta na kojato da se zapo4ne moeto mnenie e m/u 10 i12 godini,no tova e individualno za vsjako dete.Dano informatzijata da vi e polezna i da vi svarshi rabota. Uspeh na deteto!



Тема Re: Въпроснови [re: blokada]  
Автор terasito (непознат )
Публикувано08.05.05 01:21



Благодаря много за информацията. По принцип живеем близко до стадион "червена армия", но за мен е без значение къде ще я водя стига школата да е добра и подбора на състезателките да не зависи от това кои са родителите, а от това дали детето има талант. Бих преживяла това, че детето ми не става за този спорт, но не и да го пренебрегват заради мамини дечица.
С ваша помощ се убедих, че в този форум има и хора които мислят за самият спорт повече от колкото за клюките около него.
Отново сърдечно благодаря.



Тема Re: Въпроснови [re: terasito]  
Автор blokada (непознат)
Публикувано08.05.05 02:16



V tozi kvartal rabotjat dva kluba,CSKA i Akademik.I dvata imat predimstva i nedostatazi! Shkolata na cska e po goljma i rabotjat s pove4e detza,no tam se zakrepostjavash zavinagi.Akademik ne sa s golemi grupi,no pri izlizane v 4ujbina sled vreme,sa po liberalni kam sasteztelite.V cska mai se plashta njakakva taksa,za akademik njamam informatzia.



Тема Re: Въпроснови [re: blokada]  
Автор terasito (непознат )
Публикувано08.05.05 11:43



Благодаря за мнението предполагам, че ще пробвам в Академик, защото според мен на ЦСКА им остана само името. Като гледам как се развива мъжкият отбор не ми се мисли за женският, извинявам се ако обиждам някого.
Предполагам,че Борето Кьосев се опитва да дава мнения и да се меша в работата на треньора, но това , че си бил един от най-добрите състезатели за времето си не те прави автоматично добър треньор или мениджър. Колкото до възрастта ще я пробвам по рано, по-добре по-рано да се разбере да ли става за спортистка или не. Ако не става ще има време да се насочи към друго. Виждала съм много хора които си мислят, че стават и се излагат дълги години; много е грозно. Не искам моята дъщеря да е от тях.



Тема Re: Въпроснови [re: terasito]  
Авторвoлeйбoлeн (Нерегистриран)
Публикувано08.05.05 17:13



Радвам се ,че се намери някой който да Ви отговори Копметентно!
Касметлийка сте!!
:)



Тема Re: Въпроснови [re: вoлeйбoлeн]  
Автор terasito (непознат )
Публикувано08.05.05 17:39



Много се извинявам за печатната грешка, но се надявам,че сте ме разбрали.
Надявам се, че и вие ще намерите отговор на своите въпроси.



Тема Re: Въпроснови [re: terasito]  
Авторkakaтa (Нерегистриран)
Публикувано09.05.05 10:24



Според мен най-добрата школа за подрастващи в женско направление е тази на ЦСКА !!! Боре Кьосев се занимава с жените и няма нищо общо с работата на треньорите ,които се занимават с децата. Просто погледни статистиката - миналата година детско -юношеската школа на ЦСКА има 4 шампионски титли.
Освен това с децата работят млади и много кадърни треньори- такива които да запалят искрата в детето - това е важното за тая възраст. Зщото ако го овикат и стреснат на първите тренировки - и да има данни, то с нежелание ще ходи на тренировки. Желая успех на детето и дано има късмет да попадне на треньор!!?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.