Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:06 15.06.24 
Спорт
   >> Волейбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема ЕЕЕЕЙЙЙЙнови  
Авторkakaтa (Нерегистриран)
Публикувано15.03.04 11:19



ЕЕЕЕЙЙЙЙЙ....!!!!!
Къде се загубихте Буги...Човек без вина....!!?????
Липсвате ми ...защо не влизате в клуба....????
Темите ли са ви безинтересни ?????
Ами вече вървят и плейофите....пък нещо мълчите



Тема Re: ЕЕЕЕЙЙЙЙнови [re: kakaтa]  
Автор big_sis (непознат )
Публикувано15.03.04 12:46



Присъединявам се към призива, ако ви е скучно, предложете тема........



Тема Re: ЕЕЕЕЙЙЙЙнови [re: big_sis]  
Автор megi_at (непознат)
Публикувано15.03.04 17:55



Ами то май, доста хора все по рядко пишат в клуба.Буги явно се обиди на СЛАВИСТА (за каруците)ами то в такива изказвания и аз нищо интересно не намирам.Но пък в крайна сметка, всеки има право да си пише каквото иска,важното е на който не му харесват такъв род изказвания да не му обръща внимание.Хайде събирайте се дружина да я почваме



Тема Re: ЕЕЕЕЙЙЙЙнови [re: megi_at]  
АвторRX-8 (Нерегистриран)
Публикувано15.03.04 20:17



Suglasen



Тема Re: ЕЕЕЕЙЙЙЙнови [re: kakaтa]  
Автор Чoвek бeз винa ()
Публикувано16.03.04 00:55



Тук сме



Тема Re: ЕЕЕЕЙЙЙЙнови [re: Чoвek бeз винa]  
Автор BARBARA_SANTANA (amores)
Публикувано16.03.04 18:56



dobar den ne znam dali vi e bilo ma4no i za moite gluposti ,no az se varnah

BULGARI YNACI!!!!



Тема Re: ЕЕЕЕЙЙЙЙнови [re: Чoвek бeз винa]  
Авторbugi_bugi (Нерегистриран)
Публикувано16.03.04 21:49



Естествено, че сме тук



Тема Re: ЕЕЕЕЙЙЙЙнови [re: megi_at]  
Авторbugi_bugi (Нерегистриран)
Публикувано17.03.04 07:23



Снощи нещо ме домързя да пиша, но сега да кажа......... Значи тоя славист даже не го помня, пък камо ли да съм му се обидила. Меги, мога да се обидя на теб, защото сама си казвала, че сме приятели, ама на някой който влязъл тук веднъж, защото е изгледал цял волейболен мач (вероятно чудейки се какви точно са правилата) и вече е специалист, който не само критикува другите, но ги и обижда.... е, такъв може само да ме поядоса (за минута- две), но да ме обиди....трудна работа



Тема Re: ЕЕЕЕЙЙЙЙнови [re: kakaтa]  
Авторbugi_bugi (Нерегистриран)
Публикувано17.03.04 07:28



А ти, мила, ти къде се загуби. Тъкмо се чудех дали имаш регистрация да ти пиша бележка (уууу, трябва да пиша на Барбарита, все няма време и затова...). Проблемът ми е, че малко хора се вълнуват от женски волей, пък аз напоследък нещо повече се вълнувам от него, защото имах възможност да прекарам 2 седм. в Русия и като съпоставям нещата, ми нашия женски волей умира ли, бе хора??? К'во става, защо изглеждаме така "антично, архаично, древно"? Невинний, нали си специалист, кажи ми накъде върви женският ни волей, защото съм много разочарована.... (ето ви и тема, нали някой искаше тема)



Тема Re: ЕЕЕЕЙЙЙЙнови [re: bugi_bugi]  
Автор bugi_bugi ("лошата")
Публикувано17.03.04 07:51



Междувпрочем, вие всички се загубихте някъде, не само ние тук двама-трима "обвинени". Всички имате неизвинени отсъствия. Къде сте Меги, каката, Невинния, Владо (Солберг), новата фенка, ревитаизираната фенка, новата (каквото и да е), голямата сиси, Джимбо (Петко), Хингис, Тополка и всички други, които вероятно пропускам... Хайде, нека да съживим малко тоя клуб наистина..... А и тоз хубосник Ресис, и той къде се скри.... Всички да сте на линия.......Моля...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.