Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:42 27.06.24 
Спорт
   >> Волейбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Римнови [re: Nova_fan]  
АвторGirl (Нерегистриран)
Публикувано07.07.04 20:39



OK big_sis.Ami togava na6ite da si stiagat.....i da gi razmajat kakto Poliacite!!!



Тема Re: Рим /или ще видим ли Папата ???/нови [re: Nova_fan]  
Автор sasho. ()
Публикувано08.07.04 09:37



Слушайте ме сега мене, защото разбирам от сръбския волейбол!!!
Сърбия няма да падне в Белград от Италия с 0 / 3 !!! Н И К О Г А !!!



Тема Re: Рим /или ще видим ли Папата ???/нови [re: sasho.]  
Автор big_sis ()
Публикувано08.07.04 10:03



3 въпроса:

1) по коя сръбска ТВ дават техните мачове-предполагам, с голямо съжаление, че не е по ПИНК (която е единствената сръбска по кабела)?

2) като си такъв спец по сръбския волейбол , кои играят в лигата в момента, защото имат доста нови в отбора, за които аз не знам нищо (май повечето играят в Нови Сад)?

3) Нещо да са споменали коментаторите на сръбските мачове за Слободан Бошкан-защо не е в националния? Носят се клюки, че се бил скарал с треньора...



Тема Re: Рим /или ще видим ли Папата ???/нови [re: big_sis]  
Автор sasho. ()
Публикувано08.07.04 11:00



Последните им срещи не съм гледал, пореди причините, които ти изложих.
Иначе ги дават по ртс2 - нещо като нашия ефир 2 навремето.
От тези , които познаваш играят само Н.Гърбич , Вуьевич , Герич .Мештер също играеше, обаче нещо май леко се е контузил. Либеро си е Васа Миич.
Има и две млади момчета - Маркович и Митрович.
За скандали не съм чувал - а не вярвам и да има. Нали сме се разбрали, това си е приоритет на наште!!!
Това, че сърбите не са с осн. състав е предполагам заради олимпийската година , но не значи , че в момента играят слабо!
Ако преглеждаш прогнозите, които давам/а ти незнайно защо не даваш/, си видяла , че доста познавам.ВЕРВАЙ ми - в Белград сърбите ще вземат един мач!!! /ако това не стане, то за 1 гейм съм УБЕДЕН!!!/



Тема Re: Рим /или ще видим ли Папата ???/нови [re: sasho.]  
Автор big_sis ()
Публикувано08.07.04 11:30



Ясно, а В.Грбич? (когото в РУсия и в Динамо-М си го пишат капитан на сърбите), а Иван Грозни?

За прогнозите-не давам, защото не искам (поради разни причини)



Тема Re: Рим /или ще видим ли Папата ???/нови [re: big_sis]  
Автор P.Solberg (WRC Champion)
Публикувано08.07.04 11:49



Няма такива да лягаме на Япония заради интереси. Трябва да играем всеки мач за победа, представете си колко срамно ще е да паднем от Япония във Варна, а това реално ще е едиствената победа на дръпнатите. Просто ако направят такава простотия повече на техен мач няма да отида. Няма смисъл да правим глупави сметки - ако ни е писано в Рим ще бием, който ни се падне, а ако не голям праз, важното е че стигнахме, а групата никак не беше лесна.

МЯСТО ЗА РЕКЛАМА - 300 Евро !!!


Тема Re: Рим /или ще видим ли Папата ???/нови [re: P.Solberg]  
Автор Nova_fan (непознат )
Публикувано08.07.04 14:40



Сигурно е от разликата в годините, но аз не разсъждавам като теб (вече). Глупаво е да не отидеш повече никога на мач на националите само защото те са проявили малко повече далновидност от теб.

А за групата - да, не беше лесна, но ако сте обърнали внимание това беше единствената група в която можеше да станем първи.

И изобщо защо всички смятат за достатъчно да стигнем в Рим - ура, изпълнихме плана, сега нека всички да ни бият и да си ходим. Продължавам да твърдя, че можем да постигнем повече.



Тема Re: Рим /или ще видим ли Папата ???/нови [re: big_sis]  
Автор sasho. ()
Публикувано08.07.04 15:28



Иван грозни ще им погрознява живота на олимпиадата!!! Сега почива.



Тема Re: Рим /или ще видим ли Папата ???/нови [re: Nova_fan]  
Автор big_sis ()
Публикувано08.07.04 18:20



Едва ли някой в този клуб би твърдял, че НЕ МОЖЕМ Въпросът обаче е дали ИСКАМЕ. Както и да го НАПРАВИМ!!!



Тема Re: Рим /или ще видим ли Папата ???/нови [re: Nova_fan]  
Авторbugi_bugi (Нерегистриран)
Публикувано09.07.04 07:28



Да, да, да, да и да!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.