Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:31 26.09.24 
Спорт
   >> Волейбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Svetovnata liga - vav Varna  
Автор vaskes_vn (MM)
Публикувано10.07.03 23:35



Neka njakoi ot federaciata da predloji dogodina finalite da sa vav Varna. Za6toto se vidja che daje v 15 000 zala domakinite igraxa pred 7 000 ,abe to i tyka mojem da saberem 7000 samo ni daite machovete. A ako naistina stane ,az sam sigyren che s tozi otbor 6te spe4elim Ligata. Takiva grandove kato Rusia ,Italia, Brazilia i Sarbija ,6te badat kato djudjeta ako igrajat pred varnenskata publika.

Za Matei ,ami dogodina Cherno more e 6ampion :)?:)?:)?:)



Тема Re: Svetovnata liga - vav Varnaнови [re: vaskes_vn]  
Авторjimbo5OO (Нерегистриран)
Публикувано11.07.03 00:04



И аз съм от Варна и ще съм радостен ако ни изберат за домакин:))
Пропуснах само последното домакинство, защото не очаквах да свършат билетите, обаче догодина още на 1-та секунда съм на касата. Мисля, че залата няма начин да не е претъпкана! Варненци са зажаднели за някаква спортна проява в града и не вярвам залата да не се пръска по шевовете:))
Мисля, че пред родна публика и по-конкретно Варненска(която не пее Левски или ЦСКА шампион), а подкрепя истински и с цялото си сърце националите, ще се поздравим с титлата:)) Само се притеснявам да не дадат домакинството София, че тогава всичко ще се провали и има да чакаме ново домакинство и ново поколение, че да можем да направим нещо наистина запомнящо се:)) Писна ми всяка година все нещо да не ни достига, трябва накрая да се вземем в ръце и да покажем на света, че неслучайно България съществува вече 1300 години и ще продължи да съществува поне още толкова и да докажем, че към България трябва да се гледа сериозно, а не винаги да се кефят другите, че сме им попаднали в групата:)) Аре толкоз засега, лягайте да спите, че късно стана!!! ... не забравяйте- БЪЛГАРИ ЮНАЦИ!!!!!!!



Тема Xaнови [re: jimbo5OO]  
АвторBrito (Нерегистриран)
Публикувано11.07.03 20:49



Domakinstvoto v Sofia li ??? Ako tova stane 6te si smenja grajdanstvoto -chestno !!!
Tova e nevazmojno. Kak sled kato v Sofia ne mogat da saberat 2500 choveka 6te im davat domakinstvoto. A vav Varna ima6e 6 000 ekzaltirani xora. TOVA E NEVAZMOJNO.
Da dobjava i faktaq che Kiac iska6e da premesti i Levski da igrae machovete ot Evropa vav Varna.
Sofianci skoro njama da vidjat voleibol i tolkoz.



Тема Re: Xaнови [re: Brito]  
Авторjimbo5OO (Нерегистриран)
Публикувано11.07.03 22:20



Това е, защото Варна има най-добрата публика, когато се говори за Волейбол и Баскетбол! Дано и баскетбола преместят тука, а не в зала "Диана"



Тема Re: Xaнови [re: jimbo5OO]  
Авторнaциoнaлиcтa (Нерегистриран)
Публикувано15.07.03 22:47



И аз много искам да гледаме на живо финалит на лигата, но не ми се вярва да ни приемат, защото залата е толкова малка, а и на дали ще ни "простят", че заради нас сърбите не знаеха къде се намират. Едва ли на много отбори им се иска да излязат срещу България в такава зала...



Тема Re: Xaнови [re: нaциoнaлиcтa]  
Авторbrito (Нерегистриран)
Публикувано16.07.03 13:25



Abe za drygoto sam saglasen. No za zalta 6te kaja ,che primerno ispancite s ni6to ne ni prevazxojdaxa.A i s malko rekonstrucia moje da stane 10 000 . Da ne govorim che be6e super grozno che v domakinskite machove na ispancite ima6e po-malko ot kolkoto na balgarskite dom. machove.
A che njama da ni dadat domakinstvoto za6toto nikoi otbor njama da moje da ni bie si e vjarno. A tova njama da e dobra investicia za tjax.



Тема Re: Xaнови [re: brito]  
Автор PSolberg (Rally fen)
Публикувано16.07.03 15:15



Двореца си е много добър, но нека първо да сме сигурни, че ще сме и догодина в Световната лига, пък то за домакинството на финалите нищо не се знае.Ако бях на ръководството на Лигата, щях да предпочета по-малка, но пълна и интосиазирана зала, отколкото зала за 14 000 души и на някои от мачовете да има 350-400 зрители. С една дума - Varna The Best!!!

Bulgari iunaci


Тема Ve4e e sigurnoнови [re: PSolberg]  
Авторvaskes_vn (Нерегистриран)
Публикувано16.07.03 22:21



Za tova che sme tam i dogodina ve4e e sigyrno.
Dneska sme bili poluchili pokana za sre6ta na varxa na kojato se kaneli samo predstviteli ot strani za koito e sigyrno i che dogodina 6te ychastvat. Na tazi sre6ta 6te se re6ava koi 6te sa otborite dogodina.

100% sam saglasen s mnenieto na PSolberg.

Da ne propusna i da se poxvalia che na 5 septemvri 6te sa v Germania na finalite na Evropeiskoto . S piatelkata mi re6ixme da otidem ,samo deto o6te ni6to ne sam yredil , njakoi ako moje da pomogne za tova ot kade da si vzema bileti predvaritelno (Ministerstvo i t.n.) 6te sam mu mnogo blagodaren. Inache za nastanjavane njamam problem ,imam priatel v edna tyr firma i 6te se opravja ,samo da ne ostana bez bileti.



Тема Re: Ve4e e sigurnoнови [re: vaskes_vn]  
Автор PSolberg (Rally fen)
Публикувано16.07.03 22:42



Това е наистина много добра новина - догодина ще мачкамеееееееееееееее! И този път няма да ни спрът гадни съдии и т.н.Моята мечта е гадния японец дето ни свири мачовете с Бразилия и Русия да дойде да свири в Двореца, гарантирам жив няма да излезе.И както прочетох в един коментар, догодина е олипиадата и ни очаква едно поредно лято, но не американско, не и футболно, а волейболно. БЪЛГАРИ ЮНАЦИ. И аз казвам още от сега, че съм в Атина, за да викам за нашите.Поне е наблизо.
Vaskes предполагам, че си погледнал в сайта на първенството, но все пак да ти кажа, че можеш да си ги вземеш билетите от залите и в Карлсруе в градското информационно бюро, както и разбира се от интернет, но там май трябва да имаш кредитна карта.
Vaskes, нещо ескурзия ще има ли за там или ти на само с приятелката си ще ходиш?
Bulgari iunaci

Редактирано от PSolberg на 16.07.03 22:45.



Тема za eksk.нови [re: PSolberg]  
Автор vaskes_vn (MM)
Публикувано17.07.03 14:53



Ami vij sega ,az po-prinip 6te xodja s kola samo s priatelkata mi. Za ekskurzija ne znam ,no predpolagam che 6te se organizira.
Te mi dadoxa ot tyr. firma edin plan po- koito se tragva na 2ri. Prespivane ima v Xarvatska i Avstria. A v Germania sme na 4ti. I tam mi predlojixa xorata saotvetno za 1 sedmica ili za 2 sedmici da ostana. I da ti kaja mnogo se kolebaja za6toto ne gi znam dokade 6te stignat na6te. Ama smjatam da ostana za 2 takmo 6te razgledame Germanija, takmo 6te se pokefim pove4e ako se klasirame .
Ami az da ti kaja za sega ni6to konkretno ne sam organiziral . No opredeleno 6te gledam kato otida ve4e vsi4ko da mi e yredeno.
I da ti kaja po-princip 6te gledame da vzemem njakoi s nas.Imam njakolko averi koito bixa se saglasili ,ama o6te s nikoi ne sam govoril.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.