Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:29 20.05.24 
Спорт
   >> Волейбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема По-добре анонимен  
Авторbugi_bugi (Нерегистриран)
Публикувано30.09.03 13:37



След като гледах снощи интервютата с Тони и Нели се убедих, че повечето журналисти са гадно племе и това е. Какви ли не грехове не им приписаха, големи мафиьотки излезнаха момичетата. Излиза, че журналистиката е голяма сила, можеш на бялото черно да кажеш. Направо страшно. И по-този повод вече се убедих, че resis е за предпочитане да остане анонимен. Ако си каже името представяте ли си какво ще се случи. След постинга му за проблемите, като нищо да цъфнат по вестниците едни заглавия от типа на "Ники Иванов подготвя преврат в БФВ", или "Евгени Иванов упреква съотборниците си в отказ от отговорност за лошата им игра", или пък "Владо Николов едва дочаква края на сезона, за да се оттърве от бремето национален тим и родна федерация". Звучат доста сензационно, нали? Но докато няма име, няма и сензация. Така че по-добре анонимен, но честен с нас в отговорите си събеседник, отколкото известен, но "формален". Формални отговори има във всички интервюта, тук на нас не са ни нужни. Затова да го оставим на мира кой е и просто да си говорим с него...



Тема Re: По-добре анонименнови [re: bugi_bugi]  
Авторthenew (Нерегистриран)
Публикувано30.09.03 13:56



Absoliutno! Vse edno nie ne sme sa6to anonimni?Negovo pravo i predimstvo e da ne kazva koi e. Makar, 4e na men li4no ne spira da me 4ovarka 4ervei4eto - koi e tozi hubavec, nai-malkoto za da moga da go pozdravia li4no - ogromna 4est mu pravi, 4e otdelia vreme za rodnata publika.I vse pak - az sam svela vazmojnostite do 2 i sam na pat da razbera koi e! Tova ne zna4i 4e 6te izdam - pak kazvam tvoe predimstvo e da ne kazva6 imeto si,prosto mnogo mi se iska da si ..., za6toto sled ... zvazdata nai mi lipsva6 ti! Aide resis dai o6te niakoi joker, ili az da dam?
A 6to se otnasia do bg presata i jurnalistite - te naistina mogat da te razpla4at poniakoga s naglostta i bezumieto si!



Тема Re: По-добре анонименнови [re: bugi_bugi]  
Автор resis (един от тях)
Публикувано30.09.03 14:13



Tova koeto ste napisali mnogo me radva,zashtoto s presata i federatziqta ne moga da se borq,zatova po dobre anonimen i znaite,che tova koeto pisha tuk ne e za da uprekvam ili privlicham vnimanieto im a e zaradi vas FENOVETE



Тема Re: По-добре анонименнови [re: resis]  
Авторbeauty (Нерегистриран)
Публикувано30.09.03 14:25



RAdvam se kazvash tova! Naistina ti pravi golqma chest che govorish s nas i ni se radvash i trqbva da znaesh che tova ni kara da se chuvstvame stastlivi,pone men de,a vqrvam che i drugite systo! Nie sme fenove na voleibola kato sport i sledovatelno vashi fenove,zastoto vie olicetvorqvate tozi sport! vqrno e che e po-dobre da ostanesh anonimen,taka nqma da te tormozqt nahalnite jurnalisti,a i taka ste q ima trypkata u horata dokato si govorqt s teb! Nadqvam se da prodyljish da vlizash tuk,kogato imash vreme!!!



Тема Re: По-добре анонименнови [re: beauty]  
Автор P.Solberg (Rally fen)
Публикувано30.09.03 17:49



Много правилно го казахте, аз нямам какво да добавя. Понеже имам някакви амбиции да ставам спортен журналист, нека да оточни, че сега в България истинските спортни журналисти се броят на пръсти и мнозинството са пълни кретени. Резис, наистина и аз те поздравявам, за смелостта ти да си пишеш с нас, и наистина ти благодаря, защото от личен опит знам, че всеки от нас, които дискутираме тук, иска да е близо до отбора. А от нас можеш да очакваш само едно като дойдете отново във Варна, едно мощно БЪЛГАРИ ЮНАЦИ!!!



Тема Re: По-добре анонименнови [re: thenew]  
Автор bugi_bugi (No.6)
Публикувано30.09.03 17:52



В интерес на истината аз съм свела възможностите до една-единствена. Няма как да не го позная, защото го наблюдавам, откакто е станал волейболист с национален статут да го кажем. Но това няма значение, важното е, че е ТОЙ, а не КОЙ. Ние също не си казваме имената, а дори може да се познаваме, да сме се срещали по мачове или нещо такова, ама сме анонимни, значи и той може. Между впрочем аз не крия коя съм, но не смятам, че накой го е грижа, за да се представям.



Тема Re: По-добре анонименнови [re: bugi_bugi]  
Автор P.Solberg (Rally fen)
Публикувано30.09.03 18:16



Ми аз да се представя пък каквото ще да става - Владимир Гатев от Варна, уча в Варненската Търговска Гимназия, както знаете голям фен на волейбола
GSM - 0889 641862, за хората които ще идват кам тука и искат да се видим, за да викаме заедно.



Тема Re: По-добре анонименнови [re: P.Solberg]  
Авторнaциoнaлиcтa (Нерегистриран)
Публикувано03.10.03 22:41



Е, аз също имам амбициите да стана спортен журналист и се отнасям с резерви към анонимното. Писна ми от сензации с анонимни източници по вестниците. Въпреки това съм абсолютно съгласен, че Ресис трябва да остане просто "един от тях". Благодаря му, че обръща внимание на нас феновете и, който и да е, свалям му шапка, тъй като спомените ми от това лято и зала "Конгресна" са просто великолепни. Обещавам да пълним залата и догодина и да пеем гордо химна на нашата Родина.



Тема Re: По-добре анонименнови [re: нaциoнaлиcтa]  
Автор P.Solberg (Rally fen)
Публикувано03.10.03 23:48



Това да ти е най - малката грижа - там сме, навити сме и ще става ад за всички отбори.



Тема Re: По-добре анонименнови [re: P.Solberg]  
Автор Hingis (минаващ)
Публикувано04.10.03 02:20



Kakto se o4ertava shte trqbva da izkaram i magistraturata si vyv Varna, taka 4e men me broite 100% za ma4ovete!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.