Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:04 29.06.24 
Спорт
   >> Волейбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема edin ot tqhнови  
Автор resis (непознат )
Публикувано24.09.03 23:11



Zdrasti,za purvi put vlizam tuka i da si priznaq ostanah dosta uchuden kolko hubavi i ne dotam hubavi neshta pishete za nas.Prochetoh nqkude,che bihte iskali da si chatite s nqkoi ot natzionalniq otbor(muje),emi davaite,pitaite me puk ste se opitam da vi pomogna s kakvoto moga.



Тема Re: edin ot tqhнови [re: resis]  
Авторjimbo5OO (Нерегистриран)
Публикувано25.09.03 00:23



Аха! Това добре, обаче става ли да ни се представиш все пак да знаем с кого комуникираме? Защото иначе няма да знаем какви въпроси и как да задаваме, а също дали наистина си наясно с нещата във волейбола, за което се вижда, че претендираш:)



Тема Re: edin ot tqhнови [re: jimbo5OO]  
Авторbeauty (Нерегистриран)
Публикувано25.09.03 00:56



he-he,to i az moga taka - da vlqza v kluba i da se predstavq za vseki edin ot nacionalniq!dori i da kajesh koi si(ako izobsto si nqkoi ot tqh de) kakva e garanciqta che ste kajesh istinata:))))))ili moje bi nie ste trqbva da otgatnem,a?:))))Dai pone nqkoi joker,toku vij sme poznali!!!!



Тема Re: edin ot tqhнови [re: beauty]  
Авторbugi_bugi (Нерегистриран)
Публикувано25.09.03 09:09



Ako ne iskash da si kazhesh imeto, zapochni s nyakoe zhokerche ot tipa - nomer na flanelkata (ama ne razmer), ryst v sm, teglo, rozhdenna data i t.n. Tuk vsichki dobre "poznavat" nacionalite i shte stane yasno koj si i kakav si. A s imeto e lesno. Eto sega az vi kazvam, che sam Plamen Konstantinov naprimer i k'vo, kak shte razberete, che ne lazha??? Otnovo vi prizovavam - da igraem chestno. Taj che, gotin, bez nomera, k'v si ti???



Тема Re: edin ot tqhнови [re: bugi_bugi]  
Автор P.Solberg (Rally fen)
Публикувано25.09.03 09:37



А бре на нас жокер не ни требва, ама все пак дай да видим, кой си щото да не стане някой фал, като се ядосам на някой от националите ти да пострадаш.



Тема Re: edin ot tqhнови [re: resis]  
Автор resis (непознат )
Публикувано25.09.03 14:42



Ama kakvi ste nedoverchivi samo.Ne moga da vi dokaja sega che sum edin ot 12-te,no ako se razprikazvame moje i sami da se ubedite v tova.Nqmam jelanie da si igraem na tombola,zatova ne se opitvaite da poznaete koi sam,prosto me priemete kato edin ot tqh.



Тема Re: edin ot tqhнови [re: resis]  
Авторjimbo5OO (Нерегистриран)
Публикувано25.09.03 17:58



Приемам те за един от тях, ама кой? Ще е интересно да знаем с кой от волейболистите говорим, че за 1 път се случва "един от тях" да чете мненията:)))) Ами, ако може да ни разясниш малко за квалификациите за Олимпиадата(за да се докажеш, че си "един от тях" при случай, че пак откажеш да си споменеш името. Виж, ако искаш можеш да ми го кажеш на icq-344358843 или в IRC с никовете limonosov, jimbo500 или _kickban_ Благодаря ти!
:)



Тема Re: edin ot tqhнови [re: jimbo5OO]  
Автор P.Solberg (Rally fen)
Публикувано25.09.03 18:33



Аз съм Осама бин Ладен, вервайте ми!



Тема Re: edin ot tqhнови [re: resis]  
Авторveteran (Нерегистриран)
Публикувано25.09.03 21:14



Shansat da si edin ot tyah e minimalen , no vse pakne go izkluchvame . Ako spodelish pone koi nabor si moge i da se okageme poznati. Za jokeri e mnogo slogno zashtoto, ako chovek reshi da ne si kage koi e , to nyama kak da go nakarash nali. I az sam taka vav forumite ne gelaya da mi se razprostranyavat koordinatite, to si e lichno reshenie tova. Za voleibola moge mnogo da si govorime, no shte stane kato se ubedime vzaimno koi koi e. AAA setih se i oshte neshto kagi ot koi otbor si proizlyazal kato voleibolist. Ne nastoyashtiyat a naprimer mladsha, starsha kade si igral. Samo dva vaprosa sam ti zadala i to super lesni , dano da mi otgivorish



Тема Re: edin ot tqh [re: veteran]  
Авторjimbo5OO (Нерегистриран)
Публикувано25.09.03 21:56



Ветеран или Ветеранка си? И моя е много лесен:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.