Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:57 28.09.24 
Спорт
   >> Волейбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Христо Цветановнови  
Автор bugi_bugi (шести)
Публикувано24.11.03 17:12



Както Барбара вече писа, Ицо се е прибра вчера в България. Честно казано много се зачудих защо и се поразрових тук там и даже успях да чуя едно хот-интервю с него и се вбесих. Значи на момчето му изтича договора с италианците, но те нямат нищо против до го подновят. Вярно, че Ицо не е титуляр там, но с ушите си го чух, че в Италия му е харесвало. Излиза, че логично договорът му е трябвало да се продължи. На въпроса защо не е, той отговори, че от България не знам си какво си, не мога сега да го цитирам, да не ви кажа нещо, което той не е казал, но излиза, че Левски са причината договорът му да не е подновен, защото им трябвал за Златната лига и си го поискали обратно. Е, много хубаво, те в Италия ще седят и ще го чакат. Сега им трябвал за лигата, утре ще им потрябва за нещо друго и хайде бегом към къщи, много Италия ти дойде. Нов въпрос: след лигат италианците ще го вземат ли пак. Отговворът на Ицо беше, че не знае. Е, как ще знае, на нашите идиоти тук никой не знае утре какво ще им хрумне. А и италианците не са длъжни да се съобразяват с прищевките на някакви български клубчета (да ме прощават левскарите). Никога не съм харесвала Левски, но и ЦСКА са правили страхотни издънки спрямо талантливи състезатели, така че критиката не е продиктувана от някакви мои клубни пристрастия, просто съм бясна, защото имаме един прекрасен състезател-национал, който играе в силен тим в най-силното волейболно национално първенство - италианското, и някой решава, че може да му определя съдбата, че е Господ и всичко - по дяволите. И Кияц в едно интервю ще ми разправя - никога не съм спрял състезател да излезе да играе в чужбина, аз все пак съм и национален селекционер, а момчетата навън имат възможност за изяви и трупане на опит (не е цитат, по-скоро преразказ). Как пък не!!!
Ако някой може да даде повече разяснения по случая, чул е или е прочел нещо актуално ,моля да го постне. Аз от този състезател много се интересувам, защото е не просто страхотен...невероятен е!!!
Sorry, че стана толкова дълго и объркано, но просто побеснях. Наистина sorry!

Бог наказва когото обича!


Тема Re: Христо Цветановнови [re: bugi_bugi]  
Авторmegi_ab (Нерегистриран)
Публикувано24.11.03 20:14



Аз също съм голяма фенка на Ицо.Много ме кефи това момче.Ще бъде много жалко ако го прекарат нещо.Лично аз нямам любим клубен отбор но смятам да се насоча към левски.Доколкото знам мачовете от златната лига ще се играят във Варна.Някой може ли да ми каже точната дата на която ще се играе мача през декември.Благодаря ви предварително.



Тема Re: Христо Цветановнови [re: megi_ab]  
Автор bugi_bugi (шести)
Публикувано24.11.03 20:32



За кой мач през декември питаш? На 01.12. имат контрола с Цървена звезда, но тук в София, в тяхната си зала - Сиконко. Мисля да отида да го видя Ицето в каква форма се е върнал. Сигурна съм, че е супер, както винаги. Даже ще взема да се прежаля и, въпреки че не обичам тия истории с автографите, ще взема да си поискам едно автографче от него... нали ще се подпише с тая бърза, златна ръчичка

Бог наказва когото обича!


Тема Re: Христо Цветановнови [re: megi_ab]  
Автор Чoвek бeз винa ()
Публикувано24.11.03 21:54



На 5 декември е първия мач във Варна.



Тема Re: Христо Цветановнови [re: bugi_bugi]  
Автор Чoвek бeз винa ()
Публикувано24.11.03 21:59



Единствените които имат думата в случая са шефовете от Левски (не Киац, не и самия Цветанов). Правата на на Христо са на Левски и те могат да си правят каквото искат с него. В случая го връщат защото с този отбор няма да станат отново шампиони, а и в Шампионската лига едва ли ще направят нещо. Няма игач който да предпочита нашата действителност за 300-500 лева пред Италия или където и да е.



Тема Re: Христо Цветановнови [re: bugi_bugi]  
Авторmegi_ab (Нерегистриран)
Публикувано24.11.03 22:06



Прощавай объркала съм се,става въпрос за шампионската лига.Не съм много сигурна но Левски май ще играе срещу Спарта прага във Варна.И за датата също не съм сигурна но доколкото чух трябва да е на 5 декември.Може и да се бъркам.Ако го видиш Ицо прати му много поздрави и от мен.



Тема Re: Христо Цветановнови [re: Чoвek бeз винa]  
Авторmegi_ab (Нерегистриран)
Публикувано24.11.03 22:22



Благодаря Човек без вина.А със Спарта прага ли ще играят?



Тема Re: Христо Цветановнови [re: bugi_bugi]  
Авторmegi_ab (Нерегистриран)
Публикувано24.11.03 22:33



E буги и аз ще се опитам да си взема атограф.Макар и на мене да ми е неудобно но и аз ще се прежаля.И ако дойдете лятото във Варна на мачовете за свет.лига ще се накичим с автографа му.Моите съграждани ме изоставиха,а щяхме да правим агитка.Дано да се появят дотогава.



Тема Re: Христо Цветановнови [re: Чoвek бeз винa]  
Автор Чoвek бeз винa ()
Публикувано25.11.03 13:14



Обърках се нещо, на 5ти декември няма мач от шампионската лига, ще я напиша в нова тема



Тема Re: Христо Цветановнови [re: megi_ab]  
Авторbugi_bugi (Нерегистриран)
Публикувано25.11.03 22:46



Да се "закичим" с автографите ли?! Това определено не го разбрах За това ли "служат" автографите, за закичване?!Май ще се откажа да си взема автограф, той Ицо знае, че ние феновете го убожаваме и без да се редим на опашка за автографи за "закичване". А някъде по-нагоре ме молиш да му предам поздрави от теб?! Виж, ако ми се отдаде възможност с удоволствие, ама държа да те предупредя, че ние с Ицето не се виждаме често, само от време на време, по залите, и то от разстояние от минимум 4-5м, та поздравите от теб...доста ще трябва да викам, за да ги чуе, а и ако пита коя си, как да му обясня, като и аз не знам. Шегувам се...просто въобще не го умея това фамилиарничене с "големите звезди", аз съм просто един обикновен фен, който не държи да бъде забелязван at all, въобще светлините на прожекторите не ми понасят. Сама ще се оправиш много по-добре, успех!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.