Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:30 05.05.24 
Спорт
   >> Волейбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Петър Бакърджиев ела ми, копеле!  
Автор P.Solberg (Rally fen)
Публикувано23.09.03 16:40



Това псевдо журналистче му се пише много лошо ако ми попадне пред очите, защото такива глупости и простотии наговори за момичетата в Анталия, че просто ми опъне нервите. Не знам дали сте го гледали, но това копеле заяви,че вината за загубата се носи само и единствено от нашата разпределителка Нели Нешич. Вярно е, че тя допусна някои грешки, но ако не беше нейния сервиз в третия гейм щяхме да се отнесени с 3-0. Този нещастник заяви още, че проблема на българките бил това, че Тони Зетова не можела да играе на шест поста едновременно, не знам но за мен това е обида към всички момичета, защото те си свършиха перфектно работата. Вярно е че Тони игра добре и е звездата на нашия отбор, но все пак другите момичета може и да не са толкова талантливи, но поне полагат страхотни усилия. Така че съветваб БТВ, щото много ме кефи като ТВ, да го разкара този тапанар, щото иначе рискуват да осъмнат с потрошена спортна редакция.



Тема Re: Петър Бакърджиев ела ми, копеле!нови [re: P.Solberg]  
Авторjimbo5OO (Нерегистриран)
Публикувано24.09.03 02:18



И мен ме ядоса това изказване и ми дожаля, че е толкова прост човека! Начи, ако отидеш в София лошо ще стане, тъй ли?



Тема Re: Петър Бакърджиев ела ми, копеле!нови [re: jimbo5OO]  
Автор P.Solberg (Rally fen)
Публикувано24.09.03 10:00



Този олигофрен има късмета, че въобще не обичам да ходя в Шопландия, но той ще дойде във Варна и просто жив няма да се прибере. Много бой, бой безброй.



Тема Re: Петър Бакърджиев ела ми, копеле!нови [re: P.Solberg]  
Автор Hingis (новак)
Публикувано24.09.03 13:17



Toq pru4 naistina li e kazal pofobno neshto, toi da se beshe pozagledal kak igra neshi4 prez poslednite geimove kydeto imashe "neveroqtni" posreshtaniq ot nasha strana i dobre, 4e beshe tq ta da spasqva topkite, a mnogo me e qd i na treniora, 4e ne zameni Rangelova prez posledniq geim, kogato gorkata napravi 4 poredni neuspeshni ataki i togava ni drupnaha. Toi liohman kazal li e neshto za starshiq ili samo si e liuel vyrhu momi4etata?



Тема Re: Петър Бакърджиев ела ми, копеле!нови [re: Hingis]  
Автор P.Solberg (Rally fen)
Публикувано24.09.03 19:55



Ами обвиниго що не бил пуснал Тонито по - рано, не знам лично за мен, този профан няма място в телевизия като БТВ и нека има късмета да дойде във Варна, жив няма да излезе.



Тема Re: Петър Бакърджиев ела ми, копеле!нови [re: P.Solberg]  
Автор BARBARA_SANTANA ()
Публикувано24.09.03 21:43



BE tapak shte!ama kato si doidat v Bg shte se mazni otstrani ,nali?shtoto bez intervyta nqma parichki za nego.iskam da go chuqt volleybolistkite i ei taka qko da go izrejat !!!ne se vijda che na sportnite intervyta edvam chete,ami shte mi govori za volleyball!!!!

a znaete li majete koga shte se sabirat za valifikaciite?

BULGARI YNACI!!!



Тема Re: Петър Бакърджиев ела ми, копеле!нови [re: BARBARA_SANTANA]  
Авторjimbo5OO (Нерегистриран)
Публикувано25.09.03 00:47



Кога, къде и какви квалификации бе?



Тема Re: Петър Бакърджиев ела ми, копеле!нови [re: jimbo5OO]  
Авторbeauty (Нерегистриран)
Публикувано25.09.03 01:01



moje bi ima predvid Noemvri mesec v Japan za uchastie na olimpiadata dogodina??!!!!!



Тема Re: Петър Бакърджиев ела ми, копеле!нови [re: jimbo5OO]  
Автор P.Solberg (Rally fen)
Публикувано25.09.03 09:34



Дам, много яко го е отрязъл, но аз си мисля това лека Гуидети да си хваща багажчето и да се изнася, щото много бой го чака, както и Данчо Лазаров и сието тапанари, които го назанчиха, мамицата им. Наистина от 3-ти в Европа и 8 - в света, ще гризнем яко дръвцето. Имахме прекрасен колектив, а този жабар ни го разтури.



Тема P.Solberg NE TE ZNAM KAKAV SI....NO SI TAPO PAR4Eнови [re: P.Solberg]  
Авторbfv (Нерегистриран)
Публикувано09.10.03 02:59



MNOGO SI TAP BE GALO6....MAI NI6TO NE RAZBIRA6 OT TAZI IGRA.....6TOM NE SI VIDQL 4E "MOMI4ETATA" IGRAHA KATO BABI4KI S ARTRIT.....EDINSTVENOTO HUBAVO MAI BQHA "NOVITE" CICI NA TONI ZETOVA....NO MAI I O6TE NE E SVIKNALA S NOVATA TEZEST............XAXAXAXAXAXA




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.