Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:12 01.07.24 
Спорт
   >> Волейбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Кияц не става за нищо  
Авторjoro (Нерегистриран)
Публикувано04.06.04 21:38



Лошо воден мач.Когато виждаш че играта не върви не чакай да станат 8 точки разлика за да правиш смени за доиграване на гейма а не за обрат.Аз лично не съм наблюдавал по слаб мач на Ники Василев.Ако не започне с Андрей и Матей нищо добро не ни чака в неделя.Френския треньор постоянно въртеше състава а СПЕЦИАЛИСТА ги остави вътре да се псуват.Много слаб мач за нашите момчета но вината не е само тяхна.Реалния резултат за съжаление беше 1:3 но се преборихме.Мъкааааааа................



Тема Re: Кияц не става за нищо [re: joro]  
Автор P.Solberg (WRC Champion)
Публикувано04.06.04 21:50



Напълно съм съгласен с теб, но нашите момчета показаха мъжество, след като си загубиха мача. Вече от "старите" започва да няма никаква полза. Ники Иванов - трагичен, Гибона - две сервиза има вкарани. Докато Анди Жеков и Матей внасят настроение в играта. Реалния състав на отбора, при който ще имаме успех е: Анди Жеков, Краси Стефанов, Владо Николов, Матей Казийски и Пушката или Ицо Цветанов. Просто Кияц вече не е треньорът за този отбор, но явно е удобен на Лазаров да си налага интересите. А иначе по - слаб отбор от Франция в тази зала не бях гледал, но и нашите не бяха по добре.

Boyla Automotorsport

Тема Re: Кияц не става за нищо [re: P.Solberg]  
Автор Capt.Vimes (ентусиаст)
Публикувано05.06.04 00:11



Общо взето сами се бихме,много ме е яд. Аз гледах Жеков срещу Бразилия и игра по-добре от Н.Иванов и не ми е ясно защо не влиза в игра. хареса ми как игра владо Николов.
дано в неделя е по-различни, че тия франсета да ни бият тука си е голяма излагация.
Ние обаче си бяхме на ниво.



Тема Re: Кияц не става за нищо [re: joro]  
Автор Чoвek бeз винa ()
Публикувано05.06.04 03:21



Киац може и да става за нещо, но как да разберем като му редят отбора и той е статист,а не треньор? И аз не виждам за пореден път с какво Ники Иванов превъзхожда Жеков. Андрей игра малко, но всички топки ги вдигна перфектно, а какво да кажем за тези приплъзвания на топката, които стават в ръцете на Ники Иванов, все топката му е мокра! Но проблемът е просто в неговия пас, прекалено е "отворен" и няма стабилност. Всеки мач има по 2-3 приплъзвания, да не говорим за кривите топки дето вдигна.
Друго какво да кажа... отново същите сръдни и разправии на игрището.... това няма да се оправи скоро и дотогава нашия отбор ще прилича на всичко друго но не и колектив .



Тема Re: Кияц не става за нищо [re: P.Solberg]  
Авторbugi_bugi (Нерегистриран)
Публикувано05.06.04 11:01



Съжалявам, че тук, където съм, не можах да гледам мача, но вече прочетох различни отзиви за него....
Не знам как са играли по принцип французите, но по-слаби отбори от тях съм сигурна, че зала Конгресна е виждала....Влади, та това е един от отборите с най-добре организирана защита...А когато посрещането и защитата са добри и сервисът е приличен, играта поначало си върви....Пак казвам не съм гледала мача, но в повечето елементи като цяло отдавна смятам, че фр. ни превъзхождат...А и имат възможности за сполучливи смени.... Според мен Франция не са никак слаб отбор, друг е въпросът доколко ние съответстваме на нивото им....
А така както си наредил състава ами, че ние ще сме отборът с двама титулярни диагонала на разпределителя!!!! А "Пушката или Цветанов" трябва по-скоро да бъде "Пушката И Цветанов".....И както и да се е представил вчера Константинов, като цяло той все още е полезен и необходим на отбора...а се случва човек да няма ден... Четох че играта през центъра е била най-успешна, смея да кажа, че с титулярните центрове, които имаме, това въобще не ме изненадва... Колкото до Жеков, всички много му се радват...ок.....само че си го представете с неговия "опит" цял мач срещу силен утвърден отбор...не съм сигурна, че психиката му ще издържи...А Иванов е достатъчно разумен да разбере, че скоро трябва да се откаже и ще го направи .... тогава и Киац ще взима "правилни" решения....ако е още треньор и ако Д.Л вече не е Председателят



Тема Re: Кияц не става за нищо [re: Чoвek бeз винa]  
Авторbugi_bugi (Нерегистриран)
Публикувано05.06.04 11:04







Тема Аз искам [re: P.Solberg]  
Автор happy ; ) ( palavka)
Публикувано05.06.04 11:16



Да поздравя цялата зала!!! Вижте как се ошашавиха петлите накрая!В неделя ще викаме и по-силно!



Тема Re: Кияц не става за нищо [re: P.Solberg]  
Авторmegi_at (Нерегистриран)
Публикувано05.06.04 11:35



Така си беше бога ми.Французите бяха толкова слаби,че не беше истина направо.Имахме реалният шанс да ги бием,но уви.На Ники и Пламен този петък определено не им беше ден.Но не искам да пропусна и нещо много важно СЪДИЯТАтози човек уж беше италианец,но явно имаше и френска жилка.Та той накрая на меча си играеше от отбора на франция.Идише ми да го убия направо



Тема Re: Аз искам [re: happy ; )]  
Авторmegi_at (Нерегистриран)
Публикувано05.06.04 11:42



И аз също,както и всички хора които са гледали мача по телевизията и са викали много силноА за неделя,доколкото ми е останал глас ще викам или ще си взема свирка(днес направо немога да говоря)



Тема Re: Кияц не става за нищо [re: megi_at]  
Автор bugi_bugi ("лошата")
Публикувано05.06.04 11:46



Във Франция казват, че в началото е играл от тима на България...така, че истината е някъде посредата....Човекът сигурно е свирил по съвест, но Меги, ти нали си от нашите, си видяла само, когато е "ощетил" нас.... Когато играеш за победа и категорично, няма съдия, който да те спре....

Да стискаме палци за неделя, може нещата да са по-розови...

БЪЛГАРИ ЮНАЦИ! (това всички го забравихте, една загуба и увесихме нос)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.