Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:32 02.07.24 
Спорт
   >> Волейбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема NACIONALITEнови  
Автор BARBARA_SANTANA ()
Публикувано07.10.03 10:56



awe nqkoi znae li koga shte se sabirat momchetata(za mene batkovcite) za nqkvi kontroli ili da zapochnat podgotovkata za kvalifikaciite?are kajete ako znaete

DA JIVEE BULGARIA,BULGARITE I .... PUSHKATA!



Тема Re: NACIONALITEнови [re: BARBARA_SANTANA]  
Авторluki (Нерегистриран)
Публикувано07.10.03 11:34



to4na data edva li niakoi moje da ti kaje 6toto i vav federaziata edva li znaiat a kiaz sega misli samo za levski.vav vseki slu4ai ne po rano ot 15 dekemvri 6te e sabiraneto a za kontroliteo6te ne se znae ni6to



Тема Re: NACIONALITEнови [re: BARBARA_SANTANA]  
АвторBugi_bugi (Нерегистриран)
Публикувано07.10.03 12:22



Много си нетърпелива...;). "Батковците" трябва да поиграят сега малко и със своите клубове, да се изявят на една малко по-различна сцена... Вътрешните първенства някъде започнаха и то съвсем сериозно, а другаде (като у нас) започват тепърва... Не може един човек да е едновременно на сто места, затова световният волейболен календар е общо взето синхронизиран между клубни изяви и международни форуми. Та значи, като се наиграят с клубовете си, ще се сберат да си видят и като национали, което няма как да е преди средата на ноември (най-рано!!!) или дори месец по-късно. Пък и първо международната федерация ще се сбере няколко пъти, ще умува, ще решава и, ако не променят нищо, идват Световни купи, квалификационни турнири и т.н. Между другото някой знае ли какво ще е положението на добре представилите се на Световната купа по отношение на Олимпиядата??? Разбира се, доколкото е решено сега, щото не изключвам преосмисляне на ситуациата от сртана на fivb.



Тема Re: NACIONALITEнови [re: Bugi_bugi]  
Автор BARBARA_SANTANA ()
Публикувано07.10.03 19:37



ne be,az ne za drugo mi Plamen mi zvani oniq den po gsm-a i vika :"Vili,molq ti se kaji koga ni sabirat!"i az kvo da praq -poeh taq zadacha i tarsq...



Тема Re: NACIONALITEнови [re: BARBARA_SANTANA]  
Авторbugi_bugi (Нерегистриран)
Публикувано08.10.03 08:41



Takava samojertva za Plamen?!? Sigurna sam, che ako Evgeni razbere, shte mu razbiesh sarceto .



Тема Re: NACIONALITEнови [re: BARBARA_SANTANA]  
Авторanonimen (Нерегистриран)
Публикувано08.10.03 12:22



E, Violetke po-poleka :)



Тема Re: NACIONALITEнови [re: anonimen]  
Авторbugi_bugi (Нерегистриран)
Публикувано08.10.03 12:32



Ей, к'ъв си ти? Т'ва си е закачка само между мен и Вилито. Що се месиш? Освен ако не си Евгени, щото тя много го харесва и тогава аз съм пас.



Тема Re: NACIONALITEнови [re: bugi_bugi]  
Авторanonimen (Нерегистриран)
Публикувано08.10.03 13:19



Ne6to losho da sum kazal?A k,v sum az edva li niakoga shte razberate :) To i az ne znam...



Тема Re: NACIONALITE [re: BARBARA_SANTANA]  
Автор resis (един от тях)
Публикувано08.10.03 15:29



Ste ni sabirat nqkude okolo 20 dekemvri a inache za svetovnata kupa purvite tri otbora se klasirat za olimpiqdata



Тема Re: NACIONALITE [re: resis]  
Автор BARBARA_SANTANA ()
Публикувано08.10.03 21:38



e,nachi sme vatre!a mejdo drugtoto toq deto se pishe anonimen i mi znae imeto da si kaje koi e da ne zvanna na Varadinov da stane na kalbeta,nali...razbirash li...ti sq mene uvajavash li me?spoko,nie s Evgeni sme se dogovorili!koi go zapozna s jena mu-Az!
inache tva momche Plamen i golem pich!
mersi na resis za otgovora
i mi stiskaite palci che tragvam na turne

DANO GOSPOD E S MEN!

Редактирано от BARBARA_SANTANA на 08.10.03 21:42.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.