Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:49 01.07.24 
Спорт
   >> Волейбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема edin ot tqh  
Автор resis (непознат )
Публикувано24.09.03 23:11



Zdrasti,za purvi put vlizam tuka i da si priznaq ostanah dosta uchuden kolko hubavi i ne dotam hubavi neshta pishete za nas.Prochetoh nqkude,che bihte iskali da si chatite s nqkoi ot natzionalniq otbor(muje),emi davaite,pitaite me puk ste se opitam da vi pomogna s kakvoto moga.



Тема Re: edin ot tqhнови [re: resis]  
Авторjimbo5OO (Нерегистриран)
Публикувано25.09.03 00:23



Аха! Това добре, обаче става ли да ни се представиш все пак да знаем с кого комуникираме? Защото иначе няма да знаем какви въпроси и как да задаваме, а също дали наистина си наясно с нещата във волейбола, за което се вижда, че претендираш:)



Тема Re: edin ot tqhнови [re: jimbo5OO]  
Авторbeauty (Нерегистриран)
Публикувано25.09.03 00:56



he-he,to i az moga taka - da vlqza v kluba i da se predstavq za vseki edin ot nacionalniq!dori i da kajesh koi si(ako izobsto si nqkoi ot tqh de) kakva e garanciqta che ste kajesh istinata:))))))ili moje bi nie ste trqbva da otgatnem,a?:))))Dai pone nqkoi joker,toku vij sme poznali!!!!



Тема Re: edin ot tqhнови [re: beauty]  
Авторbugi_bugi (Нерегистриран)
Публикувано25.09.03 09:09



Ako ne iskash da si kazhesh imeto, zapochni s nyakoe zhokerche ot tipa - nomer na flanelkata (ama ne razmer), ryst v sm, teglo, rozhdenna data i t.n. Tuk vsichki dobre "poznavat" nacionalite i shte stane yasno koj si i kakav si. A s imeto e lesno. Eto sega az vi kazvam, che sam Plamen Konstantinov naprimer i k'vo, kak shte razberete, che ne lazha??? Otnovo vi prizovavam - da igraem chestno. Taj che, gotin, bez nomera, k'v si ti???



Тема Re: edin ot tqhнови [re: bugi_bugi]  
Автор P.Solberg (Rally fen)
Публикувано25.09.03 09:37



А бре на нас жокер не ни требва, ама все пак дай да видим, кой си щото да не стане някой фал, като се ядосам на някой от националите ти да пострадаш.



Тема Re: edin ot tqhнови [re: resis]  
Автор resis (непознат )
Публикувано25.09.03 14:42



Ama kakvi ste nedoverchivi samo.Ne moga da vi dokaja sega che sum edin ot 12-te,no ako se razprikazvame moje i sami da se ubedite v tova.Nqmam jelanie da si igraem na tombola,zatova ne se opitvaite da poznaete koi sam,prosto me priemete kato edin ot tqh.



Тема Re: edin ot tqhнови [re: resis]  
Авторjimbo5OO (Нерегистриран)
Публикувано25.09.03 17:58



Приемам те за един от тях, ама кой? Ще е интересно да знаем с кой от волейболистите говорим, че за 1 път се случва "един от тях" да чете мненията:)))) Ами, ако може да ни разясниш малко за квалификациите за Олимпиадата(за да се докажеш, че си "един от тях" при случай, че пак откажеш да си споменеш името. Виж, ако искаш можеш да ми го кажеш на icq-344358843 или в IRC с никовете limonosov, jimbo500 или _kickban_ Благодаря ти!
:)



Тема Re: edin ot tqhнови [re: jimbo5OO]  
Автор P.Solberg (Rally fen)
Публикувано25.09.03 18:33



Аз съм Осама бин Ладен, вервайте ми!



Тема Re: edin ot tqhнови [re: resis]  
Авторveteran (Нерегистриран)
Публикувано25.09.03 21:14



Shansat da si edin ot tyah e minimalen , no vse pakne go izkluchvame . Ako spodelish pone koi nabor si moge i da se okageme poznati. Za jokeri e mnogo slogno zashtoto, ako chovek reshi da ne si kage koi e , to nyama kak da go nakarash nali. I az sam taka vav forumite ne gelaya da mi se razprostranyavat koordinatite, to si e lichno reshenie tova. Za voleibola moge mnogo da si govorime, no shte stane kato se ubedime vzaimno koi koi e. AAA setih se i oshte neshto kagi ot koi otbor si proizlyazal kato voleibolist. Ne nastoyashtiyat a naprimer mladsha, starsha kade si igral. Samo dva vaprosa sam ti zadala i to super lesni , dano da mi otgivorish



Тема Re: edin ot tqhнови [re: veteran]  
Авторjimbo5OO (Нерегистриран)
Публикувано25.09.03 21:56



Ветеран или Ветеранка си? И моя е много лесен:)



Тема Re: edin ot tqhнови [re: jimbo5OO]  
Авторbeauty (Нерегистриран)
Публикувано25.09.03 23:15



emi dobre "edin ot tqh" qvno ste se naloji da ti povqrvame!kaji znaesh li nesto po-konkretno za PRAVEC?????kakva e programata???predpolagam che si navytre........



Тема Za kvalifikatziqtaнови [re: jimbo5OO]  
Автор resis (непознат )
Публикувано25.09.03 23:20



Za sujalenie ne moga da vi dam tochna informatziq vse oshte,tui kato ne se znae dali ste se klasirat evropeiski otbori ot svetovnata kupa v Qponiq prez noemvri.Ako ot tam se klasira nqkoi evropeiski otbor(dai boje)togava ste hodim v Laiptzig,ako li ne togava trqbva da igraem predkvalifikatziq(dosta e oburkano,no takuv e reglamenta na fivb)taka che oshte nishto ne se znae.Ot svetovnata kupa se klasirat purvite dvama i ot Laiptzig oshte edin ta tri,tova znachi,che ste ni e MNOGO,MNOGO trudno da otidem v Atina,no pone ste se opitame.Tova e za momenta polojenieto ni dano samo ne promenqt neshto,che i tova sme go vijdali veche.



Тема Re: edin ot tqhнови [re: beauty]  
Автор resis (непознат )
Публикувано25.09.03 23:22



kakuv e toq pravec,za purvi put chuvam takova neshto????????????



Тема Re: Za kvalifikatziqtaнови [re: resis]  
Авторbeauty (Нерегистриран)
Публикувано25.09.03 23:47



mnogo stranno che ne znaesh nisto za Pravec!?!!!?!da ti kaja togava che Lukoil organizirat turnir tam i sled kato si tolkova navytre v nestata mi e interesno kak tyi za pryv pyt chuvash!!!!!!ili ti ne si v BG???



Тема Re: Za kvalifikatziqtaнови [re: beauty]  
Автор resis (непознат )
Публикувано25.09.03 23:53



joker nomer edno,ne sum

Редактирано от resis на 26.09.03 00:03.



Тема Re: Za kvalifikatziqtaнови [re: resis]  
Авторveteran(ka) (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 00:36



Edin ot tyah (kolko potaino zvuchi samo), zashto propusna da mi otgovorish? Mnogo jokeri navednag li ti se storiha ili .....?????



Тема Re: Za kvalifikatziqtaнови [re: veteran(ka)]  
Авторjimbo5OO (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 01:34



:)



Тема Re: Za kvalifikatziqtaнови [re: jimbo5OO]  
Автор P.Solberg (Rally fen)
Публикувано26.09.03 10:30



Е може да е, може да не е от тях, но важното е да си викаме за националите пък, който на когото иска да се прави, важното е да мачкаме.



Тема Re: Za kvalifikatziqtaнови [re: resis]  
Авторbugi_bugi (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 12:05



Понеже вече имам предположение кой си, приемам, че наистина си един от тях. Не виждам, защо се криеш, но всъщност това си е твое право. Ние пак ще разберем, защото всеки един от нас е изгледал толкова мачове, интервюта, че само по стила на изказ може да бъдеш разконспириран. Вероятно и затова засега си доста лаконичен. Както и да е..
Има нещо, за което се надявам, че би говорил, а аз лично държа на смислено обяснение.
Характерно за мъжкия ни волейбол на национално ниво от години е да има скандали между състезателите. Обикновено резултатъ е следният - силно представяне на даден форум и трагично на следващия след него. И тази година нe изневерихте на традицията, въпреки че Киац постоянно повтаря колко важна за него е атмосферата в тима. Какво направихте - невероятно представяне в лигата и кошмарно на европейското. Първите три мача отстрани изглеждахте като разпасана команда, която не знае къде е, защо е там, какво трябва да прави... И започнаха едни обяснения тип гузен негонен бяга - Сашо Попов без никой да го пита, заявява, че проблеми в тима няма, ама защо го казва, щом никой и не го допуска, пък камо ли да формулира въпрос към него по тоя повод? И вече мнозина го допускат - сигурно има проблеми. И Сашо Йовков започва да намеква същото, Пламен Константинов открито го заявява в национален ефир. Започва да се коментира усилено "индивидуализма" в отбора. А и ние, дето изгледахме стоически със свити сърца мачовете в Германия, не сме слепи. Кои ли не вика по Владо Николов? Киац, Н. Иванов, Д. Михайлов, Пл. Константиов му даваше акъл, а Цветанов даже щеше да го набие, така беше избеснял. И тези мачове съм ги записала, така че това, което казвам е документирано. Караници, караници, караници... Защо питам? Какво делите? Какво спечелихте от тях, очевидно само загубихте.... Като сте такива индивидуалисти защо се занимавате с волейбол, а не с голф например? Никой не очаква от вас да се обичате като гаджета, ама дръжте се професионално.
На нас феновете ни дължите обяснение. Ти си решил да контактуваш с нас - отговори заради себе си и колегите си ЧЕСТНО!!!
Между другото, ако не можете да си решавате конфликтите сами като големи хора, личности и състезатели-професионалисти, вземете си психолог като жените. Може да ви е от полза.
А, и не се оправдавайте с контузии и т.н. При същите обстоятелства сте играли и друг път и то блестящо,значи не това ви е бил проблема.
Пък ние...феновете...нали сме си наивнички....и такива си ви обичаме. Жалко, че не е взаимно, защото ако беше, щяхте да се стараете повече - заради нас...



Тема Re: Za kvalifikatziqtaнови [re: bugi_bugi]  
Авторtopolka (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 13:44



mnogo to4ko kazano bugi. dano i otgovorut e taka sudurjatelen

nie si obo4ame na6ite mom4eta, makar 4e poniakoga ni karat da stradame......

kakvo stana s jokerite?



Тема Re: Za kvalifikatziqtaнови [re: topolka]  
Авторbeauty (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 14:10



Dam opredeleno na evropeiskoto ne bqhte systiq otbor otpredi 2 meseca,ne bqhte takiva kakvito sviknahme i nai-veche iskahme da vi gledame "edin ot tqh"!syglasna sym s bugi_bugi che naistina problemite ne sa ot kontuziite,a ot nqkakvo (spored men izlishno) naprejenie,koeto syzdavahte pomejdu si! Ama hora tova vredi pyrvo na samite vas i vtoro na Bulgaria!Ostavete ni nas fenovete,nie vinagi ste si vikame za vas,no pomislete za BULGARIA!!!!!!!!









Тема Re: Za kvalifikatziqtaнови [re: beauty]  
Авторbugi_bugi (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 15:56



za Bulgaria, i za sebe si bih dobavila... Kakto i da e, vijdam, che moyat post zaintriguva drugite fenove. Nadyavam se poradi tazi prichina da polucha otgovor ot "ediniya ot..."
Kolkoto do jokerite, mislya, che shte se spravim i bez tyah...
vsashtnost chopli me neshto otvatre, mozhe i da ni mi otgovaryash, ama da ne si bil skoro vav France...



Тема Re: Za kvalifikatziqtaнови [re: bugi_bugi]  
Авторjimbo5OO (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 18:48



Мали-мали:)) кефиш ме bugi-bugi, ти май си насъбрала по голям архив(мачове, пресконференции, интервюта и др.) отколкото има в държавната хазна:)) Всичко ли си записваш?



Тема Re: Za kvalifikatziqtaнови [re: jimbo5OO]  
Автор BARBARA_SANTANA ()
Публикувано26.09.03 21:44



awe pichove,tva e ili plamen konstantinov,ili evgeni ivanov,ili matey kaziiski,ili nikito ivanov,ili vlado nikolov,ili mlqkov,ili... nqma koi drug da e!:)))))))))))kazvam vi!kakto i da e,shte te razberem ,pich! q kaji da ti dam gsma si da mi se obadish i vednaga shte razbera koi e!zaklevam se!:))) az obache lichno mn se nadqvam da e evgeni,shtoto toi si e N1;)))

are :)))
BULGARI YNACI!!!!!!



Тема Re: Za kvalifikatziqtaнови [re: BARBARA_SANTANA]  
Автор BARBARA_SANTANA ()
Публикувано26.09.03 21:58



ouuuuuuuu!!!zabravih da te pitam neshto-ot kade mojem da si kupime vashi teniski?tuka se vodeshe golqm debat za tva,moje da go vidish:)) ako si ot tqh shte si gotin chovek i shte ni podarish:))))))ei tva e izpitanieto chrez koeto shte te poznaem:))))taka che...kazvai kade da te chakame

BULGARI YNCAI!!!



Тема Re: Za kvalifikatziqtaнови [re: BARBARA_SANTANA]  
Автор P.Solberg (Rally fen)
Публикувано26.09.03 22:52



Буги бравос, евала така. Наистина, не знам защо така се получава, не че съм голям специалист, но поне като гледам се забелязва - отбор, дори да не е толкова добър, но със здрава атмосфера си бие и най - силните, защо трябва да се карате, както казаха и другите - вие не трябва да играете за себе си, вие трябва да играете за БЪЛГАРИЯ, защото това е нашата родина. Сигурно вие било приятно да играете пред 7000 фенове във Варна, мога да ви кажа, че и на нас ни беше приятно да викаме за вас и винаги ще го правим, но нека тази игра да е винаги, а не само на отделни моменти, разберете, че в тези тежки времена за нашия народ единствената радост и гордост сте вие - момчетата и момичетата от националните по волейбол. Моля ви, когато играете мислете за България, не за нещо друго - раздавайте се за България. БЪЛГАРИЯ е над всичко и всички.



Тема Re: Za kvalifikatziqtaнови [re: P.Solberg]  
Авторbeauty (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 23:21



Bravo,tochno tova kazah i az,tova imashe predvid i Bugi!Otvsqkyde vsichki golemi dyrjavi ni typchat,ne samo vyv sporta,a vyv vsqko edno nesto!vidqt li che sme po-dobri ot tqh(a nie bylgarite v povecheto sluchai gi prevyzhojdame i sme THE BEST),vednaga ni smazvat! i eto...v edin moment nacionalniq voleibolen otbor vyzkrysva i machka nai-silnite otbori!Kak da ne se radva chovek,kak da ne gi obicha i kak da ne se vylnuva??!!!!samo,ako ne e bylgarin!Ta dori chujdi komentatori se vyzhistavat na momchetata(komentatora na Eurosport ne prestana da se kefi na Niki Ivanov,vsqka vtora duma beshe pohvala za nego).....i stom nie davame syrce i dusha za voleibola i jiveem s nego,znachi i VIE nacionali bi trqbvalo da jiveete s misylta che tova koeto pravite radva cql narod i izdiga rodinata ni,vashata rodina tam,kydeto i e mqstoto!!!!

"Edin ot tqh",predi vreme tuk si govorehme ili po-tochno se opitvahme da razberem zasto voleibolnata federaciq nqma stranica v Internet.sporehme dali na neq izobsto i puka i koi bi se zael da napravi nesto podobno ili stranica samo za vas, v koqto da se pomestva informaciq za samiq otbor,novini okolo turnirite,statistika i t.n.Mislish li che moje da se nameri reshenie i da se izdeistva pomost ot federaciqta? tova bi bilo dosta hubavo za fenovete,za horata koito se intersuvat ot sporta i za samite vas de.....:)))pitam teb,zastoto ako nqkoi se reshi da se zahvane s tazi zadacha ste ima nujda ot podkrepa,a kakva po-dobra ot edin nacional:)))))

BULGARI IUNACI





Тема Re: Za kvalifikatziqtaнови [re: beauty]  
Автор P.Solberg (Rally fen)
Публикувано27.09.03 00:40



Аз съм готов да се захвана, да впрегна едни мои приятели и да направим страницата, но ми трябва информация.Ако успеете да ми я дадете, ще ги навия и страницата ще е готова.



Тема Re: Za kvalifikatziqtaнови [re: P.Solberg]  
Авторvvv (Нерегистриран)
Публикувано27.09.03 03:26



Privet, mnogo se radvam za proyaveniyat entusiazam, no na men mi se struva , che te samite tryabva da se pogrigat za sebe si. Vse pak tozi sait iska podragka, aktualizaciy, neprekasnato da si v techenie na sportnite im proyavi. Kato se zapochne ot nivo republikansko i se svarshi s nacionalniyat tim. Otdelno ot tova moge da se predlagat i razni sportni prinadlegnosti za prodavane ili kupuvane , intervuta s igrachite, linkove ili tam nyakakvi koordinati za hora, kooito iskat da se zanimavat s tozi sport. Tova sa samo nyakoi ot ideite , koito se seshtam v momenta.
Po otnoshenie na neznainiyat ni sabesednik, moga da kaga che dosta e zagadachen, prilicha mi na Plamen. Dokolkoto znam toi samo se e postaral da si napravi sait i da se grigi za sobstvenata si populyarnost. To tova ne e losho, kato se ima predvid, kolko pravi za igrata v BG. Plamene ako si ti, pravya ti evala za smelostta da se izlogish v tozi forum. Nie si vodime ponyakoga dosta bezmisleni sporove, no i informaciyata koiato mogesh da si namerish ne e za propuskane. Az sam v USA i mi e mnogo trudno da kaga nevazmogno da sledya machovete. Cheta samo po forumite i se zadovolyavam s nyakoi arhiv snimki. Ne moga da go izgivey, kakto praveh tova v BG. Sledyah neshtata ot blizo i mi beshe priyatno.



Тема Re: Za kvalifikatziqtaнови [re: vvv]  
Автор P.Solberg (Rally fen)
Публикувано27.09.03 10:17



За сайта не се притеснявай, само да го качим, ще следя нещата, няма да има проблем. Аз и смятам да се занимавам с това и по- нататък, така че няма проблем.



Тема Re: Za kvalifikatziqtaнови [re: vvv]  
Авторbugi_bugi (Нерегистриран)
Публикувано27.09.03 12:23



Твърдо не е Пламен. Той е в Правец, значи знае за Правец, а тоя тип тук не е и чувал за турнира. Та значи от легионерите останаха да си изберем един от следните: Владо, Евгени, Ники Иванов, Жоро Вълов и Ицо Цветанов. Много се колебаех между Евгени и Владо, защото те притежават умението да "флиртуват" с публиката, нещо, което до съвършенство можеше бате Любо преди години. А този екземпляр тук има особен приятелски тон, което продиктува моите изводи. затова и попитах за Франция, за да се убедя, че съм на прав път. И все пак си мисля, че Владко се опитва да комуникира с нас, но .... скоро ще знаеме. Ако е той, се чудя, младоженец, вместо да вечеря на свещи с жена си, с нас си говори. Може и да греша. Все пак: Владо или Евгени.



Тема Re: Za kvalifikatziqtaнови [re: bugi_bugi]  
Автор P.Solberg (Rally fen)
Публикувано27.09.03 12:29



Е мисля, че ако е адаша, щото и аз съм Владо, можем да го похвалим, че си общува с нас, а не е на вечеря на свещи. Няма значение кой, важното е наистина да е от отбора, а не да е някой, който се прави щото ако наистина е така много бой.



Тема vupros??????????нови [re: P.Solberg]  
Авторvolley_boy (Нерегистриран)
Публикувано27.09.03 12:45



Hora 6tom ne znae za pravec i ne e v bg zna4i e ili evgeni ivanov ili vlado nikolov.Po veroqtno e da e vlado za6toto e geimur i obi4a komputrite.A sega gospodin "edin ot tqh" kaji mi nqkolko imena ot ekipa na kiac i sa6o popov.Primerno mom4eto koeto na lap topa za statistika.Ako si ot nac otbor nqma na4in da ne go znae6.



Тема Re: vupros??????????нови [re: volley_boy]  
Автор BARBARA_SANTANA ()
Публикувано27.09.03 14:08



awe to toq chovek mai neshto se uplashi,a?ot koga ne e pisal!mi ostava ni samo da chakame....:) az mislq che e ili evgeni ili plamen!:)))
are


BULGARI YNACI



Тема Mislete mu!!нови [re: BARBARA_SANTANA]  
Авторjimbo5OO (Нерегистриран)
Публикувано27.09.03 14:38



Една патка мислила..., мислила... инакрая к'во станало? ...Умряла!! Ако е човек с характер той сам ще ни каже кой е, а не да ни чака да го разконспирираме:)) За мен лично няма значение кой от отбора е, но моля те, кажи си името, за да се махне съсмнението, че наистина си пишем с някой от отбора. И да се поизложиш малко в някой коментар и т.н., не е проблем това. Все пак ще сме доволни, че имаме възможността да комуникираме с национален играч:)) Не се притеснявай! - кажи ни:)



Тема Re: Mislete mu!!нови [re: jimbo5OO]  
Авторbeauty (Нерегистриран)
Публикувано27.09.03 23:59



Abe sto ne ostavite choveka na mira,a? toi kogato reshi i iska sam ste si kaje koi e! dano da se prestrashi i da se predstavi ( ne mi se vqrva obache )! a mejduvprochem toi opredeleno se zagubi nqkyde?!!!



Тема Re: Za kvalifikatziqtaнови [re: resis]  
Автор thenew (непознат )
Публикувано28.09.03 13:43



Hei, i az za parvi pat sam tuk - mnogo mi e interesno! Vapros kak resis -
posledno si pisal na 25 ve4erta i ot togava ni6to - kakvo ti pre4i sega da si v Pravec?



Тема Re: Za kvalifikatziqtaнови [re: bugi_bugi]  
Автор resis (непознат )
Публикувано28.09.03 14:27



Lele,samo za dva dni izcheznah i tuka ste mi dali temi za tzql roman



Тема fanelkiнови [re: BARBARA_SANTANA]  
Автор resis (непознат )
Публикувано28.09.03 14:39



Ste te razocharovam,no nikude ne se prodavat nashi fanelki,koeto i spored men e greshka,no oshte mi e rano da se butam vuv federatziqta.Sled godini kato napravim "revoliutziq" i vzemem vlasta,obeshtavam che nqma da zabravq za kakvo sme si govorili.Za podarqvane nqma problem,pravili sme go mnogo puti,no tuka mai ste mi doidete v poveche.



Тема Re: Za kvalifikatziqtaнови [re: resis]  
Авторthenew (Нерегистриран)
Публикувано28.09.03 14:57



Dobre!Zna4i ima6 dostata4no svobodno vreme i, ako niama6 kompiutar v joba si ne si Peev, Konstantinov, Mliakov, Salparov, Kaziiski, Sa6o Popov, B Pantaleev... za6toto te sa v Pravec i edva li imat vreme da pi6at v e-net!



Тема Problemiteнови [re: bugi_bugi]  
Автор resis (непознат )
Публикувано28.09.03 16:00



Hubavi sa vi vuprosite i dano da vi zadovolqt otgovorite.Purvo za Sasho Popov,toi ne bqga negonen,prosto presata i mediite ni vinagi turseshti senzatziq purvo za tova pitat,koi s kogo se e skaral,koi s kogo ne se ponasq i t.n.,zatova i purvo tova im kazva ta dano se setqt da popitat i neshto smisleno makar i ne tolkova interesno(spored tqh),zatova e i mnenieto na horata,che vinagi se karame v otbora.Estestveno e che ne se obichame kato gadjeta,no tova e estestveno,vse pak sme hora razlichni."Traditziq",znaeteli,che bulgarin e naritzatelno na nqkoi mesta v chujbina za nepostoqnstvo(stava vupros za voleibolnite sredi),koeto si e edin dosta seriozen nash nedostatuk.Mnogo sa faktorite koito vliaqt na igrata na edno purvenstvo;podgotovka,vutreshen klimat,motivatziq,psihologichesko naprejenie,kontuzeni sustezateli i suotvetnite tehni smeni,a da ne vi kazvam kolko podfaktori vodqt sled sebesi tezi(pone po desetina vseki).Napravete si sami smetkata ako ti kutza edin ot tqh ti spada igrata s pone 20% ami ako sa poveche.Ako sledite ot po dulgo vreme voleibola ste zabelqzali,che i predi kato bqhme v ligata,igraehme q dobre i sled tova na svetovno ili evropeisko stavahme "drug" otbor.Poneje osnovnite sustezateli v otbora igraqt v chujbina,vrushtaiki se ot tam oshte sa v dobra forma ne sa se sbluskvali s vsichkite idiotshtini i problemi koito se sluchvat pri nas,zatova i igraqt taka kakto sa go pravili prez osemte mesetza v klubnite si otbori,koeto nosi i suotvetnite rezultati,i ot tam kato se pochne edno nadlugvane s federatziqta,svqt ti se zaviva.Pochvash da mislish za vsichko drugo no ne i za voleibol.Zatova nakraq sme taka iznerveni i ponqkoga taka ni e pisnalo,che samo chakame da mine vremeto i da se spasqvame.Taka ponqkoga stavat i razpravii,no ne i s takiva razmeri v kakvito gi predstavqt.I sega moqta liubima tema INDIVIDUALIZMA.Tova ne e problem na otbora ni a na tzqlata ni durjava,no pri nas se vijda mnogo po qsno,zashtoto bulgarina mnogo obicha da e zvezdata kogato ima uspehi(da go izdigat nad drugite i da vikat,bez nego za nikude ne sme) i da ne e vinoven za nishto kogato se provalqt neshtata.Moga da vi go kaja i s edna duma DREBNAVOST.Tova sa moite mneniq po vuprosite i to nai obshto kazano,che inache ako se zadulbaeme ste si otkarame do lqtoto.Kajete i vie kak gi vijdate neshtata.



Тема Re: Problemiteнови [re: resis]  
Авторveteran(ka) (Нерегистриран)
Публикувано28.09.03 16:43



Az trudno moga da kaga neshto za vigdane, zashtoto skoro ne sam vi gledala na givo, no ot opita mi vav voleibola okolo desetina godini, shte kaga che bolestta na individualizma v BG voleibol e neizlechima. Oshte predi vreme dosta se shumeshe po temata za igrata i problemite na nashite futbolisti. Sled golyam uspeh te ne priemat uspeha si kato otbor, a postoianno tarsyt da izlachat NAI-ZASLUGILIYT, i ponege v kolektivnite sportove tova e pochti nevazmogno za sledvashtiyat golyam turnir te veche sa s leko vlosheni otnosheniy. Sashtoto zvuchi i za vas.....mnogog tagno no e fakt. Ima v otbora zvezdi( ne kazvam che ne igrayat dobre), no se izgivyavat kato neshto veliko. Ima i mladi igrachi, koito v momenta se nalagat i tova im prechi. Ne che tezi zvezdi ne sa minali po sashtiyat pat, no tezi razlichiya i borba za zvezdnost i nezamenimost vloshava klimata. Kato se dobavi i nyakoya i druga kontuziya i neplateni prenii ot federaciyata i zabavata e s palna sila. Koi obache ima smetka ot bodobni neshta.....NIKOI. Voleibola e s nepostoyanno nivo. V tozi sluchai povecheto hora si kazvat "E tozi uspeh beshe sluchaen, zashtoto na sledvashtiyat VAGEN turnir VIE veche igraete kato novobranci. Prekaleno mnogo me boli pisheiki tezi dumi, no nyama nachin. Az iskam , ako moga da go kaga tova i lichno na Evgeni i na Niki i na Plamen, kato nai starite igrachi vodete mladite napred i gi uchete na tolerantnost i tarpimost. Nyakoga i vie byahte novobranci i ne vi beshe dobre kogato LUbo ili nyakoi ot drugite stari vi navikva i gleda s nedoverie. Imali ste takiva momenti i az gi pomny. Taka che edin sploten kolektiv bi napravil mnogo poveche, otkolkoto eda razedinena grupa.
Pouvlyakoh se dano imate tarpenie da go prochetete, osobeno ediniyat ot tyh.



Тема Re: Problemiteнови [re: resis]  
Автор ip1974 (N2)
Публикувано28.09.03 16:58



Ot Veteran(ka)
Veche se registrirah, moge da mi pratite i neshto lichno. To ne che neshto moge da e tolkova taino, no vse pak moge pak nyakoi da mu hrumne i podobno neshto.



Тема Re: Za kvalifikatziqtaнови [re: thenew]  
Авторbeauty (Нерегистриран)
Публикувано29.09.03 00:02



Hmm,ima logika vyv vyprosa ti i dori az si misleh da go zadam dokato ne vidqh vremeto,v koeto e pisal resis tuk! Panatinaikos i Lukoil Neftohimik igraha vtoriq mach a toi svyrshi kym 14:30,sled tova oficialen obqd i drugi podobni raboti! no kakto i da e,ne vijdam smisyl v tova da sedim i da umuvame koi li pishe tuk,s koi li si govorim! prosto priemete fakta che e "edin ot tqh" i che iska da obstuva s nas,koeto govori samo hubavi raboti za nego:)))



Тема Re: Za kvalifikatziqtaнови [re: beauty]  
Авторthenew (Нерегистриран)
Публикувано29.09.03 13:24



Absoliutno! Ia razkaji pove4e za posledniia den na turnira v Pravec - vijdam , 4e znae6!



Тема Re: Za kvalifikatziqtaнови [re: thenew]  
Авторbugi_bugi (Нерегистриран)
Публикувано29.09.03 18:05



Честно казано, няма кой знае какво за разказване. Очевидно тази година шампиони ще са Лукоил, направили са невероятна селекция, нямат конкуренция. Жалко, не помня откога ЦСКА не са били шампиони.
Както и да е, Лукоил си взе купата във финален мач срещу Панатинаикос. Българските тимове според мен по нищо не отстъпваха на гръцките, да не кажа, че ги превъзхождаха. Допускам, че гръцките "грандове" са решили да не се напъват много и все пак... Затова и не разбирам какво ревем, че ни е слабо вътршното първенство. Имаме вече няколко сериозни отбора, а не един-два, както беше допреди година-две. Разбира се, има още какво да се желае, ама засега волейболът се развива във възходяща линия, което ще е добре и на национално равнище. Само с тая нашата смотана федерация какво ще правим... И resis като един от тях не се изказа особено ласкаво за нея. А на "преврати" не разчитам вече. И Димо Тонев, докато беше състезател, се гласеше да "реформира", а като влезна в БФВ и той махаше с пръст към състезателите и състезателките. Тъй че...няма надежда. Явно всеки отбор си заслужава федерацията, както всеки народ- управниците.



Тема Re: Problemite+Vaprosнови [re: resis]  
Авторbugi_bugi (Нерегистриран)
Публикувано29.09.03 18:18



С този отговор печелиш 6. Мислех, че ще пропуснеш един такъв "трънлив" въпрос, resis. Ще си позволя с някои неща, които казваш, да не се съглася, но сам казваш, че сме хора различни... Между другото, в света ви наричат "the black horses in the world volleyball", каквото и да разбират под това. На мен лично не ми звучи много ласкаво.
Не разбирам какво значи, че играете добре по инерция от сезона в клубовете ви. Значи ли, че като национален тим не провеждате подготовка на ниво и, ако е така, защо?
А, и аз се отказвам да гадая кой си. Радва ме, че ми отговаряш на въпросите, самоличността ти засега спира да ме вълнува. От отговора ти за проблемите разбирам, че не си Владо Николов, както предполагах, така че се предавам.
и все пак....
????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????



Тема Re: Za kvalifikatziqtaнови [re: bugi_bugi]  
Автор P.Solberg (Rally fen)
Публикувано29.09.03 22:39



Аз казвам да направим преврат да убием Данчо Лазаров и най - вече онзи тапанар провалил ни Европейското и да установим военна диктатура във Федерацията.



Тема Evgeni-aktiorнови [re: P.Solberg]  
Автор BARBARA_SANTANA ()
Публикувано30.09.03 10:32



ei,chakaite malko da razvedrim atmosferata!nie tuka dokato se potime na pc-tata znaete li kakvo pravi Evgeni Ivanov?!snima se vav film!koito ne vqrva da vzeme sedmichnata programa,deto q davat s vestnika i da otvori na 6 str..Filma se kazva "Skandal".leleeeeeeeeeee,kvo stava v taq darjava,a?nie go prashtame da igrae vav francia,toi mi snima film!

ei,tva e bazik!da ni vzeme nqkoi da se zasegne sq

az lichno mn se smqh kato go vidqh
obache za kvi prostotii vi prikazvam....karai are!

BULGARI YNACI!



Тема Re: Evgeni-aktiorнови [re: BARBARA_SANTANA]  
Авторbugi_bugi (Нерегистриран)
Публикувано30.09.03 13:20



Евгени-актьор,а?! Твърдо по стъпките на бате Любо!



Тема Re: Problemiteнови [re: veteran(ka)]  
Авторbugi_bugi (Нерегистриран)
Публикувано30.09.03 21:56



Аз го дочетох до края, тъй че споко и други са го направили.
Не съм съгласна обаче с теб. И аз гледам волейбол от около десетина години (повечето тук са ученици и нямат толкова спомени) и ти казвам съвсем уверено, че точно Любо никога никого не би овикал. Когато оставиха в един знаменит 2-ри олимпийски гейм Бразилия 15:2, Любо само дето не разцелува Ники Иванов, а според мен на него тогава му грейна звездата. Както и да е. Това, с което основно не съм съгласна е, че критиката ти е настроена срещу Ники, Евгени и Пламен. Явно не гледаш внимателно. Когато някой от младите сгреши те са първите, които го потупват успокоително, а когато направи нещо красиво, вече здраво го потупват. Матей колко такъв добронамерен бой, че и едно яко оскубване, отнесе покрай играта си от Ники и Евгени-мъка ми е. А Пламен поначало си е малко по-хладен, но индивидуалист -не вярвам. Проблемите, според мен идават от онова междинно поколение, което е нито от старите, много обичани звезди, нито от младите, връхлитащи с "взлом" в националния. Такива фигури като Николов, Цветанов, Михайлов, Пеев още не са узрели, за да се въздържат от разправии, и са вече достатъчно узрели да си ги позволяват. Изброяването е примерно, а не точно и изчерпателно - визирам възрастови поас.
Чакай че аз напоследък все едни романи пиша. Приключвам. Хайде...



Тема Re: Problemiteнови [re: bugi_bugi]  
Автор P.Solberg (Rally fen)
Публикувано30.09.03 22:13



Напълно съм съгласен с теб.



Тема Re: Problemiteнови [re: bugi_bugi]  
Автор ip1974 (N2)
Публикувано30.09.03 22:27



Ako e taka , az shte sam dovolna, no ne mi se vyarva chak tolkova. Az ot dosta vreme (mislya che se povtaryam) ne gledam voleibol, zashtoto tuka nyama kak da go pravy. No si mislya, che tova koeto e v zalata i tova koeto stava sled tova po sablekalnite e razlichno. Naistina da si mnogog mlad ili v megdinnata vazrast i tryabva da se nalagash, pri pologenie che s tebe sa hora, koito sa se nalogili veche e trudno. NO starite tryabva da dadat poveche uverenost na po-mladite. Neznam koi e studen i topal, ot tyah , no individualizma e silno izrazena balgarska cherta i ne me ubegdavaite che voleibolistite ni sa operirani ot ney. Samo kato primer, otvori v tozi klub BALGARI V AMERIKA, i shte vidish chudesa. Kak pak edin na drug ne vzememe da si pomagame, ne samo tova no ako moge shte si natopime glavite do danoto. Tova go vigdam egednevno, i molya ne se opitvaite da me razubegdavate.
Stana dalgo pak ama kakvo da pravy. Nashiyat chovek ot tazi tema zachezna, da ne bi da go uplashihme s tazi dalga tema?????



Тема Re: edin ot tqhнови [re: resis]  
Авторmisi (Нерегистриран)
Публикувано17.10.03 17:44



i az mislia taka



Тема За Мисинови [re: misi]  
Автор resis (един от тях)
Публикувано19.10.03 13:02



Как мислиш???????????Тука има доста мнения.



Тема Re: edin ot tqhнови [re: resis]  
Автор revit_fan ()
Публикувано05.11.03 09:23



Здравейте - не бях влизал досега в този клуб, но от една седмица редовно Ви чета. Та да си кажа и аз - знам кой е Resis, но според мен това не е толкова важно. Хубавото е, че един от националите говори на нормален език с нас/ Вас/. Винаги съм бил фен на Волейбола - според мен може би най-интелигентната игра, а съответно и хората, които я играят и феновете са такива.
Постингите тук са доказателството!



Тема Re: edin ot tqhнови [re: revit_fan]  
АвторBARBARA_SANTANA (Нерегистриран)
Публикувано05.11.03 10:49



A sega shte trqbva li da gadaem koi ste VIE? neshto mn hora se navadiha ot elita... ta znachi znaesh koi e resis.....



Тема Re: edin ot tqhнови [re: BARBARA_SANTANA]  
Авторkakaтa (Нерегистриран)
Публикувано05.11.03 12:17




ЕЕЕ...ти пък защо така го /я определи -от елита ????
Значи,според теб...който познава лично някой от нац.отбори-волейбол е ЕЛИТ?????....хахахаха



Тема Re: edin ot tqhнови [re: kakaтa]  
Автор revit_fan ()
Публикувано05.11.03 16:05



нещо сте в грешка - казах, че знам кой е той, а не че го познавам.
И това го разбрах - четейки написаното тук...



Тема Re: edin ot tqhнови [re: revit_fan]  
Авторanonimen (Нерегистриран)
Публикувано05.11.03 20:33



Tova e pochti nevazmogno, nito po stila na pisane mogesh da razberesh, prosto zashtoto ne gi poznavash, nito po neshto drugo. Za sega se znae samo che igrae v chugbina, i tova mai pak byaha dogatki na nyakogo, taka che tova sas znam koi e ne mi se vyarva. Da ti kaga i na men mi se iskashe v nachaloto da razbera tova cheteiki go, no posle reshih che ne si struva pisaniyata. Kato razbera koi e kakvo ot tova, nai mnogo da praty pozdravi po nego na tezi, koito poznavam i tova e.



Тема Re: edin ot tqhнови [re: anonimen]  
Автор resis (един от тях)
Публикувано05.11.03 22:29



Айде не я почвайте пак тая тема.



Тема Re: edin ot tqhнови [re: resis]  
Авторanonimen (Нерегистриран)
Публикувано06.11.03 02:16



Dobre de nyama prosto taka se steche razgovora.



Тема Re: edin ot tqhнови [re: resis]  
Автор revit_fan ()
Публикувано06.11.03 08:53



Съгласен
Някой може ли да ми каже Марто къде се подвизава - последно май беше в Дупница, а?



Тема Re: edin ot tqhнови [re: revit_fan]  
Авторluki (Нерегистриран)
Публикувано06.11.03 10:29



Ако питаш за Марто Стоев да миналата година беше в Дупница сега е в Кипър но името на отбора ми е неизвестно,знам само че треньор е баща му,а в Кипър играе и Владислав Тодоров Сарата



Тема Мерси!нови [re: luki]  
Автор revit_fan ()
Публикувано06.11.03 11:15



Благодаря за Инфо-то.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.