Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:52 04.07.24 
Спорт
   >> Волейбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: NACIONALITEнови [re: bugi_bugi]  
Автор P.Solberg (WRC Driver)
Публикувано20.10.03 16:38



Да изясня една от вероятностите, за прякора на бате Владо. Лудия Макс е прякорът на Макс Биаджи, който е многократен шампион в клас 250 к.к в световния пистов шампионат за мотори. А иначе може и да е заради играта, ама май се казваше Кармагедон и главният герой беше Лудия Макс. Както и да е.



Тема Re: NACIONALITEнови [re: P.Solberg]  
Авторanonimen (Нерегистриран)
Публикувано21.10.03 05:30



AZ se namesvam po povod pryakora na Pushkata, ne idva ot servizite mu , zashtoto predi oshte da stane takav spec, v mladegkiyat otbor na CSKA mu vikaha taka. Beshe mnogo otdavna i ne si spomnyam kakva beshe istoriyata tochno. Neka mi ya pripomni resis che me chovarka ot izvestno vreme. Kakvo da se pravi starost neradost, zabravyam veche.....



Тема Re: NACIONALITEнови [re: anonimen]  
Автор BARBARA_SANTANA ()
Публикувано22.10.03 10:28



e,dobre e che pak neshto pomnish,zashtoto shtom Evgeni e bil oshte mladej.... tova e bilo predi dosta godini mnogo si navatre vav volleyballa



Тема Re: NACIONALITEнови [re: BARBARA_SANTANA]  
Авторanonimen (Нерегистриран)
Публикувано22.10.03 19:30



Moga da te uspokoya , che go poznavam lichno, pri tova dobre, no infoto koeto tebe te valnuva ne e za tuka. Navatre sam s voleibola dosta sashto, mladosta mi e minala po zalite, togava kogato ti moge bi si hodila prava pod masata. Ne go priemai zayadlivo , a samo kato info.



Тема Re: NACIONALITEнови [re: anonimen]  
Авторbugi_bugi (Нерегистриран)
Публикувано23.10.03 10:49



Е, добре де, кажи тогава за прякорите.... Другите имат ли си? Защо Крейзи Макс, защо точно Пушката? Ясно, че знаеш, ама се правиш на 2 и 1/2. О, и разкажи за онова младежко, когато сме станали световни шампиони... Сигурно си живял в онези времена и знаеш... И още нещо, някога имаше един допинг скандал около Ники Желязков и още един около Тони Зетова... Така и не разбрах какво стана тогава, пък и бях твърде млада, за да имам траен интерес към каквото и да било... Но сега се чудя какви ни ги скроиха тогава...Ако помниш, кажи, ще ни е интересно... Мерси! Иначе около Пушката пикантериите въобще и не искаме да ги чуваме, пак ще се изпоразсърдим...хайде няма нужда... А то навремето ставаха някакви работи около това момче, ама май вестниците преувеличиха... Пък и какво толкова станало... Да ни е жив и здрав и да ни радва, пък другото си е негова работа...



Тема Re: NACIONALITEнови [re: anonimen]  
Авторanonimen (Нерегистриран)
Публикувано23.10.03 12:46



Ei, tuk mnogo anonimni se navadihme! Kak stava toia nomer? Az triabva da si vzema drug nick! Ne che pisha chesto tuk, no da ima razlika vse pak!



Тема Re: NACIONALITEнови [re: anonimen]  
Автор jimbo5OO (Българин!)
Публикувано23.10.03 13:05



:)



Тема Re: NACIONALITEнови [re: jimbo5OO]  
Авторanonimen (Нерегистриран)
Публикувано23.10.03 15:42



:(



Тема Re: NACIONALITEнови [re: bugi_bugi]  
Авторanonimen (Нерегистриран)
Публикувано23.10.03 17:27



V predishniyat si otgovor utochnih, che ne si spomnyam kakav beshe sluchay s PUshkata(prykora mu), prosto deset godini e dosta dalag period za da pomnya podobni raboti. Pak i nikoga ne mi se e nalagalo da se opitvam da si pripomnyam podobni raboti osven sega otskoro, otkakto go zachovarkahte tozi Evgeni. Neznam kakvo tochno te valnuva pokrai Tova svetovno za mladegi v EGIPET (ako ne me lage pametta) . Moga da ti kaga (tova si spomnyam pone) medalite izglegdaha dosta vnushitelni i krasivi. :::))))))Znam che Evgeni, Plamen, misly i NIki no ne sam sigurna uchastvaha, ostanalata chast ot sastava mi e pobyagnala veche. Momchetata si go zaslugiha, byaha vaznagradeni i shtastlivi. Da si na parvoto stapalo na karierata si i da spechelish svetovno, ne e nikak malko, naprotiv zvuchi obeshtavashto. Eto kolko godini sled tova te dokazaha che tezi medali za bili naistina za profesionalno svarshena rabota.
Vav vseki sport osobeno kolektivnite, konstantno pologenie na uspehite nyama, tova sa givi hora s nai razlichni problemi i nastroeniya , te greshat i taka natatak, nyama za kiakvo da gi uprekvame. Imat dosta neshta, koito tryabva da nauchat za profesionalnoto otnoshenie v sporta, no zatova ima stari kooito da predavat opit, a mladite da se uchat.
Stana mnogog dalgo i filosovsko, zatova spiram.



Тема Re: NACIONALITEнови [re: anonimen]  
Авторbugi_bugi (Нерегистриран)
Публикувано24.10.03 07:49



Само това ли? Че дори аз знам повече от теб. Не те лъже паметта - онова младежко, за което те питах наистина е било в Египет, освен Пламен и Пушката, Ники, за когото се чудиш, също е бил там, а още и Мартин Стоев, Ивайло Гаврилов, Ивайло Стефанов (може и да греша)...Не знам как са изглеждали медалите, не съм ги виждала, а и не това ме интересуваше... Исках да знам в каква група сме били, после кои са били финалистите, с кой сме играли за златото, ей такива работи, но сигурно не помниш...ех, старост нерадост...
Колкото до филосовските разсъждения в края на постинга ти, съгласна съм с почти всичко, а че онова поколение е било златно - няма спор. А сегашното ни бронзово поколение си мисля, че идва на волейболната сцена "just in time" и това е страхоооооотно. + това, абсолютно съм съгласна с Ценко Симов, че това не е бронзово поколение, а "златна жила в бронз". Да са ни живи и здрави всички!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.