Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:03 04.07.24 
Спорт
   >> Волейбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: nie-voleibolistiteнови [re: spidi]  
Авторskaldar (Нерегистриран)
Публикувано13.04.05 08:46



"nqkoy voleybolist ti e obarnal vnimanie i ti se 4uvstva6 ve4e vatre6en 4ovek i si pozvolqva6 da "organizira6 iniciativen komitet"??
ako puk iska6 da privle4e6 vnimanieto na nqkoy ot nas - gotovo, uredena si- 4akam te v 5 4asa na vartele6kata"-Това не е мнение, а агресивно отношение! Комплекс!
Да не би фенките да не те забелязват, та се жалваш толкова???А?
А...и още нещо-ако не ти се говори по основната тема, просто не казвай нищо, излишно е да се хабиш!
Благодаря ти за разбирането предварително!!!



Тема STIGA!нови [re: skaldar]  
Автор BARBARA_SANTANA (amores)
Публикувано13.04.05 10:44



Dobre be,vie koga shte prestanete ve4e?sqkash ste v detskata gradina i ediniq kato kaje neshto ,drugiq vednaga trqbva da mu otvarne!Ami stiga de!Prekalihte !Kato iskate da sporite prashtaite si tam nqkvi belejki i pone ne habete mqstoto vav foruma! Pisna mi ve4e ot takiva izmisleni hora!



Тема Re: STIGA!нови [re: BARBARA_SANTANA]  
Авторskaldar (Нерегистриран)
Публикувано13.04.05 11:41



Извинявай! Признавам, че стигнахме твърде далеч със spidi и доста се отклонихме от основната тема, която hoho отвори! Обещавам да се постарая да не си позволявам това втори път!
А spidi, ако желае може да изрази личната си неприязън към мен в e-mail на skaldar@mail.bg



Тема Re: STIGA!нови [re: skaldar]  
Авторspidi (Нерегистриран)
Публикувано13.04.05 12:02



tova ne e nepriqzan , a pokana za sre6ta - struva mi se, 4e se zaigra ne6to i si go tarsi6......

po temata:
mislq, 4e bqx predelno qsen- ni6to nqma da se promeni



Тема Re: nie-voleibolistiteнови [re: skaldar]  
АвторKoKO (Нерегистриран)
Публикувано13.04.05 13:03



Abe.....taya big sis se misli za golyama rabota..hvashtam se na bas che e nyakoya debela gad.sekretarka v Lukoil moje bi.I si misli che znae vsichko.I mi pisna ot tezi neinite usmivchizi i chovecheta.Da si gi zavre v guza.Ako uspee ot slaninata.Sled kato tuk e forum.Vseki moje da govori kakvoto si iska:)



Тема Re: nie-voleibolistiteнови [re: KoKO]  
Авторskaldar (Нерегистриран)
Публикувано13.04.05 14:59



Еееее, КоКо, недей така бе, душа!По принцип съм съгласна с теб, че всеки може да говори каквото си иска не само във форума, но и където и да е, но не мислиш ли, че човек трябва да се съобразява малко с някои неща?!Наистина не е приятно да се четат послания, написани с цел обида, на каквато и да е основа!А и big_sis e права, че тук би трябвало да си говорим за волейбол!Поне това е моето мнение! От скоро съм тук, но трябва да ти призная, че се изморих да споря със spidito, който дори стигна до там да ми говори, че съм се "заигравала"! Наистина ми се говори за волейбол с хора, които могат и имат какво да кажат! Ако можеш говори ми поне ти за това!Благодаря ти!



Тема Re: nie-voleibolistiteнови [re: KoKO]  
Автор big_sis ()
Публикувано13.04.05 15:36



-Аз знам, че нищо не знам, но ти и това не знаеш!-е казал някой си, за когото ти вероятно нищо не знаеш...

Поне едно нещо знам, че знам-да пиша правилно на български!
Напр.
1) пред ЧЕ винаги има запетайка
2) Да......., ако..... (сложно изречение със запетайка, а не с точка между 2-те прости)
3) След като....., всеки..... (виж обяснението по точка 2)

И за да приключа моето участие в тази дискусия: Нерде Ямбол, нерде Стамбул....нерде Лукойл!!!!

----------------------------------------

“…civility is not a sign of weakness and sincerity is always subject to proof”-JFK, 20.01.1961


Тема Re: nie-voleibolistiteнови [re: big_sis]  
Авторspidi (Нерегистриран)
Публикувано13.04.05 16:17



" az znam, 4e ni6to ne znam, a ostanalite i tova ne znaqt "-Ain6tain
davam vi go za svedenie, drug pat kato citira6 nqkoy - pone da znae6 koy citira6 i ne pi6i samo otkasi, a celiqt tekst.



Тема Re: nie-voleibolistiteнови [re: spidi]  
Авторspidi (Нерегистриран)
Публикувано13.04.05 16:41



i v dopalnenie na gornoto:

ako ste si vaobrazili, 4e ste super inteligentni i gramotni, za6toto ne ste sportisti - molq, zapovqdayte vsi4ki vie - bugi-mugi i drugi mutanti da posporim na kakvato i da bilo tema, izbrana ot vas.

vaob6te ne si vaobrazqvay, 4e kato znae6 kade se slagat zapetayki, pra6ti6 ot akal - koko e prav, nivoto ti e nay-mnogo na sekretarka



Тема Re: nie-voleibolistiteнови [re: spidi]  
Автор Nova_fan (непознат )
Публикувано14.04.05 09:29



А ти сигурно си ядрен физик...

Ако беше толкова интелигентен сигурно щеше да си намериш нещо по-съществено, с което да се занимаваш вместо да сипеш впечатляващите си мнения тук. Няма ли филтър, с който да мога да изключвам коментарите от определени никове?

Между другото, кога нац.отбор трябва да се събере и да започне подготовка за лигата?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.