Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:44 03.07.24 
Спорт
   >> Волейбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Затягят дисциплината в нац.отборинови [re: bugi_bugi]  
Автор resis (един от тях)
Публикувано15.02.04 17:16



Абе много се навъдихте изведнъж желаещите за проверките на кодовете,почвам да мисля,че идеята ви допада.



Тема Re: Затягят дисциплината в нац.отборинови [re: resis]  
Автор bugi_bugi ("лошата")
Публикувано17.02.04 07:20



Сега... без да се замислям много-много, идеята е .....мнмнмн.... супер, обаче...като се замисля... ми ще внесе раздор в редиците на феновете, защото трудно ще се разберем кой да заеме овакантената нова длъжност....
Just kidding, man...
Обаче все още се чудя какво точно ще ви прави бате Данчо? При всяко малко провинение, ще ви отлепва тънко слойче кожа, ще го приковава на първото срещнато дърво и ще ви завърта около него докато ви избели като мушмулки... Или пък ще ви зазижда - за 1 мин закъснение - частично, за 2 - пълно зазиждане, за 3- не ми се мисли... Тия наказания са инвенции на един мой откачен преподавател, но пък да ви кажа Лазаров с нищо не му отстъпва по ментални нередности.



Тема Re: Затягят дисциплината в нац.отборинови [re: bugi_bugi]  
Автор big_sis (непознат )
Публикувано17.02.04 10:26



Хубаво си лафиме ние тук и се бъзикаме с темата "дисциплина", но това вероятно е защото изцепките на Енженера не са според мен с цел нещо да се подобри, а просто той пак търси медийно внимание /поне това е успял да схване-не е новина, ако куче ухапе човек, а ако човек ухапе куче!/ и събира актив-като преди всяко състезание: отиваме за Виза, Медал, класиране в...ата, нещо като плановете за петилетката и социалистическото съревнование едно време.....
Надявам се и съм почти сигурна, че Федерацията няма да си позволи да изгони от отбора Евгени и Владо, които със сигурност ще закъснеят, заради клубните си мачове...... А Бат Данчо да вземе да провери как стоят нещата със сборовете примерно на френския и полския отбори, като определя 15 април за начало на подготовката, защото не виждам как примерно ТLM ще се лиши за финалните мачове във френското първенство едновременно от Евгени, Грушка и Монре, защото ги викат в националните им отбори за подготовка за Световната лига ........

Иначе, с риск да си навлека гнева на всички в клуба, ще кажа, че повече дисциплина не би навредила, защото води до по-голяма Концентрация и Мобилизация, а ние по-принцип го даваме малко лежерно...... което определено си личи и се отразява.........



Тема Re: Затягят дисциплината в нац.отборинови [re: big_sis]  
Автор resis (един от тях)
Публикувано18.02.04 00:13



Могат да ни "дисциплинират" по два начина;единия е да гонят провинилите се,но не го вярвам на този етап,а другия да не дават нула-остите(разрешителните за да се състезаваш в чужбина),но и това е много трудно,тъй като има хора с договори и за следващата година,а техните отбори ще си търсят правата.За това и аз си мисля,че бат Данчо се прави на "ядосания президент" и казва това,което някои хора искат да чуят.До тук добре,само да не вземат да измислят големите мозъци в УС някоя друга глупост,че те са способни на всичко.
Относно повече дисциплина,съм съгласен с big_sis,но трябва да е за всички еднакво,не за мене може за другите не,че с тая шуро-баджанащина ми е писнало вече

Редактирано от resis на 18.02.04 00:32.



Тема Re: Затягят дисциплината в нац.отборинови [re: resis]  
Автор bugi_bugi ("лошата")
Публикувано18.02.04 06:53



И двата начина не вървят, защото който и път да поемат от БФВ все един и същ ще е резултата - ще трябва да опеем и погребем бг волейбола, особено женския. Те ако изгонят и малкото
състезател(к)и, които имаме, или пък ги "запретят" в България, където клубният волейбол трябва още доста хляб да изяде, докато стане среда за развитие на квалитетни състезатели, наистина ще настигнем Албания по успехи във волейбола (и това въобще не е моя мисъл, а на Малинов, пък той поразбирва човекът нещо от волейбол). Така че ...
А това с шуробаджанащината не го разбрах, честно казано, не искам и да мисля, че в националния влизат хора, които са го заслужили не с качества, а с подходящите контакти. За други спортове зная, че е така, особенно индивидуални, но ако и във волейбола е така....е сега ми разбихте сърцето Не знам дали сте чели всички теми в клуба, но аз като преглеждах архива, прочетох доста грозни нещица за Владо и връзките му с инж. Лазаров, но нямам навика да вярвам на подобни нелепости, но след тоя "твърдек" тук, започвам да мисля и да вярвам на всичко...
Абе ето още една причина да сме на тоя хал, да не се чудя и аз...




Тема Re: Затягят дисциплината в нац.отборинови [re: bugi_bugi]  
Автор big_sis (непознат )
Публикувано18.02.04 11:00



Да-а-а, лошо, Седларов! както се казваше в един готин български филм......или пък "Човекът е човек, когато е човек на наш човек", това го виждам всеки ден, така че не е логично, за съжаление, да има места, където не е приложимо.
Но пък от друга страна бих предпочела, ако го има във волейбола, аз да не го знам.........
А Резис си е прав-правилата трябва да важат за всички, но пък както се казваше на друго място: Всички хора са равни, но някои са по-равни от другите!



Тема Re: Затягят дисциплината в нац.отборинови [re: big_sis]  
Автор megi_at (непознат)
Публикувано18.02.04 13:21



Точно с тези си изказвания г-н Лазаров,се опитва да си измие ръцете с един бъдещ неуспех на нац.отбори.Видите ли ние направихме всичко,но те са виновни,че не биха този или онзи отбор.Ама нестава така господа ,за такава работа трябва сърце.Ако направиш нещо,не първата ти работа да е ама аз какво ще взема.Ако ще го правиш го направи заради любовта ти към този спорт ,точно тогава идват добрите резултати.
А за връзкарите в спорта си мисля,че ако се докаже какво лошо има,че е връзкар.Това не е като да си някакъв работник в предприятие.В спорта всичко се вижда.или си добър или не си.



Тема Re: Затягят дисциплината в нац.отборинови [re: megi_at]  
Автор bugi_bugi ("лошата")
Публикувано19.02.04 06:44



Така, така, съгласна съм, доказваш се и няма проблем как си се озовал в националния, само че правилата наистина трябва да важат за всички, тук няма спор.
И все пак аз нещо... тая шуробаджанащина ме побърква. И мога да ти кажа какво имам точно предвид без да споменавам имена, разбира се. Значи известна наша спортистка (индивидуален спорт) благодарение на подходящите контакти на родителите си сега е нещо като звезда за българския спорт, даде и се шанс. До тук ОК, но беше отнет заради нея шанса на едно невероятно момиче, което я разбиваше на всички вътрешни наши състезания навремето, въпросната звезда само и дишаше пръхта. Ако талантливото момиче, за което говоря беше винаги първата, звездната дама беше не повече от трета. Само че сега от онази школа в спорта е само "звездата", а другите са по чужбина, някакви инструктори и т.н. И "звездата", в своята дисциплина, успява да се класира в десетката на големи международни състезания и ние сме благодарни за успехите, но....те можеха да са много ппо-бляскави..с друга звезда.... Така че и това с доказването е толкова относително....Но стига с тая тема, че ми се повръща...затова не съм спортистка, цял живот щях да съм дъщерята на баща си, това ни е заложено в манталитета и народопсихологията...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.