Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:29 03.07.24 
Спорт
   >> Волейбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Затягят дисциплината в нац.отборинови [re: AZ^]  
Автор bugi_bugi ("лошата")
Публикувано29.01.04 16:13



"...момчетата и момичетата ни ще са между чука и наковалнята! Положението и без това не е розово, дайте сега и да нагнетяваме напрежение!..."
Да се създава напрежение е работата на БФВ откакто се помня и все се надявам, че нещо ще се промени, но не... Г-н Инженерът е казал всеки да се спасява сам, което както и да се тълкува, все не е добре...


BTW, слоганът ти ми изпълни душата, много е як, може да стане слоган на всеки бг представителен волейболен тим.

Редактирано от bugi_bugi на 29.01.04 16:19.



Тема Re: Затягят дисциплината в нац.отборинови [re: bugi_bugi]  
Автор big_sis (непознат )
Публикувано29.01.04 17:36



За списъка с разширения отбор за Световната лига:този, който го пуснах (с източник Аг. Фокус) се повтаря и в Топспорт, и във в. Сега, така че вероятността той да е верният, е голяма.

А за другото-напомня ми за нещо "вече видяно", дано да не се провтаря...



Тема Re: Затягят дисциплината в нац.отборинови [re: bugi_bugi]  
Автор AZ^ (:))
Публикувано29.01.04 19:13



Май общо взето всички се обединяваме около едно мнение за г-н Лазаров и неговите "силови " методи! Много ми е кофти, че отборите ни не могат да разчитат особено на федерацията! Миналата година беше издънка след издънка! Много ми се иска да имаме силно лоби във FIVB и CEV, за да не излизаме все ние прецаканите, но... Все се надявам, че и нашето време ще дойде и няма да позволим на никой да ни мачка! И се надявам, че това време ще доиде тази година, на 04.06 във Варна! Ще поживеем и ще видим!

Между другото относно слогана - Мерси! Всъщност ми хрумна да го напиша,докато слушах тази песен на Куийн. Реших, че ще е яко заради националните отбори. Нали в крайна сметка това е, което искаме да се чува!

we are the champions my friend
and we'll keep on fighting till the end!


Тема Re: Затягят дисциплината в нац.отборинови [re: big_sis]  
Автор bugi_bugi ("лошата")
Публикувано29.01.04 19:44



Да, официално изнесеният списък е този с Цветан Христов, от който е отпаднал Георги Вълов. Явно водещият на радио "Спорт" се е объркал и оплака с лека ръка Цветан, пък той Жорето бил за оплакване. Междувпрочем какво мислите за отпадналите от тима и останалите/повиканите в него. То поначало си е работа на треньора и все пак...само едно либеро, Пеев аут, Вълов аут (+оплаквания за дефицит при крайните нападатели), Лазаров аут, тюхкане, че след Ники потоп, нямало достоен заместник на разпределителското място...?!

А за другото - за съжаление се повтаря...очевидно....пък не беше много отдавна "вече видяно". Само че що не се повтаря хубавото "вече видяно", а все простотиите......



Тема Re: Затягят дисциплината в нац.отборинови [re: bugi_bugi]  
Автор big_sis (непознат )
Публикувано30.01.04 10:17



Ще ми бъде интересно да видя мненията по разширения състав на мъжете, защото аз, за съжаление, нямам нито представа, нито впечатления за момчетата, които не са от " титулярите ". Може би няма да е лошо да изведеш нова тема, за да не пълним до безкрайност тази.



Тема Re: Затягят дисциплината в нац.отборинови [re: big_sis]  
Автор bugi_bugi ("лошата")
Публикувано30.01.04 13:22



Обещавам да пусна темата, но първо ще се подготвя малко. Ще се поровя за тези, които са ми непознати, да видя в кои клубове на какви постове и т.н. се състезават, както и отзиви за тях. На този етап имам впечатления само от "старите" пушки и част от младежките национали, които следя във вътршното първенство как се представят, но две-три от имената не ми говорят нищо. Ако някой е по-наясно, може той да пусне темата, няма да се разсърдя, напротив, ще има какво да науча.



Тема Re: Затягят дисциплината в нац.отборинови [re: AZ^]  
Автор resis (един от тях)
Публикувано04.02.04 23:14



Ами направо да ни сложат по едно гюле на глезена и да ни татуират бар-код на задника и сме готови(бели роби).Тия са направо болни мозъци.



Тема Re: Затягят дисциплината в нац.отборинови [re: resis]  
Автор big_sis (непознат )
Публикувано05.02.04 11:30



Идеята за гюллето определено не е добра-няма да можете да скачате.
Виж-това с бар-кодовете може да се окаже по-интересно: просто обявявате конкурс за избор на подходяща девойка, която да ги (ви) проверява...Така че не ..........



Тема Re: Затягят дисциплината в нац.отборинови [re: resis]  
Автор megi_at (непознат)
Публикувано05.02.04 11:39



Абе човек ти би ли ни обяснил как точно ще се прилагат тези силови мерки.



Тема Re: Затягят дисциплината в нац.отборинови [re: big_sis]  
Автор bugi_bugi ("лошата")
Публикувано13.02.04 20:29



Здравейте, мили мои, тия дни бях се затрила от учене, та не съм видяла този брилянтен постинг. Много ме развеселихте, кандидатирам се за бар-код проверител незабавно, само да кажат къде ще се проведе конкурса....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.