Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:33 06.05.24 
Спорт
   >> Волейбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Нолико-Левскинови  
Автор Чoвek бeз винa ()
Публикувано30.01.04 01:16



Статистика от мача Нолико - Левски





Тема Re: Нолико-Левскинови [re: Чoвek бeз винa]  
Авторkakaтa (Нерегистриран)
Публикувано30.01.04 10:54



ООО....Невинний...ти се появи най-после??!!!
Къде се губиш бе човече....започна да ни липсваш тук в клуба??!!
Такива дискусии се вихрят тук ...а теб те няма да се включиш??!!
Айде...наваксвай , че ще ти пишем неизвинени



Тема Re: Нолико-Левскинови [re: kakaтa]  
Автор bugi_bugi ("лошата")
Публикувано30.01.04 13:13



Каки, все ние с тебе плачем за Невинния и все на нас ни липсва, другите си мълчат... Но наистина ми е радостно, че се появи, сега е момента да се върнем на темата Баку и да ни разкаже всичко, всичко, всичко...
Невинний, довечера си отдели повече време и пиши, докато ти се възпалят пръстите. Най-вече за мача с Турция. Какво стана???



Тема Re: Нолико-Левскинови [re: bugi_bugi]  
Авторkakaтa (Нерегистриран)
Публикувано30.01.04 14:08



О...Буги...!!!!
Като че ли ние наистина сме най-активни в клуба
Той...нашият "човек" нали си нощна птичка....довечера ще пише ...сигурна съм!!??
То не ...че аз не мога да разкажа подробности от мача с Турция....ама друго си е да пиеш вода от извора..!!
Нали човече!!??
Айдееее...чакаме със затаен дъх...нали Буги??!!



Тема Re: Нолико-Левскинови [re: kakaтa]  
Автор bugi_bugi ("лошата")
Публикувано30.01.04 14:13



Аз така се въодушевих, че Невинният се е появил, че пропуснах да прегледам линка, който е дал. Той пуснал тема "Лвски-Нолико", ние къде го пратихме човека, но ...да пише всичко, което знае без бой, защото е бил там и наистина от него искам да знам всичко, защото на журналистите не че не им вярвам, но май не им вярвам съвсем (да не ми се обиждат).



Тема Re: Нолико-Левскинови [re: bugi_bugi]  
Авторkakaтa (Нерегистриран)
Публикувано30.01.04 14:45



Ами ти добре си го прати...в Баку..защото той не се е появявал в клуба от тогава!!!
Пък за журналистите...какво да им вярваме ...ми то е нямало пукнат журналист
в Баку бе Буги!!??? Та ние бяхме по информирани от тях по време на турнира-хахахаха....
Те нали бедни горките...за волейбола де...защото - я виж колко има сега по лагерите на футболистите...все кореспонденти предават за " великите " им контроли...!!!
Ама карай...!!?Ще го преживеем!!?



Тема Re: Нолико-Левски [re: kakaтa]  
Автор big_sis (непознат )
Публикувано30.01.04 15:40



Съвсем кратко за журналистите (че май наистина се отклоняваме от темата):
Снощи в централните новини на БТВ нямаше и дума за резултата от мача на Лукойл, чак в късните пуснаха репортаж от бургаска кабеларка... Поне можеха в 20 ч. да кажат резултата, пък картинката да я оставят за по-късно......
Но не, това си е система в т.нар. национални ТВ, по време на олимпийските квалификации беше същото-"Нац. отбор по волейбол-мъже (жени) победи (загуби) с.........в мач срещу........ И това е-30 сек. или 1 минута след като преди това са ни информирали поне 5 мин. за всичко съществено(и несъществено) за футбола в България, в Германия, в Англия, в Испания, в Италия и т.н., както и за резултатите и мачовете в NBA и NHL , което ми е ама МНОГО, МНОГО важно, но пък за сметка на това не изисква нито усилия, нито средства да направиш компилация от международния видеообмен......И при това материалите, а дори и реда им на показване, беше един и същ....(да не би да имат договор с една и съща агенция за видеообмен ???)-защото аз правех моментален скок от Спорта на БТВ към средата на Спорта по Нова ТВ и след това изчаквах ~ 15 мин. за началото на спорта по Канал 1, но както се казва Всуе! ........ВСЕ ЕДНО И СЪЩО.....
Може би отчасти и поради тази причина (т.к. нямам възможност да ходя на мачове) не са ми познати и по-голямата част от разширения състав на Националния.....

Е, не излезе много кратко, но поне май че е всичко...



Тема Re: Нолико-Левскинови [re: big_sis]  
Автор bugi_bugi ("лошата")
Публикувано30.01.04 17:30



Тая тема май ни е любима, само ги сяждаме тия журналисти, но по един от проблемите сами сме си виновни - за това, че спортните новини, предавания рубрики и т.н. са 90% футбол. Така е, защото футболните запалянковци горе-долу си пълнят стадионите, а ние не можем една зала да напълним. Не говоря за националните отбори или дербитата Левски-ЦСКА, Левски-Лукоил, говоря общо. И така изводите са, че футболът привлича по-голям интерес и затова в тая сфера се дава по-голяма гласност, наливат се повече пари и т.н., и т.н. Според статистика, която гледах в нета, в БГ има по-голям интерес към Английската футболна висша лига и към италианското първенство, отколкото към родното волейболно първенство, дори баскетболът е по-популярен спорт в БГ отколкото волея, нищо че волеят е по-успешен на национално ниво. Та такива ми ти работи. Не можем да се сърдим, не и на журналистите. Можем да се сърдим на себе си и на федерацията, която нищо не прави за популяризиране на спора. Само с участие в лигата не става...



Тема Re: Нолико-Левскинови [re: bugi_bugi]  
Автор P.Solberg (WRC Champion)
Публикувано30.01.04 18:06



Буги, тук не мога да се съглася с теб. Стадионите в България пустеят, когато има мачове на клубните отбори. Интересът почти всяка година спада, докато във волейболът нещата стоят различно. Доколкото съм гледал и имам информация почти във всеки град се пълнят волейболните зали. Това, че журналистите не си вършат работата както трябва и робуват на едни и същи порядки във вършенето и, не означава, че волейболът не е популярен спорт. Наистина баскетболът е по - популярен, защото там се наливат адски много средства и качеството драстично се вдигна, имаме значителни успехи навън, докато при волея не е така, за съжаление.

Subaru 555 World Rally Team


Тема Re: Нолико-Левскинови [re: bugi_bugi]  
Автор big_sis (непознат )
Публикувано30.01.04 18:07



честно казано не знам (доколко) съм или не съм съгласна с теб- доколкото интересът към даден спорт НЕ СЪЩЕСТВУВА сам по себе си, така да се каже не пада от небето, а трябва да бъде СЪЗДАДЕН и затова има PR-и.
Но очевидно във волейбола (като организация) преобладават ТЮФлеци, които предпочитат да цицат лесни (и сигурни) пари без много, много да си дават зор...
А по повод на футбола и грандиозния интерес към него-нямам време сега да проверявам пак, но мисля, че информацията е от тази седмица-руският ФУТБОЛИСТ Валери Карпин (играещ в Селта-Виго) е сключил личен спонсорски договор за 2 год. с волейболния клуб Виго.......
Така че положението е безднадеждно само заради хората, от които в момента зависят нещата във волейбола у нас-за съжаление и на клубно, и на национално ниво
Иначе наистина се радвам, че не си съгласна с мен, това дава възможност за плодотворен спор-някога, когато има затишие в клуба.....




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.