Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:53 22.09.24 
Спорт
   >> Волейбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Все още имало шанс! Мир, моля!  
Авторbugi_bugi (Нерегистриран)
Публикувано08.01.04 11:56



Никой не е прочел последния ми постинг в темата "кой ще е пръв" на resis, поне така ми се струва. А пък той като че ли е важен, затова го копи-пействам в нова тема и ви призовавам към мир, прошка и силно стискане на палците. Ето го и предишния ми постинг пак:
"Здрасти, Влади, оказа се прав за Португалия. Снощи Сашо Йовков в кореспонденция директно от Германия заяви, че (цитирам по памет) състезатели като П.К., Н. И. и Е. И. не могат да се примирят с факта, че няма да отидат на олимпиядата и ще направят всичко възможно да победят утре (т.е. днес) Полша, за да си оставят малка възможност да бъдат поканени през май на турнира в Португалия, който ще им даде още един шанс да се преборят за олимпийски визи. Излиза, че трябва да преглътнем гнева и разочарованието си, да простим и забравим предходните два мача и днес да се строшим от стискане на палци, защото искаме да има български волейбол в Атина, а днешна победа може и да ни осигури поне възможност. Нека спрем за няколко часа да се сърдим и да стискаме палци. Пък ако пак паднат позорно...ще си поплачем отново, какво да се прави."



Тема Re: Все още имало шанс! Мир, моля!нови [re: bugi_bugi]  
Авторmegi_ab (Нерегистриран)
Публикувано08.01.04 12:37



Aз прочетох постинга ти.Но мненията са двърде противоречиви по този въпрос и затова исках да изчакам още малко за да съм сигурна че има смисъл да го обсъждаме.Ако наистина е вярно,това е супер шанс,дано само да не го пропилеем.Стискам палци.



Тема Re: Все още имало шанс! Мир, моля!нови [re: bugi_bugi]  
АвторNova_fan (Нерегистриран)
Публикувано08.01.04 13:01



Вие сте наистина непоправими фенове
Това, че евентуално могат да ни поканят на някой от турнирите не означава, че имаме шанс да спечелим квота. Доколкото разбрах това са световни турнири и не виждам как бихме успели. Освен ако международната федерация не измисли олимпийска квота специално за България... (не, че имам нещо против)

Някой знае ли случайно кои от сегашните "национали" са били на олимпиадата през 1996 г.?



Тема Re: Все още имало шанс! Мир, моля!нови [re: Nova_fan]  
Авторbugi_bugi (Нерегистриран)
Публикувано08.01.04 13:09



Да аз съм непоправим фен и с удоволствие ще ти кажа кои са били на олимпияда досега от играещите в момента в националния. Доколкото знам - Ники Иванов (за него съм сигурна 100%), Евгени Иванов и Пламен Константинов (май и за тях съм сигурна)



Тема Re: Все още имало шанс! Мир, моля!нови [re: bugi_bugi]  
Автор P.Solberg (WRC Champion)
Публикувано08.01.04 17:54



Наистина, мненията са много противоречиви, Сашо Йовков казва, че може, такова нещо прочетох и аз, но Данчо Лазаров каза, че няма никакъв шанс да ни поканят. Вече не знам какво да мисля.

Subaru 555 World Rally Team


Тема Re: Все още имало шанс! Мир, моля!нови [re: bugi_bugi]  
Автор jimbo5OO (Българин!)
Публикувано08.01.04 18:47



Първо, отдавна не вярвам на бръщолевенията на Сашо Йовков. Дори и мен не може да направи на глупак (въпреки, че съм такъв ) да се вържа на думите му. Като нямаме шанс да се класираме, всеки път изплюва някоя измишльотина и кара хората да вярват, че имаме някакъв шанс и като разберем, че няма такъв - съжаляваме още повече.
Второ, дори да имаше шанс да ни поканяр, защо да го правят? За да се излигавим и на турнира? За да стане още по-голям срам за България? Ако наистина искахме да играем на този форум, щяхме да играем както подобава, щяхме да постъпим по-отговорно към срещите и вместо да ги загубим, да ги спечелим. След като ние (нямам предвид феновете) не искаме да се класираме и получим квота, защо някой трябва да се чувства задължен да ни я дава?
Трето, според мен, единственото, което правим добре, това е да объркаме на някой друг сметките! И като това стане, примерно след победа срещу Русия или др. отбор, изпадаме в еуфория. Всички си мислят (може би и аз, нз), че след като сме спечелили даден двубой, сега непременно ще се говори за България, че сме герои и т.н., че сме морални победители(дори и аз съм го казвал), но като се замисля е точно обратното. Ние само объркваме нечии сметки, а това не е много морално! Ние не играем, за да стигнем до Финал и да вземем Титла, а точно тогава ще се говори за нас и ще бъдем герои. Не е важна една победа, защото стават изненади. Важно е да печелим и срешу Германия и срешу Русия и срещу Парагвай и Куба ... Само тогава можем да мислим, че сме силен отбор и да искаме нещо повече... :)

п.п. Извинявам се за евентуално допуснати Правописни и Пунктуационни грешки, но пиша с ръкавици и малко трудно ...



Тема Re: Все още имало шанс! Мир, моля!нови [re: bugi_bugi]  
Автор jimbo5OO (Българин!)
Публикувано08.01.04 19:00



Колкото до другото, аз винаги ще ги подкрепям и не ще да бъде друго, защото представляват Националния ОТБОР на България, но ако искат да ги уважавам(е), трябва и те да уважават феновете и да играят като Хората дори само заради тях(/нас). Тука не става въпрос за пари, а за чест, достойнство, солидарност ... Така че, уважавайте се, за да бъдете уважавани, уважавайте и нас ... :))) И пак казвам, Винаги ще подкрепям Националния отбор независимо кой го представлява. Надявам се да са по-достойни Хора (волейболисти;)

п.п. Пак пиша с ръкавици => pardonnez mes fautes s'il vous plait :)



Тема Re: Все още имало шанс! Мир, моля!нови [re: jimbo5OO]  
Автор P.Solberg (WRC Champion)
Публикувано08.01.04 19:06



Адски си прав, и мисля, че това е разковничето на проблема.

Subaru 555 World Rally Team


Тема Re: Все още имало шанс! Мир, моля!нови [re: P.Solberg]  
Автор jimbo5OO (Българин!)
Публикувано08.01.04 19:15



Да, но ме е яд да гледам как на накои фенове им скъсват сърцата с тая игра ... :(




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.