Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:17 01.06.24 
Спорт
   >> Волейбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема За феновете и resis с уважениенови  
Автор megi_ab (непознат )
Публикувано24.10.03 01:17



Здравейте всички фенове на волейбола.От дълго време следя дискусиите ви,но неможех да се включа поради проблеми с компютърът ми,(използвам случаят да благодаря на P.Solberg,че ми помогна)Страшно ме кефи,че1.сте истински фенове 2.възпитани и мн.умни хора.Не съм много запозната с минали случки и изяви във волейбола,но за щастие има хора като вас от които научавам много неща.Искам да пожелая на resis и неговите съотборници(нац.отбор мъже и жени)много здраве,успехи както и дълго време още да ни радват.Поне за мене вие сте една от малкото радости в този(малко скапан)живот.Дълбок поклон пред всички ви за това което правите за нас и за БЪЛГАРИЯ.



Тема Re: За феновете и resis с уважениенови [re: megi_ab]  
Автор jimbo5OO (Българин!)
Публикувано24.10.03 02:41



То и аз имах преди проблеми като трябваше да си пост-на мненията ама се оправи връзката и дано да е така занапред:))
Като гледам и ти не си никак глупав(а) и ще се радваме(предполагам и другите), че и ти ще се включваш вече във форума:)



Тема Re: За феновете и resis с уважениенови [re: megi_ab]  
Авторbugi_bugi (Нерегистриран)
Публикувано24.10.03 07:41



Добре дошъл/а! Много мили думи, сигурно от много мил човек....



Тема pravilno!нови [re: bugi_bugi]  
Автор BARBARA_SANTANA ()
Публикувано24.10.03 11:34



samo ei takiva neshta da se vijdat!willkommen !tuka da ti kaja e dosta qko ponqkoga



Тема за феноветенови [re: megi_ab]  
Авторmegi_ab (Нерегистриран)
Публикувано24.10.03 14:54



Благодаря ви.Мислили ли сте как нашите любими спортисти гледат на нас феновете.Мого ми се иска да вярвам,че ни приемат като наистина сериозни хора.Става ми много гадно като чета в някоя рубрика изказвания от типа(ще ги скъсам или искам да ме скъсат и разни др.такива цветущи фразички)направо ги съжелявам хората.Мисля че в този клуб не е така и затова моля resis да не се притеснява да споделя с нас.Тук виждам доста хора които наистина им пука за този спорт и ги боли за него



Тема Re: за феноветенови [re: megi_ab]  
Автор P.Solberg (WRC Driver)
Публикувано24.10.03 16:00



Ем радвам се, че помогнах и вече имаме нов член на клуба. Добре дошла и приятно четене на темите. Пък ти нали беше от Варна, може на някой мач да отидем заедно, че да стане хубава агитка.



Тема Re: за феноветенови [re: megi_ab]  
Авторbugi_bugi (Нерегистриран)
Публикувано24.10.03 16:36



Тук в нашия клуб фразата "ще ги скъсам" може да звучи само и единствено по този начин:
"Ще ги скъсаме поляците!!!"
"Ще ги скъсаме японците!!!"
"Ще ги скъсаме французите!!!"
"Ще ги скъсаме всички останали и ще станем номер 1 в лигата догодина!!!"
....
"Ще ги скъсаме и всички онези, които ни се изпречат по пътя към Атина, било мъже, или жени!!!"




Тема Re: за феноветенови [re: bugi_bugi]  
Авторmegi_ab (Нерегистриран)
Публикувано24.10.03 17:38



Ами дайте да ги скъсаме тогаваа на P.Solberg -ще ми бъде много приятно да направим една страхотна агитка във Варна



Тема Re: за феноветенови [re: megi_ab]  
Автор Hingis (минаващ)
Публикувано24.10.03 20:51



Ne e 4estno i az tuk cql den imam problemi s tazi stranica i se vkliu4vam malko kusno. Welcome! A tam vyv Varna,tezi agitki neshto, mnoooogo sumnitelno haide 4ao vi !



Тема Re: за феноветенови [re: Hingis]  
Автор BARBARA_SANTANA ()
Публикувано24.10.03 21:11



aaaaaa,molq,molq!az ot publikata vav Varna sam mn dovolna! super si bqha horata!

BULGARI YNACI!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.