Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:43 28.05.24 
Спорт
   >> Волейбол
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Na 5 januari gi po4vame...!нови  
Автор romeo_honey (sladurko)
Публикувано20.11.03 14:00



Eto 4e na6ite momi4eta polu4iha ofitsialna pokana za olimpiiskata kvalifikatsiya v Azerbaijan.Ma4ovete sa v stolitsata Baku ot 5 do 10 januari 2004 g.V turnira u4astvat sedemte na-dobre predstavili se otbora na evropeiskoto v Turkie i domakinite.Tova sa:

Poland
Turkie
Germany
Netherlands
Russia
Italy
Bulgaria
Azerbaijan

Osemte tima se razdelyat v dve grupi po 4 .Parvite dva tima v klasiraneto otivat na polufinal ,a vizi za Atina polu4ava samo pobeditelyat.Jrebiyat za razpredelenie na timovete 6te se tegli na 2 dekemvri v Laipzig.Majkiyat turnir e po sa6toto vreme v Laipzig,no Bulgaria edva li 6te bade pokanena zaradi 9-toto si myasto na evropeiskoto...



Тема Re: Na 5 januari gi po4vame...!нови [re: romeo_honey]  
Авторbugi_bugi (Нерегистриран)
Публикувано20.11.03 14:17



Не ми харесва да се позовавам на Гуидети, но той бе прав, че жените нямат особен шанс от Баку да си осигурят ходене до Атина. Без да съм песимист, а просто реалист си мисля, че ще е по-дълъг този трънлив път към олимпийска виза.
А колкото до мъжете, да се разберем, тук не опира просто до това дали някой иска или не иска да ни покани на турнира в Германия. Доколкото разбрах, ако поне два европейски отбора (Италия, Франция или Сърбия и ЧГ) се класират в челната тройка сега на свет. купа, нашите отиват в Лайпциг. А аз не виждам проблем това да стане - челна тройка - Бразилия и два евро тима - абсолютно възможно. Е, не знам на какво ниво са японците, китайците и янките, но не мисля, че ще дръпнат Сърбия и Италия. Питах вече за вашите мнения по ?, но никой не ми отговори как мислите ще приключи купата и ще отидат ли нашите българи юнаци в Лайпциг.
И накрая, за да съм докрай честна, не вярвам вече, че момичетата ще се преборят за Атина, но пък за мъжете съм абсолютно убедена, ще газят наред до Атина и там пак.
БЪЛГАРИ ЮНАЦИ!!!



Тема Re: Na 5 januari gi po4vame...!нови [re: bugi_bugi]  
Автор Nova_fan (непознат )
Публикувано20.11.03 16:57



Какво ще стане, ако в тройката се класира само един европейски отбор?



Тема Re: Na 5 januari gi po4vame...!нови [re: Nova_fan]  
Авторbugi_bugi (Нерегистриран)
Публикувано21.11.03 08:28



О, точно така беше, права си, извинявам се за дезинформирането. На нас ни стига и един евро тим да се класира в тройката, за да ни поканят - така беше обяснила преди време Лъки. А аз се заблудих, защото навсякъде коментират разни спортни журналисти, че в първата тройка, ще влязат и Сърбия, и Италия т.е. два европейски отбора. Между другото, ако не ме лъже паметта и Ресис беше казал, че от силните отбори в купата, ще се срещнат Бразилия и европейски сили => ще ни осигурят ходене до Лайпциг. Той беше оптимист. Но аз продължавам да се тревожа за Япония, Китай и САЩ. Да не ни объркат нещо сметките.



Тема Re: Na 5 januari gi po4vame...!нови [re: bugi_bugi]  
Автор BARBARA_SANTANA (amores)
Публикувано21.11.03 09:46



Световна купа (мъже).
Сърбия и Черна гора - Канада 3:1 (14, -23, 20, 24), Корея - Франция 3:1 (-20, 23, 23, 21), Египет - Китай 0:3 (-22, -20, -29), Тунис - Венесуела 0:3 (-23, -21, -22), САЩ - Япония 3:1 (-19, 14, 23, 19), Бразилия - Италия 3:1 (18, 24, -20, 22).
ei vi gi rezultatite.sega da pomislim-surbite dobre biqt Kanada,oba4e za6to France taka pada?!ee,daje i rima imaUSA shte gi biem,Japan sashto i... sme v Greece! spoko we,vervaite v nashte mom4eta!100000% sam sigurna che sme na Olimpiada dogodina,a az moje da otsko4a do sasedite da vi informiram,ako otvorqt do togava Makaza

BULGARI YNACI!
resis pak iz4ezna! da kaje neshto-koga gi vikat,izob6to vika li gi nqkoi...



Тема Re: Na 5 januari gi po4vame...!нови [re: BARBARA_SANTANA]  
Авторbugi_bugi (Нерегистриран)
Публикувано21.11.03 10:10



Ако питаш кога ще се събират националите, той вече ти отговори в другата тема - на 20.12.2003 г.
А иначе не е изчезнал, обясни, че е зает да пише, но чете тук "редовно".
Не разбрах само какво искаш да кажеш с това, че ще бием САЩ и Япония. Кога ще играем с тях?!.
До тук резултатите не ме изненадват освен загубата на Франция, а най ме радва, че Япония са паднали от САЩ. Иначе от видяното до тук в тая купа, си мисля, че въобще няма да имаме проблеми с французите и самураите догодина в лигата. А за Полша винаги съм вярвала, че ще ги пукнем от бой. Ами, май излиза, че ще сме първи в групата и после финал



Тема Re: Na 5 januari gi po4vame...!нови [re: BARBARA_SANTANA]  
Авторmegi_aб (Нерегистриран)
Публикувано21.11.03 10:18



Каде се изгуби бе човек,тук е малко скучно без теб.С тези пиеси ще ви побъркат.На нашите момчета ин вярваме100000%ама на чуждите невярвам



Тема Re: Na 5 januari gi po4vame...!нови [re: bugi_bugi]  
Автор Nova_fan (непознат )
Публикувано21.11.03 10:27



Тези сметки кой ще бъде първи и кой втори са ужасно досадни. Колко по-добре би било, ако не трябваше да зависим от представянето на другите отбори. Както се видя и на европейското, късметът в такива случаи не е на наша страна.



Тема Re: Na 5 januari gi po4vame...!нови [re: bugi_bugi]  
Автор romeo_honey (sladurko)
Публикувано21.11.03 13:28



Optimizmat e hubavo ne6to,no samo togava kogato toi e podkrepen s fakti i trezva prentsenka na rezultatite.Pone za men grupata ni za Svetovnata liga ne mi se vijda nikak slabi4ka,kakto se opitvat da ya izkarat pove4eto fenove tuk.Vaob6te 6ire6toto se na volya mnenie,4e edva li ne sme se klasirali za sledva6tata faza mi se struva adski pogre6no i ne na myasto!Nujna e predelna mobilizatsiya za izklu4iteno tejkite sblasatsi,koito o4akvam s tima na France.Deistvitelno te ne se predstavyat osobeno dobre na "World Cup" do momenta,no taka ili ina4e sa edin otli4en tim s prekrasni sastezateli i o4akvam da ni sazdadat suma problemi...
"Samuraite" pak naprednaha yako v poslednite godini i nyama da prostyat na nikoi ,koito gi podseni.Shto se otnasya do tima na Poland,6te dam za primer tehnite kolejki ot nejniya pol napravili furor na Evroto,vapreki 4e nikoi ne gi slaga6e v smetkite!Neka ne dopuskame i majete da napravyat podobno izplanenie i to za na6a smetka...
Taka ili ina4e ni o4akvat veliki bitki v koito v kraina smetka se nadyavam nie da izlezem pobediteli!
Shto se otnasya do "World Cup",kakto spomenah i predi nyakolko dni 1-vi gi vijdam Serbia and Montenegro!Strahoten tim sa!Za drugite dve mesta dava6ti vizi za Atina 2004 predpolagam ,4e 6te otidat pri "obi4ainite zapodozreni"-Italy i Brazil!
S netarpenie o4akvam ma4a na istinata mejdu "plavite" i "kariokite" i razbira se 6te stiskam paltsi za kom6iite!Na braziltsite e kraino vreme nyakoi da im pooskube peru6inkata...
Aide bye i Bulgari unatsi!!!



Тема Re: Na 5 januari gi po4vame...! [re: romeo_honey]  
Авторmegi_ab (Нерегистриран)
Публикувано21.11.03 13:58



Абе човече много те моля пиши на BG.Този роман дето си го написал се зверих половин час да го чета.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.