Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:06 23.06.24 
Спорт
   >> Волейбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Давайте идеинови  
Автор megi_ab (непознат)
Публикувано21.09.04 15:26



Хора,дайте да направим нещо с което да изразим недоволството си от тази федерация.Давайте идеи как точно можем да го направим.Вчера си говорихме с Влади и той подхвърли идеята да напишем плакати,но за съжаление това може да стане чак догодина, май месец.big-sis също има добри идеи но вярвам,че тя сама ще ни ги напише.
Вярвам,че ще приемете идеята на сериозно,защото да седим и да си пишем само,сметка няма.



Тема Re: Давайте идеинови [re: megi_ab]  
Автор big_sis ()
Публикувано21.09.04 17:04



Идея 1

Да пуснем мейли до тези национали, които са си дали публично такива, с призив да откажат да станат Капитан на отбора и с молба да предадат този призив на всички останали момчета от отбора, които не харесват начина, по който Федерацията се отнесе към Н. Иванов.....

Идея 2

По някакъв начин да съберем подписи под призив към Огнян Герджиков и Георги Първанов по време на мачовете на отбора догодина във Варна да седнат сред публиката, а не във ВИП-ложата до Бат`Данчо...

-----------------------------------------------------------------------------

“…civility is not a sign of weakness and sincerity is always subject to proof”-JFK, 20.01.1961


Тема Re: Давайте идеи [re: big_sis]  
Автор Nova_fan (непознат )
Публикувано21.09.04 17:22



Всичко това не е лошо, но ще отнеме време.

Смятам, че трябва да предизвикаме медиите да раздухат нещата - за съжаление не знам как. Отношението им към волейбола е доста пасивно. Все пак това е най-сериозната обществена сила - особено ефирните телевизии и сме били свидетели на това какъв до какъв ефект може да се стигне. Според мен трябва да търсим медии, в които има силно волейболно лоби - кои, обаче?
Началото всъщност вече положено - прочетох, че вчера Ивайло Гаврилов (който за n-ти път е спечелил Вот на доверие) публично е призовал Ники да не си тръгва.

Друг вариант е да се търси подкрепа от младите състезатели в отбора, тъй като по-старите могат да бъдат обвинени, че поддържат статуквото. Ако имате лични контакти с някои от тях - Казйски, Милушев, Светозар Иванов и т.н., дори Жеков (за който може би big_sis е права, макар да не ми се иска) - настоявайте да заемат някаква позиция (ако не ги е страх, разбира се).

Въпреки всичко се съмнявам, че усилията ни ще имат някакъв резултат, що се касае до Ники - дано поне да успеем да предотвратим напускането и на други.



Тема Re: Давайте идеинови [re: megi_ab]  
Авторdude11 (Нерегистриран)
Публикувано21.09.04 18:03



xora,ideiata vi e xubava i idei vinagi 6te ima no,iskam da vi uvera 4e niama da mojeme da postigneme ni6to po niakakav nacin!za6toto tia zakarneli tipove sa tolkova bezkrupolni i tolkova bezxaberni kakvo stava s otbora 4e ni6to niama da gi vpe4atli i trogne!imalo e predi vreme opit ot strana na samite sastezateli no rezultati pocti nikakvi,razberete tova sa debili tam i e nevazmojna promiana po kakavto i da e nacin!edinstvenoto re6enie e da se premaxnat tezi xora ot tam no poviarvaite mi izob6to ne vijdam kak moje da stane tova!



Тема Re: Давайте идеинови [re: Nova_fan]  
Авторmegi_ab (Нерегистриран)
Публикувано21.09.04 18:12



Mисля,че от феновете в клуба има хора които работят в някой медии.Много ги моля,ако може и те да ни подхвърлят някоя идея.А както каза и big.може да се свържим със състезателите чрез техните имейли и те ако може да ни подскажат как да действаме.Може и да си изберем някой, който да им пише от името на всички в клуба(има хора от клуба които доста добре ще се сравят с тази задача).



Тема Re: Давайте идеинови [re: dude11]  
Авторbugi_bugi (Нерегистриран)
Публикувано21.09.04 22:40



Дуде, от това примиренчество сме на тоя хал в тая ми ти наша държавица.... Защото всички мислим, че нищо не можем да променим, защото ни ръководят дебили, а дебилността е нелечима.... Докога ще губим битките си без дори да ги водим.... Трябва ли да сме толкова заспали по дяволите.... Какъв умрял народ сме се чудя.... Когато в Гърция например някой вземе обществено значимо решение, което обаче не се нрави на обществото, задължително се изразява и то масово обществено недоволство и решението в повечето случаи се коригира... А коя е Гърция? Някоя велика сила, която може да си позволи повече от нас демокрация? Не..... Просто ние тук сме заспи и само си търсим извинения да си спим спокойно, защото да не спим ни е трудно....
Дори и това, което можем да направим, да е глас в пустиня, поне сме длъжни да опитаме.....заради едното себеуважение.... Ние какво сме фенове или овце..... И не говоря за това да освиркваме Жеков всеки мач (той и да има вина е опосредствена), да замеряме бат' Данчо с монети и запалки....а за нещо наистина смислено.... Идеите на Сис са добри и за да не остават само идеи, я моля да се заеме с изпращането на мейлите до предполагаемите бъдещи капитани и другите състезатели.... Понеже знам, че няма 24-часов достъп до мрежата, мога да й съдействам с каквото й е необходимо - издирване на адреси и т.н.
И разбира се трябва още много неща да се опитаме да направим, да ги обмислим и организираме, затова пускайте идеи, а не мнения колко това е безмислено, моля ви!!! Все пак и темата на меги е "давайте идеи"!
Моята идея е (но не мога да я изпълня сама, защото не съм кой знае колко напред с компютрите, но Влади може да ми помогне) да се разпрати един постинг във всички спортни клубове на дира и другите в мрежата, защото там има много хора, които ще ни подкрепят както с идеи, така и с масовост в нашите инициативи...Така ще съберем повече съмишленици, защото така сме една шепа.... Когато сме повече можем да си направим някъде в свободното пространство в нета местенце, където да се проведе нещо като анкета, до която да има свободен достъп. Тази анкета следва да се отнася до действията и качествата на ръководството на БФВ. Добре е периодично резултатите от нея да се публикуват в различни форуми и т.н., да се разпращат по мейлите на състезателите, и най-вече до федерацията с адрес, на който сами могат да се убедят колко много "симпатизанти" имат.... Искам да се обърна и към фенове, които учат за режисьори, сценаристи, оператори, или вече са такива, да се опитат да направят малки късометражни филмчета за Ники и кариерата му с необходимото послание, за да се отрази и по някакъв начин на федерацията и да потърсим възможности да бъдат излъчени по кабеларките.... Това не го пиша случайно, знам, че в този клуб има хора, които могат да го направят...Умолявам ги!!! Средства има, просто трябва да се организираме.... Моля ви не оставяйте и тази тема да се затрие някъде в архива.... Моля ви!!!



Тема Re: Давайте идеинови [re: bugi_bugi]  
Авторmegi_ab (Нерегистриран)
Публикувано22.09.04 11:49



Aз си чатя с едно момиче от в.Сега.Днес я попитах ,за техния спортен редактор(дали е жив да ни помогне)и ако може да ни даде идея,какво точно да направим.Отговорът беше......"предлагам ти да напишете отворено писмо до редакциите в България и да се подпишете колкото се може повече хора. изпрати ни го на имейла и ще видим, може и да го публукуват"Каза също,че може да го пратим и до тяхната спортна редакция(на техния имейл)и да го адресираме до Георги Филипов който пише за волейбола(във в.Сега)
Хора дайте да се заемем сериозно,и да направим каквото можем.
Да си изберем човек (с дар-слово и познания)който да напише писмото(ако сте навити разбира се за този начин)и да решим по какъв точно начин да събираме подписи.



Тема Re: Давайте идеинови [re: bugi_bugi]  
Автор happy ; ) ( palavka)
Публикувано23.09.04 12:22



Bugi are you talking to me? спокойно - по въпроса за филм роботя пове4е от година!



Тема Re: Давайте идеинови [re: megi_ab]  
Автор Nova_fan (непознат )
Публикувано23.09.04 13:18



Мисля, че идеята на Меги е отлична! Аз нямам време, а и не смея да коментирам на такова ниво БГ волейбола, но в клуба има достатъчно красноречиви и афектирани фенове, които могат да напишат някакъв вариант на отворено писмо. Ако успеем да комбинираме писмото с идеята на Буги за привличане на други клубове от мрежата, можем да съберем сериозна подкрепа и най-накрая да ни чуят.



Тема Re: Давайте идеинови [re: happy ; )]  
Авторshemetka (Нерегистриран)
Публикувано23.09.04 14:12



az imam edna prijatelka kojato se poznava li4no s njakoi voleibolisti nacionali(vklu4itelno i jekov) taka 4e samo kajete kakvo trjabva da stigne do u6ite na mom4etata i 6te se pogrija puk i mislja 4e taka e po-dobre ot emaili za6toto pone e sigurno 4e 6te go 4ujat puk i 6te e po-burzo!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.