Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:43 14.06.24 
Спорт
   >> Волейбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Кой се обърка да каже, че Лукойл ще гази наред  
Автор P.Solberg (WRC Driver)
Публикувано12.11.03 10:41



Точно това се опроверга в последният мач от този кръг, когато Славия победи с 3:1 прехавленият отбор от Бургас, във собствената му зала "Младост". Матей се представи много под очакването, докато младите слависти играха прекрасно в защита и на блокадата и не оставиха никакви шансове на именитият си съперник. Резултатът в отделните части бе - 25:17,25:20,16:25,25:22. Така отборът на Славия излезе на първото място със пълен сбор от точки - 8.



Тема Re: Кой се обърка да каже, че Лукойл ще гази нареднови [re: P.Solberg]  
Автор romeo_honey (sladurko)
Публикувано12.11.03 14:08



Ups, Lukoil se prepanaha o6te na starta!Shte bade istinsko 4udo ako izdarjat na naprejenieto do kraya na nadprevarata!Shto se otnasya do Matei4o,az li4no mnogo go haresvam,no ima o6te baya da poraboti za da iz4isti nyakoi neto4nosti v igrata si i da se prevarne vav zvezda ot svetovna veli4ina,koeto iskreno mu jelaya!!!



Тема Re: Кой се обърка да каже, че Лукойл ще гази нареднови [re: romeo_honey]  
Авторkakaтa (Нерегистриран)
Публикувано12.11.03 14:53



Мили ми Ромео,
остави тая латиница....давай на кирилица!!!
Много си ни труден за....контакт



Тема Re: Кой се обърка да каже, че Лукойл ще гази нареднови [re: P.Solberg]  
Автор revit_fan ()
Публикувано12.11.03 15:43



Е то Матей няма как и да се напъва срещу Славия!
Браво на бялата лавина



Тема Re: Кой се обърка да каже, че Лукойл ще гази нареднови [re: P.Solberg]  
Автор Чoвek бeз винa ()
Публикувано13.11.03 02:58



Ооо извинявай, че се обърках, ти що не кажеш кой ще е шампион като си толкова наясно?



Тема Re: Кой се обърка да каже, че Лукойл ще гази нареднови [re: kakaтa]  
Автор romeo_honey (sladurko)
Публикувано13.11.03 16:02



Izvinete me prekrasna mileidi,no s kirilitsata sam malko skaran...!



Тема Re: Кой се обърка да каже, че Лукойл ще гази нареднови [re: Чoвek бeз винa]  
Автор romeo_honey (sladurko)
Публикувано13.11.03 16:05



E kak koi 6te e 6ampion!?Ami 4e to i malkite v detskata gradina da popita6 6te ti otgovoryat bez da se zamislyat-LEVSKI SIKONKO!!!



Тема Re: Кой се обърка да каже, че Лукойл ще гази нареднови [re: Чoвek бeз винa]  
Автор P.Solberg (WRC Driver)
Публикувано13.11.03 20:09



Ами като гледам ако Лукойл продължават с изключително "убедителните" игри, като примерно тази със Славия, сигурно те ще се шампиони.



Тема Re: Кой се обърка да каже, че Лукойл ще гази нареднови [re: P.Solberg]  
Автор Чoвek бeз винa ()
Публикувано14.11.03 02:09



Аз не си спомням някой да е станал шампион без нито един неубедителен мач



Тема Re: Кой се обърка да каже, че Лукойл ще гази нареднови [re: Чoвek бeз винa]  
Авторbugi_bugi (Нерегистриран)
Публикувано14.11.03 09:55



Спокойно, Невинний, забележката "кой се обърка" не е персонална към теб, защото и аз заявих тук, че Лукоил ще са шампиони тая година. И междувпрочем продължавам да го твърдя. Един мач не означава нищо, повечето отбори в БГ сега се сработват и изненади винаги може да има, със сигурност в нашата лига тая година ще е интересно,но... Лукоил все пак ще са шампионите тая година, да ме извиняват "левскарите", при цялото ми уважение към техните любимци като състезатели и към гения на Кияц като треньор, тая година вероятността да се разминат с трофеите благодарение на "бургазлии" е мнооооого голям. Съболезнования, сини момчета и момичета!



Тема Re: Кой се обърка да каже, че Лукойл ще гази нареднови [re: bugi_bugi]  
Автор romeo_honey (sladurko)
Публикувано14.11.03 11:05



Slan4itse sajalyavam,4e tryabva taka da te razo4arovam,no LEVSKI e bil,e,i 6te bade SHAMPION!Prosto "sinite" sa rodeni za da badat vinagi na varha!!!



Тема Re: Кой се обърка да каже, че Лукойл ще гази нареднови [re: romeo_honey]  
Авторkakaтa (Нерегистриран)
Публикувано14.11.03 16:26



ООООО....я не се изхвърляй...родени за шампиони????
В съвременния спорт шампион става тоя отбор,който има по-голям бюджет и направи най-добрата селекция???
Както каза Малинов в интервю в "7 дни спорт"-омлета се прави с яйца????
Панимаеш?????



Тема Re: Кой се обърка да каже, че Лукойл ще гази нареднови [re: kakaтa]  
Автор BARBARA_SANTANA (amores)
Публикувано15.11.03 21:03



i az mislq kato bugi_bugi- tova che edin pat LUkoil sa zagubili ne znachi nishto! eto vijte primerno Arda Kardjali- padame,padame,oba4e pak shte stanem shampioni! a inache....
SAMO LEVSKI!
i RAZBIRA SE- BALGARI YNACI!
nqkoi beshe pital za programata-kajete q che i az ne q znam!are pls!



Тема Re: Кой се обърка да каже, че Лукойл ще гази нареднови [re: romeo_honey]  
Авторbugi_bugi (Нерегистриран)
Публикувано16.11.03 11:58



Слънчице, и аз съжалявам, но само рождението като фактическо обстоятелство не е достатъчно, за да станеш шампион. И националите ни са родени, ако ме питаш, да са олимпийски, световни и европейски шампиони, но .... Каката те е светнала вече какво още е необходимо. Списъкът може да се увеличи трикратно, но "твойта вяра непоколебима в синята лавина" ме възпира да се трепя да пиша повече от написаното вече.

Надеждата крепи левскарите, а глупаците крепят надеждата! - народна поговорка



Тема Re: Кой се обърка да каже, че Лукойл ще гази нареднови [re: BARBARA_SANTANA]  
Авторmegi_ab (Нерегистриран)
Публикувано16.11.03 12:48



Ако става въпрос за свет.лига ,доколкото знам Русия отпада и групите остават:гр.А Гърция,Бразилия,Португалия,Испания.гр.Б Франция,България,Япония,Полша гр.С Италия,Китай,Сърбия и Черна гора,Куба.Финалният турнир ще се проведе в Рим като в него ще участват само 4 отбора.



Тема Re: Кой се обърка да каже, че Лукойл ще гази нареднови [re: bugi_bugi]  
Автор romeo_honey (sladurko)
Публикувано16.11.03 14:56



Zahar4eta kakva e tazi ofanziva sre6tu "sinite mom4eta"?
Naistina priznavam,4e finansovata stabilnost e vajen faktor za prosperiteta na daden tim,no LEVSKI e otbor s traditsii,ne nyakoya ednodnevka,se6tate se kogo imam vpredvid...

LEVSKI E RELIGIYA!!!
Za men e 4est i udovolstvie da sam 4ast ot "sinyata ideya" i nikoga nyama da ya predam!!!
Shto se otnasya do Lukoil mislya ,4e imat 6ans za ne6to pove4e tozi sezon,no prosto im lipsva 6ampionski mantalitet!
Li4no za men Slavia e po-seriozen konkurent na "sinite" i o4akvam adski tejki ma4ove s tyah...
Taka ili ina4e kakto znaete:
Ima istina edna i tya e "SAMO LEVSKI SOFIYA" i to4ka po vaprosa za6toto taka kaza Ledeniya Steve Austin!



Тема Re: Кой се обърка да каже, че Лукойл ще гази нареднови [re: megi_ab]  
Автор Чoвek бeз винa ()
Публикувано17.11.03 01:08



Световната лига става все по-безмислена и смешна



Тема Re: Кой се обърка да каже, че Лукойл ще гази нареднови [re: Чoвek бeз винa]  
Авторbugi_bugi (Нерегистриран)
Публикувано17.11.03 07:55



Обоснови се. Защо мислиш така? Ще ми е много интересно да разбера.



Тема Re: Кой се обърка да каже, че Лукойл ще гази нареднови [re: romeo_honey]  
Авторbugi_bugi (Нерегистриран)
Публикувано17.11.03 08:08



Захарче мило мое сладко пресладко, няма никаква офанзива срещу сините, просто не си прав. Разбирам пристрастията ти, но поразсъждавай малко и сам ще стигнеш до извода, че ако Левски са шампиони тази година, това ще е малко изненадващо и ще се дължи на лошо представяне на другите, а не на доброто на Левски, защото и най-доброто да покаже Левски, няма шанс да е шампион. А, и моля те сега да не плачкаш, ако ти стане много мъчно, аз имам рецепта за успокояване на духа. Предвид класиранията на ЦСКА последните няколко....уф много...... години, рецептата е със сигурност изпробвана.
И все пак..."И преди, и сега, шампион е ЦСКА!"



Тема Re: Кой се обърка да каже, че Лукойл ще гази нареднови [re: bugi_bugi]  
Автор Чoвek бeз винa ()
Публикувано18.11.03 03:03



Прекалената комерсиализираност е причината. Не ги интересува дали участват най-добрите, а да се печелят пари, от което световната лига не става по-интересна, а още по-тъпа, защото се бутат напред слаби и безинтересни отбори, примерно Испания. А сега няма да участва Русия, що за простотия? Какво ще гледам от тази лига? Испания срещу Полша?



Тема Re: Мили ми Ромеонови [re: bugi_bugi]  
Авторbugi_bugi (Нерегистриран)
Публикувано18.11.03 07:58



Захарче мило мое сладко и непоколебимо вяреващо в синята идея, не че искам да се заяждам с теб и левскарската ти душа, ама след като се изигра дербито на този кръг, както го наричат журналистите, и стана ясно кой колко може, ти и една дума вече не си написал по въпроса кой има сили да стане шампион. Аз...не те дразня, ама вземи кажи два лафа за този мач и резултата. Що не им стигнаха силиците на "родените за шампиони", къде останаха последиците от свещеното им рождество?



Тема Re: Световната лиганови [re: Чoвek бeз винa]  
Авторbugi_bugi (Нерегистриран)
Публикувано18.11.03 08:09



Може да си прав, но само донякъде. Днес няма силни и слаби отбори, вече се видя. Затова не мисля, че се включват посредствени отбори (такива почти няма) с добра финансова организация (щото ние тогава защо сме им???). Аз за Испания съм съгласна, че ги врат каде ли не, а нищо не става от тях, но за Полша...не играят красив волей, но 4 години не ни дадоха мач, чак сега на европейското една измъчена победичка, не бива да ги подценяваме. А Русия, какво съжеляваш за тях, нито в лигата, нито на европейското ми хареса играта им. Отборът, с който се явиха в Германия, е вече умряла работа, свършен е, а пък не ги виждам да работят здраво върху нещо ново. Е, верно, те само от всеки по-голям град да вземат по един волейболист, ще имат три национални отбора...което значи че скоро ще се появят подновени, подсилени и готови да мачкат, не отричам че са сила (и не само във волейбола), но си мисля, че тази година лигата спокойно може да мине и без тях, без да пострада откъм качество на показана игра, пък по-догодина, като се освежат, да ги поканят пак, ще се радваме да им смачкаме фасона. Така де, с какво ще си рефрешнат отбора, с младежки национали, да ама българските им връстници вече им показаха кой е по-добрият.

Лигата ще е добра, докато в нея има перспективни (макар и бедни) отбори като нашия, и ние пак ще се взривяваме във Варна, в София или където решат да се провежда за вбъдеще. БЪЛГАРИ ЮНАЦИ!!!



Тема Golyama izlagatsiya stana...нови [re: bugi_bugi]  
Автор romeo_honey (sladurko)
Публикувано18.11.03 12:58



Slan4itse moe v momenta sam malko porazstroen predvid obstoyatelstvata...nali razbira6...az prejivyavam vsyaka zaguba na "sinyata lavina" dosta teji4ko!
Kato edin roden optimist,oba4e,ne se i samnyavam ,4e tova 6te bade samo savsem mikroskopi4no otklonenie po patya ni kam porednata 6ampionska titla,koyato mislya 4e napalno zaslujavame!
Prosto sme adski dobri i skoro 6te go dokajem-povyarvai mi!!!




Тема Re: Световната лиганови [re: bugi_bugi]  
Автор Чoвek бeз винa ()
Публикувано23.11.03 13:16



Не може да ми хареса турнир, на който се класират отбори според финансови признаци, а не от квалификации или нещо обективно.



Тема Re: Golyama izlagatsiya stana...нови [re: romeo_honey]  
Автор Hingis (минаващ)
Публикувано25.11.03 11:29



Mnogo sujalqvam , 4e me nqmashe tolkova vreme, 4e da zloradstvam-haha. Ne nqmam takiva namereniq, no mi pisna vse da se pishe Levski i CSKA(makar i az da sym 4ervena i to mnogo) Nali sme si ot Bs - absoliutna podkrepa za Lukoil. Puk i kato gledam napravo sme vi zduhali i sini i 4erveni. A tova za Slaviq, mnogo byrzo zabravihte za prerekaniqta mejdu dvata otbora predi pyrvenstvotot, taka 4e nqma da se u4udq ako vsi4ko e bilo prosto edna golqma ugovorka mejdu beli i zeleni. Vyobshte smesih vsi4ki cvetove. I kakto pri futbola, minalata godina 4erveni ma4kaha na red, tazi godina bqlo-4ernite sa na hod, dogodina sini i t.n., taka i pri voleibola vsi4ko e prodadeno i razdadeno predvaritelno.



Тема Re: Кой се обърка да каже, че Лукойл ще гази нареднови [re: P.Solberg]  
Авторsns (Нерегистриран)
Публикувано29.12.03 15:00



Moeto mom4e ti iavno izob6o ne razbira6 ot sport a o6e po-malkop ot boleibol.A va6eto otbor4e vav Varna kak e?A kalasiraneto sega kak e-tarikat?



Тема Цитирам: "boleibol"нови [re: sns]  
Автор sir Majestic (2004)
Публикувано01.01.04 01:21



Жесток спорт... как се играе



Ако нямаше облаци, нямаше да се радваме на слънцето


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.