Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:44 26.06.24 
Спорт
   >> Волейбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Сашо Станков:Искам момчетата да се забавляватнови  
Автор P.Solberg (WRC Driver)
Публикувано20.10.03 16:50



1. Какво трябва да направите, за да спечелите?
2. Кое е най-слабото място на противника?
3. По-силен ли е отборът ви в сравнение с миналия сезон?
4. Какво ще кажете в съблекалнята преди мача?
5. Защо мачовете между ЦСКА и Левски са различни?




Макар и само на 31 г., Александър Попов вече има солиден треньорски стаж. Поема мъжете на ЦСКА, когато е на 26. Минава за най-прогресивния млад специалист у нас. Помощник на Милорад Киац в националния отбор.

1. Уж се познаваме много добре, а всеки път, когато играем един срещу друг, е толкова различно. И двата отбора не сме в добра форма. Дербито идва твърде рано, но съм убеден, че ще има интрига. Имаме хубав сервис и ако не грешим в чуждата зала, ще увеличим шансовете си за успех. Другата ни силна страна е блокадата.
2. Не искам да говоря за слабостите на Левски, а по-скоро за плюсовете им. Дългогодишни шампиони са. Имат силно изразено самочувствие, което защитават на терена.
3. Би трябвало, но се нуждаем от време за сработка. След Нова година ще изглеждаме по съвсем друг начин. Новият диагонал - румънецът Кристиян Цитигой, е от скоро в отбора. Смилен Мляков си смени поста. Това е все едно в баскетбола от гард да заиграеш крило или център.
4. Ние вече сме си казали повечето неща. Важното е да излязат на игрището спокойни, без да мислят за тактика. Да изпитват радост от волейбола и да са агресивни.
5. Традицията. Левски и ЦСКА винаги са били като плюса и минуса на магнита. В тези отбори се събират най-добрите спортисти, а това е гаранция за зрелище.


Инфото е на 7 дни спорт.



Тема Re: Сашо Станков:Искам момчетата да се забавляватнови [re: P.Solberg]  
Авторanonimen (Нерегистриран)
Публикувано21.10.03 05:34



Naistina tova e edin ot nai progresivnite ni treniori v momenta. Oshte kato igrach beshe strahoten, strahoten e i kato chovek, no mislya che kontuziya mu preprechi paty kam varha i sega dokazva pak che naistina razbira ot voleibol. Bravo Sasho USPEH



Тема Re: Сашо Станков:Искам момчетата да се забавляватнови [re: P.Solberg]  
Авторaнoнимeн (Нерегистриран)
Публикувано21.10.03 08:10



аз ли нещо се бъркам, или треньора се казва Сашо Попов, а Станков е новия на футбола?



Тема Re: Сашо Станков:Искам момчетата да се забавляватнови [re: P.Solberg]  
Автор P.Solberg (WRC Driver)
Публикувано21.10.03 10:14



ДА де,ама заглавието на статията в ел.адреса на 7 дни е била сгрешена и аз като съм я копвал.



Тема Re: Сашо Станков:Искам момчетата да се забавляватнови [re: P.Solberg]  
Авторkakaтa (Нерегистриран)
Публикувано21.10.03 12:07



Ето пак си идваме на думата.....за спортните журналисти...или пък редактори
Не знам кой е сгрешил в случая....ама пък в заглавие да сбъркат името на треньора....хахаха...смях в залата!!!!!!
Сашо Попов бе наистина супер състезател....но дискова херния го отказа от състезателна дейност и то на 23 години....точно в силата му !!!Но пък спечели треньорската гилдия....защото според мен е много на "ти " със съвременните
методи на работа,добър психолог...и много други неща,които се изискват,за да си добър треньор.
Пожелавам му успех !!!!



Тема Re: Сашо Станков:Искам момчетата да се забавляват [re: anonimen]  
Автор Чoвek бeз винa ()
Публикувано21.10.03 12:50



Не виждам какво му е толкова прогресивното, но явно е на мода в момента да се хвали Сашо Попов.



Тема Re: Сашо Станков:Искам момчетата да се забавляватнови [re: kakaтa]  
Автор Чoвek бeз винa ()
Публикувано21.10.03 12:52



Да, сега остава да го докаже като спечели нещо?!



Тема Re: Сашо Станков:Искам момчетата да се забавляватнови [re: Чoвek бeз винa]  
Авторbugi_bugi (Нерегистриран)
Публикувано21.10.03 14:41



Невинний, с прискърбие ще се присъединя към твоето мнение. ЦСКА тотално ме разочароваха в мача срещу Левски. Сашо Попов е страхотен наистина, но червените бяха умрели вчера.... Браво на Левски и на треньора им Киац! На бялото черно не мога да кажа.....



Тема Re: Сашо Станков:Искам момчетата да се забавляватнови [re: bugi_bugi]  
Автор BARBARA_SANTANA ()
Публикувано22.10.03 10:35



emi kvo da kaja.... SAMO LEVSKI!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.