Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:30 12.06.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Кредитен лимит при Vivatel ?!нови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано13.01.09 22:18



Значи - ти имаш контакти с много клиенти. Тоест ти си в състояние да разбереш какво тормози много клиенти. Защото може да се окаже че моите желания са твърде идиотски и не се споделят от почти никой друг.
Та - може да не ти влиза в служебните задължения, но определено би могла да опиташ да обобщиш какво тормози най-много онези клиенти с които имаш контакт ти, и съответно да отправиш предложение до Вивател. Това предложение може да заеме почетно място в кошчето за боклук, но може и да му обърнат внимание.

Та - моята мечта:
1. Контрол на услугите от моя страна. Каквото съм подписал това да имам като услуги. Никакви нови услуги независимо дали са безплатни според оператора, освен ако няма мое съгласие - дали СМС, дали избор от автоматично меню, дали допълнение към договор - но мое съгласие. Още помня "безплатната" поща на Мобилтел
2. СПАМ само ако аз съм се съгласил да бъда уведомяван. При несъгласие - оператора да плаща за всеки нежелан от мен СМС.
3. Кредитен лимит. В идеалния случай клиента би могъл да избира между няколко варианта например 30, 50 и максимален. Единствено максималния да позволява увеличение според правилата на Вивател.
4. Едномесечно предизвестие, ако договора не е обвързан с хардуер. Ако клиента забавави плащане с повече от месец - да се приеме за споменатото предизвестие. Като клиента разбира се продължава да дължи изговореното и месечните такси.
Ама като гледам за да се случи нещо подобно, сам ще трябва да стана оператор



Bеer? Mоre?



Тема Re: Кредитен лимит при Vivatel ?!нови [re: bira_more]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано14.01.09 07:48



Това много ми хареса.
Но Вивател ползват модел оставен от английска телекомуникационна компания, който едва ли ще пригодят към нашите, български стандарти
Все ми се струва, че всяка система има дупки, дори тази, която предлагаш, честно да ти кажа, защото няма универсално щастие ...

На мен лично и на нас, като цяло, всеки ден ни се оплакват от нисък кредитен лимит и не го казах, защото исках да докажа някаква правота тук, а наистина е така, особено при клиентите, които са в чужбина и някой друг им плаща сметките - роднини, приятели ... Другото, от което ни се оплакват е това, че операторите много се бавят преди да вдигнат. В последния случай им даваме да звънят от нашия служебен телефон.

Аз винаги съм призовавала тук - бъдете малко по-настъпателни ... Преди два месеца на бизнес картите ми не можеха да ми кажат какви са сметки за изтекъл период - т.е. занулили са ме на първи, на пети вече не могат да ми кажат ... Е, вече могат да го направят Въпреки че не съм МОЛ на фирмата, даже ми казват какво пише в електронната разпечатка ...
Бях писала тук и за смяната на розетката ... помните, предполагам. Тогава не съм вдигала аларми тук, но също така бях много интересен събеседник, когато звъннах на 0 800 100. Момичето, което ми вдигна бързо телефона, сигурно е съжалило, че не се е забавило. В крайна сметка даже ми направиха инжинерна инсталация, защото нещо не беше наред по линията на телефона ...

Има начин човек да постига своето и без да обижда и накърнява нечие достойнство. И без да се жалва в комисия за защита на потребителите и нам си там още какво Има и една много прилична и нормална граница, която докато не се достигне, потребителя е добре да има търпение ... И ако изчака минаването на тази граница, може да си позволи доста по-упорито отношение по проблема си.

Казвам ви - помнете имената на хората, с които говорите по телефона. Те нямат право да ви повишават тон, да не говорим за затваряне на телефона. Всички разговори се записват, обосновавайте се добре какво желаете, може някой да ви чуе

А по повод твоя проблем, бира ... Какво да ти кажа
Ще си запиша желанията ти, но, между другото, мисля, че предплатените карти са доста по-атакувани с смс-и от абонаментните. Абонаментите вече са убедени клиенти, а ти още не си такъв и виждам някаква логика да те засипват със спам, който знам, че не ти е приятен, ама ...
За кредитния лимит ... широка тема. Ето, че Милен са го спряли скоро, след като е заявил, че иска нисък кредитен лимит. Значи има как ... Въпроса е да не бъде с лошо, защото човек колкото повече го уважават, толкова по-лесно постига целите си. Не знам как е при колегите, когато звъннеш да се вижда телефонен номер или просто една зелена лампичка, нямам си идея на какъв принцип работи, но с добро съм постигала неща, които са били необходими. И с търпение. Докато не ми прилее чашата. Не може безкрайно да те размотават, те го знаят много добре.
Кофтито при call center е, че всеки път говориш с различни хора и няма как дда знаят какво си казал преди три дни и каква болежка си споделил.

Изчезвам да работя. Успешен ден на всички!

Бира, ще видим ... Ако има нещо интересно, ще споделям.

www.jeff.bg

Тема Re: Кредитен лимит при Vivatel ?!нови [re: bira_more]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано14.01.09 11:08



Не не е единствения, има и други, но този е най-неангажиращ потребителя.
Всеки си преценява и поема рисковете :)

Welcome to the real world!




Тема Re: Кредитен лимит при Vivatel ?!нови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано14.01.09 16:04



абе кво му се обясняваш на бирата ве?
само бой със смс-и до откат. даже и телефонни обаждания 24 часа в денонощието, 365 дни в годината. докато бръмне и не стане абонат на договор за 5 години.




------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Кредитен лимит при Vivatel ?!нови [re: StefanPan]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано14.01.09 16:33



Да бе - най-много да ме амбицира.
И тогава - картата ще влезне в някой модем.
Ако се обадиш с CallerID дето ми харесва - през друг модем до ГСМ с трета карта дето е на МТел, а МТел зачитат СПАМ предпочитанията. Ако не ти харесам CallerIDto - една "умна система" ще почне да те разпитва до свършека на батерията ти. А SMS ите ще ги трия без проблем - още преди получаването им.
Ама понеже СПАМа напрактика го няма (споменавам го щото съм си злопаметен) а цените са прилични - та...



Bеer? Mоre?



Тема Re: Кредитен лимит при Vivatel ?!нови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано14.01.09 16:36



Между другото СПАМ не съм получавал от няколко месеца. Та го споменавам само щото съм злопаметен


Не знам дали всички скандали които съм вдигал, писаици по вестници и т.н. са допринесли нещо, или трябва да съм благодарен на кризата, ама има много приятно затишие.
Пу пу - да не му е уруки.

Bеer? Mоre?



Тема Re: Кредитен лимит при Vivatel ?!нови [re: bira_more]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано14.01.09 20:18



Не, няма нищо ново и интересно последния месец и нещо, затова така



www.jeff.bg

Тема Re: Кредитен лимит при Vivatel ?!нови [re: bira_more]  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано14.01.09 22:53



Не си получавал спам? Дай си номера и ще те уредя


Наскоро допълних джава програмата с вицовете,само натискаш копчето и спамиш вицове навред




Тема Re: Кредитен лимит при Vivatel ?!нови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано14.01.09 22:53



Че то никога не е имало нищо интересно.
Точно колкото на теб ти е интересно да получаваш супер интересни оферти за пишкоудължаване и цицоуголемяване, както и невероятната възможност да помогнеш на нещастен нигерийски принц и така да спечелиш няколко милиона.
Та - дано да продължава да няма нищо интересно. Мразя интересните времена


ПП
Ако не си наясно що е то интересни времена - виж Тери Пратчет.

Bеer? Mоre?



Тема Re: Кредитен лимит при Vivatel ?!нови [re: bira_more]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано15.01.09 09:57



къде, викаш, правят, кхм... онова удължаване?



------------------------
Слушай беззвучието...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.