Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:56 02.06.24 
Спорт
   >> Волейбол
*Кратък преглед

Тема Болки в палцитенови  
АвторJacket (Нерегистриран)
Публикувано05.04.02 19:29



Веднъж се случи да играем с по-тежка топка и си посрещнах жестоко и двата палеца. Беше преди месец, но все още ме болят силно при посрещане на по-бърза топка и заради това гледам да не включвам много палците при хващането, но от това се получават гадни рикошети и изобщо удоволствието от играта изчезва. Става въпрос за долната част на палците (1-вата става до китката). Та въпроса ми е знаете ли нещо за по-бързо възстановяване. Някакъв препарат за ставите като Join Fuel ще свърши ли работа. Знам че най-сигурния начин е да не играя един месец, само че тая няма да стане...Също ме интересува могат ли да се ползват някакви накитници или нещо такова за предотвратяване на подобни травми



Тема Re: Болки в палцитенови [re: Jacket]  
Автор Cherniq (taliban)
Публикувано06.04.02 02:24



Фастум гел пробвал ли си?

БГ Рап

Тема Re: Болки в палцитенови [re: Jacket]  
Автор Чoвek бeз винa (Gm7(+5))
Публикувано06.04.02 06:30



Ако става въпрос за подаване отдолу, палците изобщо не трябва да участват.



Тема Re: Болки в палцитенови [re: Чoвek бeз винa]  
АвторJacket (Нерегистриран)
Публикувано06.04.02 09:47



Не съм го пробвал тоя гел. Ще потърся.



Тема Re: Болки в палцитенови [re: Jacket]  
Автор Чoвek бeз винa (Gm7(+5))
Публикувано07.04.02 00:44



Остави ги тези гелове, това не е секс! Въпреки че намирам прилика понякога!




Тема Re: Болки в палците [re: Jacket]  
АвторConnie (Нерегистриран)
Публикувано09.04.02 23:42



..da opitai se da si namerish niakvi na(palchnici))),ima edni spicialni ,koito pokrivat otchno palcite,seriozno ili se optivai da posereshtash topkata s vutreshnata chast na kitkite ,pone izvestno vreme ....taka e tirbva da gi pazish....v nachaloto kato pochah da treniram ,kojata po duljina na rucetemi beshe sina ot silnite topki koito posreshtah,no sega igraia samo s fanelki s dulgu rukav i toia problem e ,neutraliziran....



Тема Re: Болки в палцитенови [re: Connie]  
АвторJacket (Нерегистриран)
Публикувано11.04.02 17:35



Тия напалчници трябва да се видят. На кожата ми нищо и няма ;). Предполагам че говориш за посрещане отдолу. Аз говорих за посрещане отгоре. По принцип гледам да хващам по-меко, обаче някой път топката е доста бърза и пада почти само върху палците и тогава много боли мамка му...абе последните 2-3 дни не са ме боляли. Може скоро да се оправят.



Тема Re: Болки в палцитенови [re: Jacket]  
АвторConnie (Нерегистриран)
Публикувано13.04.02 10:44



Da az misleh za posershtaneto ot dolu,shte se opraviat az taka predi dve sedmici si zasreshnah pokazaleca na liavata ruka i oshte me nabolva v stavata ,koto go svruzva s rukata ,no to mai stana i nakvo raztegliane tam,a na suhojilieto ....no pain ,no game..



Тема Re: Болки в палцитенови [re: Connie]  
АвторOtokan (Нерегистриран)
Публикувано04.05.02 09:52



povurhnostite se trenirat, s vremeto bolkata namalia drastichno a sinini ne se obrazuvat dori i ot udar s jeliazen prut, iska se malko da tarpenie i razbira se trenirovki. Ima daje specialni uprajnenia za kaliavane na povurhnostite na racete...
- nishto che sa vzaimstvani ot boinite izkustva :)



Тема Re: Болки в палцитенови [re: Otokan]  
Автор Jacket (Soulsick)
Публикувано04.05.02 19:50



Да да ясно...само това ми е болежката и тя вече отминава, иначе дори не порозовявам след 2-3 часа игра




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.