Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:04 28.09.24 
Спорт
   >> Волейбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема SPORTNA JURNALISTIKAнови  
Автор BARBARA_SANTANA (amores)
Публикувано07.02.04 21:27



ei hora,q kajete kade moga da u4a sportna jurnalistika?pls!



Тема Re: SPORTNA JURNALISTIKAнови [re: BARBARA_SANTANA]  
Автор P.Solberg (WRC Champion)
Публикувано08.02.04 19:27



ами доколкото ми е известно, понеже и аз смятам да се ориентирам към този професия, има в Софийския университет, в НСА и в Америкаския в Благоевград.

Subaru 555 World Rally Team


Тема Re: SPORTNA JURNALISTIKAнови [re: P.Solberg]  
Авторshemetka (Нерегистриран)
Публикувано12.02.04 10:33



ima i v nov bulgarski
no predpolagam 4e nai-dobrijat izbor e sofiiskija ili nsa 6toto sa si markovi
men voleibola me vle4e mnogo i vuob6te sporta taka 4e mojem da si pi6em i v bude6te ok?
ako znaete kakvi sa disciplinite za kandidatstvane v nsa s voleibol pls kajete mi
bye



Тема Re: SPORTNA JURNALISTIKAнови [re: shemetka]  
Автор BARBARA_SANTANA (amores)
Публикувано12.02.04 11:16



4akai che neshto ne hsvashtam-ti iskash volleyball da igraesh ili da u4ish sportna jurnalistika,ne sa mi mn qsni tezi neshtaeh ako mojeshe i dvete...ama ve4e sam stari4kaV NSA ima li sportna jurnalistika?a zadaljitelno li e predi tova da si sportuval neshto?

BULGARI YNACI!!



Тема Re: SPORTNA JURNALISTIKAнови [re: BARBARA_SANTANA]  
Автор bugi_bugi ("лошата")
Публикувано13.02.04 20:46



Барбаритке, тия тук те лъжат. Журналистика може да се учи на няколко места в България, но ако те вълнува конкретно спортната журналистика, мястото е НСА (не е необходимо да си спортувала преди, но е добре да имаш "добра спортна култура", което значи не само волейбол). В СУ се учи журналистика по принцип, а и на третия етап от кандидатстудентската надпревара - интервюто, не бива дори и да споменаваш, че се интересуваш от спортна журналистика, защото цафето ти е сигурно. Там са с някакво чувство за "елитарност" и разни там спортни теми са им под нивото на господата, та може да имаш проблеми. Казвам ти, защото съм минала по тоя път и дори бях приета журналистика в СУ, но както и да е. Ако сериозно се интересуваш, мога да ти бъда полезна, когато му дойде времето и НСА изкарат справочник за кандидатстуденти, мога да проверя за теб как стоят нещата и да ти пусна бележка, ок?



Тема Re: SPORTNA JURNALISTIKAнови [re: BARBARA_SANTANA]  
Авторnysa (Нерегистриран)
Публикувано24.02.04 18:54



Zdraveyte!Az sum chetvurti kurs v NSA..uchitelski profil s vtora specialnost volleyball..za sportnata jurnalistika shte se postaraq da buda dostatuchno izcherpetelna..provejda se pod formata na platen kurs..uchi se tri semestura..zapisva se v nachaloto na purvi semestur na treti kurs..i nai-sushtestvenoto kursa e platen..no za tochna suma ne sum se interesuvala..i zatova ne moga da vi kaja sus sigurnost..a otnosno kandidat studentskiq izpit za trenyorski profil volleyball..ami zaduljitelen normativ po volleyball,baq trudnichuk..a i v povecheto sluchai se znae oshte predi provejdaneto na izpita,koi go e izkaral i koi ne,tui kato kandidastvat i profesionalni sustezateli...i zaduljitelno test po bulgarski ezik..koito biva podcenen ot mnozina kandidati..i v pochti vsichki sluchai im izigrava losha shega..mai mesec predi kandidastvaneto ima ednosedmichni plateni kursove po bg ezik..koito na vsqka cena trqbva da se izkarat..za uspeshno spravqne s materiqta..ami tova e v obshti linii...



Тема Re: SPORTNA JURNALISTIKA [re: BARBARA_SANTANA]  
АвторBARBARA_SANTANA (Нерегистриран)
Публикувано25.02.04 13:10



budi_bugi,bi mi bilo mn interesno da razbera kav e bil izpita,kvi vaprosi sa ti zadavali..da znam varhu kakvo da se gotvqsamo 4e ako iskash pishi mi na maila-waiolet@abv.bg da ne zanimavame vsi4ki tuka s moite problemi



Тема Re: SPORTNA JURNALISTIKAнови [re: BARBARA_SANTANA]  
Авторbugi_bugi (Нерегистриран)
Публикувано25.02.04 22:28



Напоследък нещо голяма ученичка станах и нямам много време, но обещавам при първа възможност да ти пиша за изпитите за прием Журналистика в СУ. Накратко те са три - литература писмен и журналистика писмен и устен, което представлява есе на някаква социално-икономическо-политическа тема и интервю от типа "и ти ли сополанке, журналистка ще ми ставаш". Повече - другия път. Ще ти пратя бележка.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.