Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:15 27.06.24 
Спорт
   >> Волейбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Гуидетинови  
Авторbugi_bugi (Нерегистриран)
Публикувано30.09.03 13:25



Европейското за жени приключи, но тук не виждам някой да се вълнува особено. Защо така? Аз лично искам да обсъдим нещо, любопитно ми е какво мислите. Трябва ли Гуидети да остане треньор на жените-националки? Успех или провал е седмото място? Вярвате ли, че Тони и Нели са се спазарили с федерацията да останат в националния, само ако той е треньор и как оценявате поведението им, ако го вярвате? Мислите ли, че журналистите хиперболизираха и този път нещата свечната тема "проблеми в тима"?



Тема Re: Гуидетинови [re: bugi_bugi]  
Авторbugi_bugi (Нерегистриран)
Публикувано30.09.03 13:28



Между другото, пропуснах: Гуидети отличи почти всички състезателки-и млади и по-опитни, но и в двете интервюта, които гледах, пропусна Германова в изчерпателното си изброяване, а според мен тя бе най-ярката звезда сред нашите. Мислите ли, че е неоправдано неоценена?



Тема Re: Гуидетинови [re: bugi_bugi]  
Автор Чoвek бeз винa ()
Публикувано30.09.03 13:43



Гуидети не си изпълни обещанията, Драган Нешич също. И двамата трябва да си отидат.



Тема Re: Гуидетинови [re: bugi_bugi]  
Автор Чoвek бeз винa ()
Публикувано30.09.03 13:47



По някаква причина Гуидети не харесва Германова, тя отнася всички негативни неща.
Най-голямата му грешка обаче е да оставя Радосвета Тенева резерва. Пусна я само срещу Италия и тя беше играч на мача.



Тема Re: Гуидетинови [re: Чoвek бeз винa]  
Автор ciklopa (x-men)
Публикувано30.09.03 15:36



И аз мисля,че трябва да бъдат сменени.
Преди европейското Гуидети каза,че сме подготвени дори за финал




Тема Re: Гуидетинови [re: ciklopa]  
Автор P.Solberg (Rally fen)
Публикувано30.09.03 17:59



За мен лично, това Европейско първенство беше крачка назад. Това най - лесно се вижда от факта, че почти всички отбори запазиха състезателките, с които стигнаха и до медали, и до по - предни места на първенството във Варна. Това се дължи, както на грешките, които допусна Гуидети, така и на ниската мобилизация на нашите момичета в някои от мачовете. Извинявам се, но въпреки всикчо той нямаше право да казва на простия Бакърджиев прословутата фраза, защото този човек е треньор не на Левски, ЦСКА или Алкохолик Гурково, той е треньор на България и това е български журналист. Както и да е, но също така той остави на пейката, такива таланти, които можеха да помогнат адски много на отбора, а това че са пренебрегват дадени състезателки си го има открай време. Не знам, защо смятате, че Драган Нешич е виновен, какво можеше да направи той, Драган не е треньорът за да ръководи мача. Ако той беше на кормилото съм съвсем сигурен, че щеше да пусне Радосвета и представянето щеше да е друго. А това, че Тони и Нели са се спорузомяли с Федерацията, не го вярвам, защото те не са такива хора, уверявам ви. З
За мен лично Гуидети трябва да напусне, а за треньор да стане Драган, защото познава добре момичетата и може да им помогне много в психологически план.



Тема Re: Гуидетинови [re: P.Solberg]  
Автор bugi_bugi (No.6)
Публикувано30.09.03 19:03



Само че снощи Нешич каза, че отидели си Гуидети, си отива и той. Така че нелошата ти идея е обречена.



Тема Re: Гуидетинови [re: bugi_bugi]  
Автор P.Solberg (Rally fen)
Публикувано30.09.03 21:24



Жалко наистина, но какво да се прави. Ако трябва да заговори патриотичното ми чувство, бих казал, че националният отбор на България, трябва да се ръководи от българин, след като няма добър чуждестранен еквивалент.



Тема Re: Гуидетинови [re: P.Solberg]  
Авторluki (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 10:08



I az mislia 4e e po dobre Giudeti da si hodi!Vidiahme kakvo moje sled kato ni smakna ot treto na sedmo miasto!Na pat sme da izpusnem dori kvalifikaziata za olimpiadata sled hiliadite uslovia!Nai-lo60to e 4e rakovodstvoto na federaziata oba4e ne misli 4e toi triabva da si hodi!Vsa6tnost vse pove4e se ubejdavam 4e problemite na tozi sport sa imenno ot rakovodstvoto!Ne moje da kaje6 4e sedmoto miasto ne e tolkova lo6o kakto v4era 4uh 6efa na federaziata ni da go tvardi!!!



Тема Re: Гуидетинови [re: luki]  
Автор Hingis (минаващ)
Публикувано01.10.03 13:18



Аз обаче не съм сигурна, че само треньорът е виновен, всъщност като погледнем реално двете състезателки , които можеше да пуска от резервите бяха Тенева и Колева, никоя друга. И той Колева си я пускаше когато трябва, все пак играе на мястото на Зетова,а тя колкото и лошо да играе в даден момент, трябва да е там. Що се отнася да Тенева, тя като дебютант явно той не е искал да рискува и пускаше Рангелова, която е... на оправда доверието. На предното европейско бяхме трети, но всеки ден имаше изказвания от страна на състезателките колко ненавиждат треньора си. А сега като се прибраха бяха щастливи и никоя не каза, че ще напуска и мисля, че заради това той трябва да остане, защото българските треньори винаги ги обвиняват в пристрастност. Вие видяхте и сега на европейското за мъже, че се изписаха сумати глупости за тези акредитации, даже писмо имаше в "24 часа" от Казийски баща, че има конспирация против сина му и някои други още.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.