Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:31 01.07.24 
Спорт
   >> Волейбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: До Сашо и Меги-OT KUXNIATAнови [re: big_sis]  
Авторmegi_at (Нерегистриран)
Публикувано06.07.04 16:12



Моля ви Варвара(от предаването на кафе)Аз лично много сериозно подхождам към вешето предложение.И смятам да дам предложение за класация:1.За най меткащ бих предложила Ники 2.За най мачкащ Владо



Тема Re: До Сашо и Меги-OT KUXNIATAнови [re: big_sis]  
Авторmegi_at (Нерегистриран)
Публикувано06.07.04 16:31



Бих добавила към главното меню,за да отговоря и на първите две твои питания.
1.На дроб-сърмата бих добавила една прясна дружина Полска(ние направо я изсушихме)
2.а на боба може би леко запържена Япония(има вероятност в събота и неделя да я поизпържим)



Тема Re: До Сашо и Меги-OT KUXNIATAнови [re: megi_at]  
Автор big_sis ()
Публикувано06.07.04 17:17



Меги Според теб кой най-елегантно ги метка на пода?



Тема Re: До Сашо и Меги-OT KUXNIATAнови [re: big_sis]  
Авторmegi_at (Нерегистриран)
Публикувано06.07.04 19:18



E БИГ за пода неам идея.Ти да не би случайно да имаш кандидат и за този пост



Тема Re: До Сашо и Меги-OT KUXNIATAнови [re: megi_at]  
Авторmegi_at (Нерегистриран)
Публикувано06.07.04 19:24



Big може би дудето11 може да ни каже.все пак това е много навътре от кухнята на отбора.



Тема Re: До Сашо и Меги-OT KUXNIATAнови [re: megi_at]  
Автор big_sis ()
Публикувано06.07.04 20:36



Меги, точно това имах предвид-да ни открехнат, че ние завалиите



Тема Re: OT KUXNIATAнови [re: Чoвek бeз винa]  
Авторbugi_bugi (Нерегистриран)
Публикувано07.07.04 06:54



Невинний, да речем, че аз ЗНАМ кой е резис...и затова не подлагам на съмнение личността му...Ти, разбира се, можеш да се съмняваш, не те спирам, но....той не ти е предложил мейла си, да си гукате, далеч от очи чужди и уши ненужни....нали? А тук работата направо ме досмешава....тоя тип за сигурно няколко часа (не обърнах внимание) е пуснал 3 теми, които са попогледнати, но никой не се е включил (щото сигурно не ни е интересен), но той настоява: пишете ми на мейла...Е, скоро ще иска и снимки и току-виж клубът се превърнал в алтернативната версия на клуб Запознанства
Или клуб Готварски рецепти ...Да ни е честито!!!!



Тема Re: OT KUXNIATAнови [re: sasho.]  
Авторbugi_bugi (Нерегистриран)
Публикувано07.07.04 07:02



Уррррраааааа, най-после насаме с big_sis. Всички ще могат да четат в клуба, но не и да пишат и така ще направим голямата си любов публична, но защитена от всякакви анти-интервенциЙ (Саше, искам от теб, ама сериозно, да се консултираш със специалист думите в жеснки род, които завършват в ед.ч. на "ия", как се пишат в мн.ч....с най-добри чувства, разбира се).....И край на бележките...
Сис, любов моя голяма и ненагледна, сбъдна се, сбъдна се мечтата ни, само ти и аз, тук в този клуб, сега и завинаги...НАСАМЕ



Тема Re: До Сашо и Меги-OT KUXNIATAнови [re: big_sis]  
Авторbugi_bugi (Нерегистриран)
Публикувано07.07.04 07:06



Извинете, че се намесвам, ама в класацията за палчинките може ли и аз да участвам....Не съм в тоя отбор с тая голяма, разнообразна кухня, ама много обичам палачинки, ама много, много ги обичам, намазани с японско чудо...миришат осезателно и...помагат при силно главоболие, но не действат на франзуци и поляци поради националните ин психо-физически особености...аз обаче ги обичам...



Тема Re: OT KUXNIATA [re: big_sis]  
Автор Чoвek бeз винa ()
Публикувано07.07.04 12:46



ами аз не мога да стана модератор само защото искам. също така представи си какви дискусии ще има дали да се трият тези съобщения, на някой може да му е интересно да си говори с хора от кухнята, готвачи демек
(с думата "демек" поздравявам населението на Кърджали)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.