Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:25 11.06.24 
Спорт
   >> Волейбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема mladi voleibolisti  
Авторshemetka (Нерегистриран)
Публикувано12.02.04 10:26



mislja 4e v momenta mojem da se radvame na mnogo ka4estvani novi populnenija taka 4e daite da podkrepjame voleibola seriozno za6toto ima bude6te!!!
ako izmejdu vas fenove ima voleibolisti pls pi6e te mi
daite da razprostranim voleibola v bulgaria i da stupim pak na vurja
primer:matei kaziiski-svetovna sila
trjabva da se gordeem
voleibola e super jaka igra i zaslujava vnimanie i seriozno otno6enie
koi e na moito mnenie????????



Тема Re: mladi voleibolistiнови [re: shemetka]  
Автор thenew (непознат )
Публикувано12.02.04 11:33



Мдааа - волейбола заслужава внимание и определено спечели моето сириозно отношение! Не знам какво имаш предвид " дайте да разпространим волейбола в България"? Аз лично правя и ще правя каквото е във възможностите ми / ех... скоро може съвсем да ми е във възможностите да работя за таз кауза )!
Ми това е - на твойто мнение съм!



Тема Re: mladi voleibolistkiнови [re: shemetka]  
Автор romeo_honey (sladurko)
Публикувано12.02.04 12:33



Napalno sam saglasen s teb slan4itse!Sega,oba4e,e momenta da vmakna ei taka,malko v konteksta na ne6tata,:) neosporimiya fakt,4e edva li ne vsi4ki se interesuvate samo ot majki volleyball!A kade zabravyate nejniya pol?
Li4no az se kefya maksimalno imenno na damite/Samo Spartak ole!/i smyatam,4e jenskiya volley e mnogo po-gotin ot koyato i strana da pogledne 4ovek!!!!!!!!!!!
Da ne govorim pak 4e po4ti nyamam poznati,koito da se interesuvat ot volley v svetoven ma6tab,na vsi4ki im dai samo Levski i Cska!To lo6o nema,i az haresvam Bg-timovete,no kogato obi4am ne6to mu otdavam tsyaloto si sartse i ne se ograni4avam samo v daden aspekt!
Tai 4e kak da "otvoryat sartseto si" za volleybola hora koito se valnuvat samo ot
predstavyaneto na lubimiya tim i da gi pita6 primerno koi e 6ampiona na Italy 6te gledat kat otroveni ot gabi!
Eto i edin savsem presen primer,o6te pari,-na4i zasi4am v4era edno friend4e i go pitam dali gledal ve4noto derbi,a toi znaete li kakvo mi otgovorii...!?
"4e 6to da gi gledam?Az sam za Lukoil!
I tova mi bilo istinski fen na igrata volleyboll,jalka kartinka...!



Тема Re: mladi voleibolistki-romeoнови [re: romeo_honey]  
Авторshemetka (Нерегистриран)
Публикувано13.02.04 10:07



donjakude sum suglasna s teb oba4e kato si fen na njakoi tim ne vinagi mnogo se kefi6 na ma4 v koito igrajat drugi
puk spored men po-vajno e da se pogkrepja nacionalnija ot vsi4ki fenove ne misli6 li??/
ti ot koi grad si???
6toto kaza 4e haresva6 spartak predpolagam pleven 6toto za drug ne se se6tam?
a za jenskija volley sam absolutno zaglasna az su6to trenirah do skoro no korupcijata ti .... maikata na talanta
i na coro razbrah za edin slu4ai kak edna kojato poznavam otide da igrae v slavija jeni a tja e po-zle ot men (seriozno)
i na pravo mi stana lo6o



Тема Re: mladi voleibolisti-thenewнови [re: thenew]  
Авторshemetka (Нерегистриран)
Публикувано13.02.04 10:10



az imam predvid da podkrepjame jako bulgarskite otbori 6toto ne sa po-lo6i ot 4ujdite
samo zapla6taneto e po-lo6o:)
ama puk nie sme po trudolubivi i 6te vzemem mnogo nagradi skoro sigurna sum!
a ti kakvo ima6 predvid s tova"suvsem skoro moje da mi e suvsem vuv vuzmojnostite"
trenira6 li?



Тема Re: mladi voleibolisti-thenewнови [re: shemetka]  
Автор thenew (непознат )
Публикувано13.02.04 11:59



Ясно - това с подкрепата е супер - само така!
А аз тренирам! Обаче не волейбол, а други работички , които ще ми дадат възможности и аз да подкрепям! Обаче шшшшшттт! Като стане вие ще сте ... вторите , които ще научите!



Тема Re: mladi voleibolistki-shemetkaнови [re: shemetka]  
Автор romeo_honey (sladurko)
Публикувано13.02.04 14:42



Oho,zdravei!E,razbira se natsionalnite timove sa predi vsi4ko,tuk drugo mnenie po-vaprosa nyama!
M,da az sam ot Pleven dage i sam super yak fen na volleybolistkite ot Spartak!Vsi4ki sa golyami sladurani i otli4ni sastezatelki i 6te im stiskam paltsi v zapo4va6toto savsem skoro bg-parvenstvo!
Ina4e za slu4aya s "poznatata ot Slaviya" kakvo da ti kaja,Bulgariya sme vse pak i vav vseki edin moment tryabva da o4akva6 neo4akvanoto...
Vajnoto e da vyarva6 v sobsvenite sili i vazmojnosti i nikoga da ne se predava6!Togava nyama kak uspeha rano ili kasno da ne te spohodi v kakvoto i da bilo na4inanie!
Badi optimist dokrai i nikoga ne si zabravyai vka6ti rozovite o4ila...!

4ao i spetsiyalni pozdravi s edno moe mnogo lubimo par4e-
Raina i "Ti me laje6 nai-dobre"!Nadyavam se 4e haresva6 pop-folk/

P.S.Da ne propusna-priyatno izkarvane na idva6tiya "Sveti Valentin"!!!




Тема Re: mladi voleibolistki-shemetkaнови [re: romeo_honey]  
Автор BARBARA_SANTANA (amores)
Публикувано13.02.04 15:47



tz tz tz -tuka stana malko kato "more ot lybov"....



Тема Re: mladi voleibolisti-thenewнови [re: thenew]  
Автор bugi_bugi ("лошата")
Публикувано13.02.04 21:05



Ееее, все едни мистериозни неща ни пускаш тук и после шт, ми не е честно пък. Поне да бяхме първите, които ще научат, пък то ...втори....

Не, сериозно сега, чета ти с интерес писаниците и съм с впечатлението, че си напред с материала по отношение на мъжкия волейбол. Имаш явно какво да ни светнеш, но не искаш по твои си някакви причини.... Спортен журналист ли си, БФВ активист ли, какво??????



Тема Re: mladi voleibolisti-thenewнови [re: bugi_bugi]  
Автор thenew (непознат )
Публикувано14.02.04 12:04



Е - мистериозна штот не смятам, че трябва да обсъждам себе си тук! Но пък щом има някой, който проявява интерес към мен - ето:
не съм журналист ( сега , ако ще се обиждаме - дай да почвам).... тааа - понякога съм режисьор, понякога оператор ... а понякога нито едно от двете
И да - напредвам с материала за мъжкия волейбол! А за светкането - има времееее!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.