Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:00 17.06.24 
Спорт
   >> Волейбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема levski # 1нови  
Авторsladurana (Нерегистриран)
Публикувано23.03.04 04:44



iskam da pozdravia mom4etata na Levski SIkonko za pobedata nd lukoil.-strashni ste.vapreki 4e treniram v cska az sam goliama vasha fenka, osobeno na Andrei Jekov i na Tosko ALeksiev.ako znaete ne6to za dvamata molia vi pishete



Тема Re: levski # 1нови [re: sladurana]  
АвторRX-8 (Нерегистриран)
Публикувано23.03.04 18:09



koi nabor si?



Тема Re: levski # 1нови [re: RX-8]  
АвторSweet_volley (Нерегистриран)
Публикувано24.03.04 16:50



hi!!Mnogo barzo izleze ot 4ata!ti v majete li igrae6 i kak se kazva6???



Тема Re: levski # 1нови [re: sladurana]  
Авторshemetka (Нерегистриран)
Публикувано30.03.04 10:43



za jekov pisah na drugo momi4e vij po-nadoli v "tursja"
a za to6ko znam 4e e ot plovdiv,kapitan na mlade6kija nacionalen otbor(koeto sigurno znae6) ponjakoga igrae mnogo sme6no(v ma4a s 4erno more bi servis koito ne moja da stigne i do mrejata)
igrae s mnogo hus ,mislja 4e e svoboden 6toto ne sum vijdala momi4e okolo nego(osven ako si njama njakoja v plovdiv)
e moje i da e napukno otdaden na sporta:)
e dano sum ti pomognala



Тема Re: levski # 1нови [re: sladurana]  
Авторfen (Нерегистриран)
Публикувано09.04.04 13:39



Moga da ti kaja malko za To6ko Aleksiev. Neznaia dali si ima gadje no sam go vijdal s edno momi4e visoko s 4ervena kosa no ne e voleiboliska. Mnogo e skromna, goliama sladurana. Dvamata piiat kafe v kafeto na Sikonko. Iskam i az da razbera kakvi im sa otno6enieta. Az dori ne znaia i imeto.No tia hodi ha vseki ma4 na Levski, vigdam e v zalata no barzo iz4ezva. Mnogo vreme ne sam gi vigdal zaedno i neia e niama. Mnogo mi haresva momi4eto a na tebe sigurno То6ко.



Тема Re: levski # 1нови [re: fen]  
Авторfen (Нерегистриран)
Публикувано13.04.04 15:06



Razbra li ne6to za To6ko, za otno6eniato mu kam momi4eto , koeto haresvam.
Ne gi vigdam nito neia , nito nego. Pi6i mi moliate ako si razbrala ne6to



Тема Re: levski # 1нови [re: fen]  
Авторshemetka (Нерегистриран)
Публикувано13.04.04 19:05



ima6 li njakakva predstava ot kolko 4asa sa im trenirovkite na levski v zala siconco?
kum kolko si gi vidjal s mackata v kafeto ?



Тема Re: levski # 1нови [re: shemetka]  
Авторfen (Нерегистриран)
Публикувано14.04.04 14:58



vijdal sum gi kum 20 4asa v kafeto na siconko. sigyrno togava svur6vat trenirovki. Da ne jiveiat zaedno .pitaj niakoj .
v4era be6e na ma4a na levski i lukol. No az biah daleko. Ako moje6 da mi vzeme6 nomera na telefona ot niakoi volibolist kojto poznava To6ko. Moliate pomogni mi



Тема Re: levski # 1нови [re: fen]  
Авторshemetka (Нерегистриран)
Публикувано16.04.04 19:14



za6to si misli6 4e moga da napravja ne6to
i az sum s vurzani ruce za6toto nikoi ne poznavam puk i da poznavah misli6 li 4e njakoi bi mi dal telefona i?
az ne moga da razbera dali toi ima vruzka s neja za6toto nikoga ne sumgi vijdala zaedno
a na ma4a lukoil-marek sedjah do nego i njama6e nikakvo momi4e s nego
puk i na ma4ovete mu mikoga ne sum go vijdala da si govori s njakoja macka
vinagi si e hodil sam
neznam kakvo si vodjal no siguren li si 4e sa dvamata?



Тема Re: levski # 1 [re: shemetka]  
Авторfen (Нерегистриран)
Публикувано23.04.04 11:01



kato hodi6 4esto na ma4ove iskai telefona na mackata ot To6ko Aleksiev. Oshte po- dobre 4e niamat ni6to obshto. Sht e se radvam. Az ne poznavam volibolist. Na tebe po- mogat da go dadat kato si momi4e. Shte te 4erpia . Pi6i mi pone kakvo moje6 da napravi6




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.