Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:57 13.06.24 
Спорт
   >> Волейбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Varna pak 6te e domakin na ligata  
Авторvaskes_vn (Нерегистриран)
Публикувано29.09.03 23:16



Ei tova e xora, izbraxa ni ,pak 6te ima liga dogodina. A koi izgonixa vidjaxte li??? Rusia ,Xolandia ,Germania ,Venesuela, Kuba !!!! A nie sme si tam. Nie sme si tam i taka kakto ni izbraxa pak da sme tam taka izbraxa pak da izbuxnem sledva6toto liato vav VARNA ,pak 6te si praim kefa i 6oyto ,a taka 6te go praim i na ciala Bg i na ciala Evropa,za6toto imanno vanenskata publika moje da pravi nai-goliamoto 6oy.
NIKOI NE SE SAMNJAVA ,yspexite na voleibola doidoxa imenno zaradi varnenskata publika, kakto 3-toto mjasto na jenite predi 2 godini, taka i super uspexa na majete otpredi 4 mececa. Vidjaxte ko stana sega kato na njama zad tjax da im vdigame samochustvieto.
VARNA THE BEST. VELIKI SME.



Тема Re: Varna pak 6te e domakin na ligataнови [re: vaskes_vn]  
Автор P.Solberg (Rally fen)
Публикувано30.09.03 09:34



А така, само Варна. Чух че може да сложат допълнителни трибуни отстрани на игрището и залата да стане за 10 000, ако това се получи смятай каква лудница ще стане.



Тема Re: Varna pak 6te e domakin na ligataнови [re: P.Solberg]  
Авторvaskes_vn (Нерегистриран)
Публикувано30.09.03 10:29



Eeeeeee ,tyi 6te e varxat. Nii 6000 gi praixme krivi. Gadnite sarbi daje ne se chuvaxa kogato zapeexme ximna ,a da ne govorim che po-vreme na mach ne znaexa kade se namirat.
Samo ne vijdam kade 6te se slojat. Ako e sre6ty tabloto trjabva da se zakrijat vxodovete tam. Njama da ima i majoretkite kade da zastavat .Abe kakto i da e .Ako stane 6te e super. I bez tyi ostavaxa super mnogo xora koito ne mojexa da gledat machovete na jivo ili 6toto njama6e bileti ili 6toto kasno se se6taxa. Spomnjam si macha s Sarbite kogato edno 1000 dy6i ostanaxa navanka ,a vratite gi zatvorixa 1 chas predi macha.Abe veliki sme si.



Тема Re: Varna pak 6te e domakin na ligataнови [re: vaskes_vn]  
Автор BARBARA_SANTANA ()
Публикувано30.09.03 10:53



eeeeeeee,sq pak ste domakini taka che...gotvete se!az tuka zbiram edna grupa ot kardjali i vi idvame na gosti!razpavaite masite,slagaite turisticheskite legla-KARDJALI IDVA!ne sam idvala do sega vav varna,i nacionalite ne sam vijdala najivo,obache mn iskam!shte vidim ,dano toq pat da uspeq...



Тема Re: Varna pak 6te e domakin na ligataнови [re: BARBARA_SANTANA]  
Авторbeauty (Нерегистриран)
Публикувано30.09.03 12:35



S jelanie vsichko se postiga:)))i az mislq tozi pyt da vzimam kufarite i da posetq VArna! Grupata e lesna(i men me e qd che gi nqma syrbite da gi machkame) tyi che smqtam che nqma da imame problemi! A kolkoto do nacionalite na jivo e mnogo po-qko da gi gledash - moje bi idva ot izlychvaneto im - povecheto sa strahotni hora(izvyn sporta)!!!



Тема Re: Varna pak 6te e domakin na ligataнови [re: beauty]  
Автор Hingis (минаващ)
Публикувано30.09.03 13:09



Аз малко ще се отклоня от темата, какво стана с идеите за internet страница за волейбола ни? Никой нищо не каза в последствие, а т.к. Варна отново ще е домакин определено доста материал ще може да се събере.
Не съм от фенките дето пищят имената на някои от волейболистите, но на колкото и мача да съм ходила и на жените и на мъжете винаги оставам докрая да ги изчакам да излязат от съблекалните , кефи ме, че винаги ти обръщат внимание за снимка или ако ги питаш нещо, е не всички но повечето.
VARNA RULES! така де аз си обичам и Бургас и Варна!



Тема Re: Varna pak 6te e domakin na ligataнови [re: Hingis]  
Авторbugi_bugi (Нерегистриран)
Публикувано30.09.03 13:18



И аз така - обичам морето по принцип, хората от морето и публиката от морето. И тая година ще ходя на гости във Варна очевидно, ама мачовете от лигата не са за изпускане. Хайде, Варна, тая година имахте подкрепления от цялата страна, стига сте си затваряли очите и затова. Догодина пак ще се взривим заедно с вас , тъй че ......... абе, БЪЛГАРИ ЮНАЦИ и т'ва е.



Тема Za i-net stranicata!нови [re: bugi_bugi]  
Авторbeauty (Нерегистриран)
Публикувано30.09.03 14:19



Ami az predi dosta vreme obsyjdah tozi vypros i uj horata se bqha navili! no nali znaesh che na prikazki vsichko e mnogo lesno i prosto! obsto-vzeto,kydeto govorihme tam si ostana! oste togava kazah che moga da namerq materiali ottuk-ottam no pyrvo trqbva da se reshi dali ste e stranica na federaciqta ili na nacionalite! pyrvoto bi bilo dosta po-tejka i obemna rabota za hora,koito sa v razlichni gradove! tyi che az pone mislq che na pyrvo vreme ste e po-dobre da se zaemem s nacionalniq otbor! no tova ne moga da go resha samo az! samo che daite da se organizirame i da napravim nesto istinsko, a ne da se ligavim i vseki da kazva dobre ste pravim i posle da stoi sys skrysteni ryce!!
Tova e mnenieto mi po vyprosa,az sym tvyrdo zad ideqta za stranicata,no sama ne moga da se spravq poradi prostata prichina che ne razbiram nisto ot Web-design!Kogato nqkoi reshi da mi pomogne,da svirne !!!



Тема Re: Varna pak 6te e domakin na ligataнови [re: vaskes_vn]  
Автор resis (един от тях)
Публикувано30.09.03 15:24



Znachi pak ste se radvame vzaimno dogodina.Tova za tribunite ako stane Varna ste se prevurne v "dqvolska dupka" za drugite otbori.Ne znam obache nie kakvo ste pravime,minalata godina nastruhvah kogato vlizahme ami sega s oshte 4000 glasa v povech,sigurno ste se razplacha ot kef.Davaite samo taka,bqhte SUPER.



Тема Bulgaria nad vci4koнови [re: resis]  
Авторvaskes_vn (Нерегистриран)
Публикувано30.09.03 17:34



Ebaxti kefa, kefite me vsi4ki tyka. Kato gledam ne ste vsi4ki ot Varna, no njama6e tipi4nite obidi i naduvane che njakoi dryg e po-goliam koito obiknovenno idvaxa ot Sofia(a i ot jambol) ,ei tyi se kazvat Balgari ,bravo na vas.
A za stranica naistina triabva da se pomisli ,no pak tova trjabva da stane njakoi koito naistina razbira ot wb-disain 6toto i az ne razbiram.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.