Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:06 29.06.24 
Спорт
   >> Волейбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Гуидетинови [re: Hingis]  
Авторbugi_bugi (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 13:35



Съгласна съм с Хингис. Треньорът може да избере тактиката, да дава указания, да се ОПИТА да мотивира, но митивацията по начало е нещо, което си опира до състезателките, както беше казал веднъж Сашо Попов, ако един състезател няма желание и амбиция, не може да му я натрапи треньора, а когато на всички липсва вътрешно убеждение и воля за победа, треньорът какво следва да направи? Така че и момичетата имат известна вина (ако въобще можем да говорим тук за вина) за седмото място. Лошото е, че и аз се съмнявам, че ще ги видим на олимпиадата. За мъжете по имам вяра, ама за жените...



Тема Re: Гуидетинови [re: P.Solberg]  
Автор Чoвek бeз винa ()
Публикувано01.10.03 13:50



Гуидети е много добър треньор, но не може да преценява трезво кой как играе и съответно реди отбор на игрището, който не е най-доброто. Но на тренировка дава всичко от себе си, има добра техника за да показва на играчите кое как трябва да е. Изводът е - Гуидети е перфектния помощник-треньор.



Тема Re: Гуидетинови [re: bugi_bugi]  
Автор Чoвek бeз винa ()
Публикувано01.10.03 13:55



Къде ще си ходи, нали е треньор на клуб "София"



Тема Re: Гуидетинови [re: bugi_bugi]  
Автор Чoвek бeз винa ()
Публикувано01.10.03 14:10



А как да имаш мотивация за победа като тренираш по 8 часа на ден, а когато си на европейско ставаш в 7 за физзарядка? Някой беше казал: "Почивката прави шампионите".



Тема Re: Гуидетинови [re: Чoвek бeз винa]  
Авторkakaтa (Нерегистриран)
Публикувано06.10.03 16:16



Малко късно се включвам в темата,но въпреки всичко искам да си дам и аз мнението за представянето на жените на Европейското.
Според мен както и да погледнем..мястото ни бе в 1-вата четворка.Просто се видя ясно ,че съвсем малко не ни достигна...може би късмет.Това да загубиш от Полша ...заради една лоша топка ...според мене е липса на късмет.
Няма място обаче за сравнение на двете европейски първенства-това във Варна и сегашното.Първо тук бяхме домакини.и второ две от състезателките ни -Рангелова и Петкова за пръв път са в основен състав и трябваше да издържат психически в мачовете ,Тони пряко сили игра на 50 % / операцията и доколкото знам е била по-сложна- с присаждане на хрущял в коляното/ ,а тя ако си спомняте във Варна бе избрана за реализатор на Европа.
Според мен Гуидети е добър треньор ,но не прояваваше смелост при смените
по време на мачовете. Тук освен неговата вина...може би по-голямата вина е на БФВ,която не осигури на отбора обещаните контроли...включително и Варненско лято,като миналогодишното- с 8 отбора, където той да изпробва състезателките в игрова обстановка,да ги опознае и да изгради основата на отбора и резервите.
Аз смятам,че няма място за паника-само да са здрави момичетата и да се преборят на някоя от квалификациите за Олимпиадата....дано!!!!



Тема Re: Гуидетинови [re: kakaтa]  
Автор P.Solberg (Българин)
Публикувано06.10.03 20:18



Ми аз ли да я имам тая смелост да правя смените, държи на пейката златно момиче, не че имам нещо против Рангелова, но я е с адски лабилна психика, то се видя какви сервизи би. А за Олимпиадата, квалификацията е една, в Азърбейджан и само първия се класира, така че не знам. А доколкото имам инфо, г- н Гуидети не е искал да пуска отбора във Варненско лято 2003. А ако искаме да сме отбор, който да се уважава в чужбина, няма значение къде играем, големите отбори не им пука.



Тема Re: Гуидетинови [re: P.Solberg]  
Автор Чoвek бeз винa ()
Публикувано07.10.03 08:29



Това за Варненско лято е слух, Гуидети беше много ядосан като му казаха края на Юли, че няма никакви уредени контроли и турнирът беше една от малкото възможности.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.