Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:41 27.06.24 
Спорт
   >> Волейбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема leka informaciaнови  
Авторdude11 (Нерегистриран)
Публикувано04.07.04 21:21



a znaete li uvajaemi citateli 4e savsem naskoro izvestnia voleybolist ot nacionalnia otbor PLAMEN KONSTANTINOV stana za parvi pat KUM daaaaa ama ne kazvam na koi..................taina!



Тема Re: leka informaciaнови [re: dude11]  
Автор Чoвek бeз винa ()
Публикувано06.07.04 12:58



Не знаеме и не н... и не ме интересува Да играе добре пък ако иска кум и на Капитан Кук да стане.
Интересно ми беше обаче каква беше тази информация как Пламен бил спасил някакво дете на магистралата... Малко като историите на Том Круз дето все спасяваше хора като се обаждаше по телефона си на линейка.
Тоест как точно научават журналистите за това? Той едва ли се обажда да им се похвали... а едва ли и хората са се обадили на спортната редакция да го похвалят... Та как става?



Тема Re: leka informaciaнови [re: Чoвek бeз винa]  
Авторmegi_at (Нерегистриран)
Публикувано06.07.04 15:44



Aма как бе човек без вина,това е много важно,че пламен е станал кум.Та то човек ако не е ставал кум, що за човек е тогава.А и това има голямо значение за професионалните му качества.
А точно как е спасил детето на магистралата и аз нямам идея.Така говорят,че все едно друг нямаше да го направи.Но най важното е че той за това не е отишъл на тренировката,и независимо от всичко пак се е справил добре.
Браво на човека.



Тема Re: leka informaciaнови [re: megi_at]  
Авторbugi_bugi (Нерегистриран)
Публикувано07.07.04 06:47



Аааа, не е отишъл на тренировка....сега разбрах...........Невинний. и ти, нали?!



Тема Re: leka informaciaнови [re: bugi_bugi]  
Автор Чoвek бeз винa ()
Публикувано07.07.04 13:05



Да, и аз не отидох на тренировката
Аз пък гасях току-що избухнал пожар в тропическите гори на Бразилия.



Тема Re: leka informaciaнови [re: Чoвek бeз винa]  
Авторmegi_at (Нерегистриран)
Публикувано07.07.04 22:41



Леле,ама ти си бил голям герой.Вие от отбора сте като спасители на плажа.Но не ми стана ясно,после как си се представил,след като си пропуснал една тренировка, заради този пожар



Тема Re: leka informaciaнови [re: Чoвek бeз винa]  
Автор sasho. ()
Публикувано08.07.04 11:04



абе то и някаква депутатка беше спасила хора на пътя, ама това не е прави по- малко "цървулана", отколкото е !!!
Не правя аналогий - просто се сетих за случката!



Тема Abe eiнови [re: dude11]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано08.07.04 20:36



Abe dude11, piklio, za kuv se misli6 be? Pro4el nqkude 4e Plamen stanal kum i si misli 4e e golqma rabota. Moga da ti kaja 4e az bqh na tazi svatba na koqto be6e kum, taka 4e ne si purviq koito si razbral i mislq 4e ne e pohvalno tova koeto go pravi6. Naro4no ne si pi6a imeto za da ne izlagam Plamen i drugite mom4eta(ne sum voleibolist, za da ne razpalvam strastite)



Тема Re: leka informacia [re: Чoвek бeз винa]  
Авторbugi_bugi (Нерегистриран)
Публикувано09.07.04 07:40



Ама то пожар ли имало, аз случайно наминавах натам и ми се стори едно "напечено", а то имало пожар. Значи да разбирам, че си ми спасил живота, задължена съм ти, освобождавам те от днес до края на живота ти от явяване на тренировка и .....споко, пак ще си играеш титуляр, то винаги си е имало "вечни" титуляри, официално те каня да се присъединиш към тях!



Тема Re: Abe eiнови [re: ...]  
Авторdude11 (Нерегистриран)
Публикувано14.07.04 11:12



neka ne se obijdame ako obicame vse pak!razbiram ce v bg vremeto e nasitina sprialo za niakoi xora!sajaliavam za tezi xora naistina no az ne se pravia na niakakav a prosto davam informacia koiato moje da bade polezna za xorata koito se interesuvat ot voleybola i ot na6ite voleybolisti ne samo kato sportisti a i izvan zalata!o6te vednaj mnogo vi molia da bademe po eticni i da se darjime na nivo!MERSI




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.