Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:54 13.06.24 
Спорт
   >> Волейбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Гуидети остава, Драган Нешич не!!!  
Автор P.Solberg (Rally fen)
Публикувано02.10.03 09:38



Култовата българска федерация по волейбол ще предложи нов договор на италианската треньорска звезда Джовани Гуидети, а неговият помощник Драган Нешич, лекарят, физиотерапевтът и мотиваторът на отборът ще бъдат изгонени. А ако това стане моята любима волейболстка от Нели Нешич също ще си тръгне. Това означава, че ако ми се мерне пред очичките този тапанар Лазаров ще го убия. Освен това този олигофрен е признал, че седмото място не е добро, но заявил, че отборът е бил подготвен добре от жабаря. Какво ще рече това, не знам.
Иначе се класираме директно за турнира през Януари в Азърбейджан, защото няма да има втори предолимпийски турнир, както се е смятало и в този се класират първите седем от Евро 2004. Това поне е добра новина.



Тема Re: Гуидети остава, Драган Нешич не!!!нови [re: P.Solberg]  
Автор Чoвek бeз винa ()
Публикувано02.10.03 11:48



Глупостите продължават. Какво значи да изгонят мотиватора, като той изобщо няма договор с тях. Отборът бил подготвен добре, ами защо ще гонят всички помощници, те не са ли подготвяли отбора?
Турнира в Баку - Мисия невъзможна.



Тема Re: Гуидети остава, Драган Нешич не!!!нови [re: bugi_bugi]  
Автор P.Solberg (Rally fen)
Публикувано02.10.03 13:34



Ми то аз отдавна призовавам да се разкара този смешко, но кой ли да ме чуе, то и не само мен. Не знам, дано Гуидети се застъпи за Драган щото иначе много ще ми стане гадно заради Нели, пък и Драган е адски готин човек, поне доколкото имах удоволствието да си поприказвам с него на Евро 2001.



Тема Re: Гуидети остава, Драган Нешич не!!!нови [re: P.Solberg]  
Автор Hingis (минаващ)
Публикувано02.10.03 13:53



E tiq ........ za poreden pyt dokazaha kak mojesh ot edin dobyr otbor da napravish edno nishto! Nie ne mojem li da napravim neshto podqvolite, vseki pyt si otivat horaq koito nqmat nikakva vina!



Тема Re: Гуидети остава, Драган Нешич не!!!нови [re: Hingis]  
Автор P.Solberg (Rally fen)
Публикувано02.10.03 14:01



Можем, преврат и убийство на цялата федерация.



Тема Re: Гуидети остава, Драган Нешич не!!!нови [re: P.Solberg]  
Авторbeauty (Нерегистриран)
Публикувано02.10.03 14:09



DA be da,kato che li nesto ste se promeni s tova! nali drugite,koito ste doidat ste bydat systite(ako ne i po-loshi)! Takava ni e cqlata dyrjava - nikoi ne go....(prostete mi za dumata ama me e adski qd) za sporta! Vseki obestava no ne izpylnqva! Skapana rabota......



Тема Re: Гуидети остава, Драган Нешич не!!!нови [re: P.Solberg]  
Автор ciklopa (x-men)
Публикувано02.10.03 14:24



Подкрепям те
Тези от федерацията трябва да се отстранят



Тема Да се издухат някаде кам гората!!!нови [re: P.Solberg]  
Автор jimbo5OO (Българин!)
Публикувано02.10.03 17:23



Аве тия смотаняци от федерацията що не идат да се скрият някъде в гората? Да си дадат оставката докато е време, за да не стане твърде късно и да се налага да я взимаме насила!!! А тогава ще се разплатят за всичко пропилято(или пропито) !!!!!! И въпреки всички, България е над всичко и се надявам оттук нататък да го доказваме. Имаме всички необходими предпоставки да се надяваме на това:))



Тема Re: Да се издухат някаде кам гората!!!нови [re: jimbo5OO]  
Автор ciklopa (x-men)
Публикувано02.10.03 17:44



Как може най-успешният колективен спорт в България
да се ръководи от олигофрениииииииииииии???




Тема Re: Да се издухат някаде кам гората!!!нови [re: ciklopa]  
Автор P.Solberg (Rally fen)
Публикувано02.10.03 19:15



Може може, в България всичко може.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.