Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:42 16.05.24 
Спорт
   >> Волейбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Ne e istina prosto -LEVSKI-Lukoil-2:3!!!  
Автор romeo_honey (sladurko)
Публикувано18.11.03 12:42



Predi vsi4ko az sam edin kulturen i vazpitan mladej,eto za6to,vapreki 4e sam malko mmm depresiran, iskam da 4estitya izklu4itelno dramati4nata,a i dosta sladka pobeda na vsi4ki fenove na Lukoil!
Priznavam 4e spe4elihte parvata bitka,no pak nie 6te spe4elim voinata!!!
6to se otnasya koknkretno za sre6tata,ami kakvo da vi kaja-dobre 4e ne ya gledah na jivo,4e kat ni6to 6tyah da polu4a nyakoi infarkt na miokarda...
Eto i sastavite na dvata tima za derbito:

Levski Sikonko-Lukoil Neftohimik-2:3/23,-19,20,19,12/

Levski Sikonko:Kova4ev 9,Aleksiev 14,Atupov 8,Mihailov 11,Jekov 4,Stefanov 12,Sekulov-libero/Gaidarski 1,Yordanov 1,Krainov 1,Stoyanov/

Lukoil Neftohimik:Milu6ev 31,Kaziiski 18,Samunev 13,Penev 5,Stanev 3,N.Nikolov 7,Peev-libero/A.Nikolov/

Pozdravi na vsi4ki sas sladkite Sugar babes i "Hole in the head" i ne zabravyaite
SAMO LEVSKI!!!
A za moeto angel4e bugi_bugi imam ne6to spetsiyalno {} po-ednata buzka,e haide i po-drugata{},4e da ne te ostavi gajeto!



Тема Re: Ne e istina prosto -LEVSKI-Lukoil-2:3!!!нови [re: romeo_honey]  
Авторbugi_bugi (Нерегистриран)
Публикувано18.11.03 13:17



Истина е, истина е! Аз не съм привърженик на Лукоил, щото от ЦСКА не се отказвам никога, ама Н-И-К-О-Г-А. Но пък винаги се радвам на загубите на Левски. И понеже и аз се опитвам да съм културен фен , ще кажа, че Левски си играха добре момчетата, но просто Лукоил бяха... как да кажа...по-мотивирани. Абе, не ги виждам да им липсва шампионски манталитет, както ти твърдеше. А и не мисля, че ще са отбор-еднодневка, виж другите колективни игри и ще се убедиш, че си държат определени позиции, може да не става въпрос за титли и т.н., но има едно постоянно високо ниво. И понеже 5 г. учих до зала Изгрев в Бургас, и съм им се нагледала, то след ЦСКА, най си обичам Лукоил. Браво зелени човечета, много ме зарадвахте, мачът беше супер!!!
А какво е класирането към момента?! Първи - белите (what a surprise?!), втори - ЦСКА и Лукоил (), трети- Левски ли? А по-нататък?

Тъйййй, мерси за поздрава, въпреки че тия кукли не ме къдрят нещо. Следващият път да ни поздравиш с нещо по-черно.

А това {} за какво беше, не разбрах? Добре поне, че си помислил за това да не ме остави гаджето, че ако всеки вземе {} по едната бузка, после {} по другата бузка, ще има да пиша кофи с мастило....



Тема Re: Ne e istina prosto -LEVSKI-Lukoil-2:3!!!нови [re: bugi_bugi]  
Авторmf (Нерегистриран)
Публикувано18.11.03 13:32



по-нататък:
5. Пирин
6. Марек
7. Локо Пд
8. Черно море
9. Арда
10. Родопа

мачовете за тази седмица, ако те интересуват:
Локо-Арда; Пирин-Марек; Черно море-Левски (който мисля, че се отлага); Родопа-Славия; Лукойл-ЦСКА;



Тема Re: Ne e istina prosto -LEVSKI-Lukoil-2:3!!!нови [re: bugi_bugi]  
Автор romeo_honey (sladurko)
Публикувано18.11.03 13:35



Ohoho fenka na CSKA?Kak moje vsi4ki simpati4ni gospoji4ki da sa vse za "4ervenite"?Absolutno mi e neponyatno,no vse pak e fakt neosporim!
Kakvo da se pravi,takav e jivota...
Mi 4e to ako CSKA-to vleze v troikata 6e bade istinsko 4udo nevijdano...napravo 6a mi se obarkat predstavite za sveta...

Lele ve4e nyamam tarpenie da idva po-barzo sledva6tiya krag ot nadprevarata!
Togava 6e vidim koi e po po -nai...!!!
Aide bye zasega,4e 6a hodya na kino da se pootpusna malko,4e to sled takiva rezultati...{}



Тема Re: Ne e istina prosto -LEVSKI-Lukoil-2:3!!!нови [re: mf]  
Авторbugi_bugi (Нерегистриран)
Публикувано18.11.03 13:55



Мерси, за класирането, а програмата за следващия кръг я имах, но и за нея благодаря. Сега се опитвам да си уредя една командировка до Бс и ако шефът се навие ще гледам големия мач между нашите хора от ЦСКА (нали и ти беше чорбарче като мен?) и по-малко нашите хора от Лукоил. Но ако не успея и Хингис си е в Бс, непременно да гледа мача (МОЛЯ ТЕ!) и да пише как е минал. Ех, дано да им вземем два гейма на тия зелените човечета. Пак ще е загуба, ама достойна. Пък може и да ги обърнем нафтенчетата, кой знае....
И ПРЕДИ, И СЕГА ШАМПИОН Е ЦСКА!!!



Тема Re: Ne e istina prosto -LEVSKI-Lukoil-2:3!!!нови [re: bugi_bugi]  
Авторmf (Нерегистриран)
Публикувано19.11.03 08:09



мачът може и да се отложи за събота, така е поискал шефа на Лукойл, заради стреса от случката снощи - стреляли са по автобуса им на прибиране към Бургас... поредна простотия. Добре че всички са живи и здрави, но все пак, какво става с тоя народ????????



Тема Re: Ne e istina prosto -LEVSKI-Lukoil-2:3!!!нови [re: mf]  
Авторbugi_bugi (Нерегистриран)
Публикувано19.11.03 08:42



Това за стрелбата го твърдят състезателите - от уплах. От полицията съобщиха, че няма данни стъклото на автобуса да се е пръснало от куршум, версиите са много, а и колата, която в този момент е минала край автобуса е идентифицирана и отново не може да се твърди, че пътувалите в нея имат нещо общо със случката, нали разбираш просто съвпадение . Аз предпочитам да вярвам, че в България атентати срещу спортисти не се правят, защото ако си помисля обратното, нали се сещаш, че логиката ще ме отведе в лагера на синята агитка. Защо ли? Ами Левски падат, за втори път, ръководството им се ядосва, налагат им глоби за наказание, феновете не са доволни (някои ходят на кино да се лекуват от дълбоко и непоправимо разстройство на емоционалността). Може някой много депресиран фен да е решил да спре Лукоил по пътя към титлата, като постресне състезателите. И все пак ми се струва тъпо и доста наивно. Абе, стъклото сигурно си е било пукнато и му е дошло време просто да се разпадне...Вярвам ли си???
Иначе ако мачът е в събота, за мен е супер, нямам нужда от командировка, ами в събота сутрин се изстрелвам за Бс - хем малко на гости, хем мача да гледам



Тема Re: Ne e istina prosto -LEVSKI-Lukoil-2:3!!!нови [re: bugi_bugi]  
Авторmf (Нерегистриран)
Публикувано19.11.03 12:59



честно, много ми се иска да ти вярвам, но ти чете ли това:

- съжалявам, че не мога да го копирам
в новинар също пише, че е стреляно със стоп-патрон, в 7 дни спорт пише само, че стъклото се е пръснало... не ми се занимава сега да си блъскам главата, то ще се разбере какво е станало. Но във всеки случай, не е добре.



Тема Re: Ne e istina prosto -LEVSKI-Lukoil-2:3!!!нови [re: mf]  
Авторbugi_bugi (Нерегистриран)
Публикувано19.11.03 13:10



Четох, но опровержението го чувам на всеки кръгъл час по новините на едното или другото спортно радио. Полицията твърдяла, че изстрел е нямало, намерен патрон също. Е, сега на какво да вярвам? Всеки си говори и пише каквото е чул-недочул. Ако Лъки се вясне насам, да вземе да обясни какво предават от Пресцентъра на МВР, другото са глупости явно.
А като цяло случката е много неприятна, но все пак сме в БГ, тук всеки ден се гърмят или пък се газят хора по улиците и управниците ни обясняват, че сме в безопасност. Излиза, че популярните личности са дори в още по-голяма "безопаснос" и затова ей тъй от нищото им се трошат прозорците на автобусите или им се разбиват автомобилите (какъвто беше случая с аудито на Пл. Константинов лятото).
Да живее реда, сигурността и масовото осведомяване в България!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.